• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE2000 Super HDTV eSATA kayıtları bilgisayarıma nasıl alırım?

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE2000 Super HDTV eSATA kayıtları bilgisayarıma nasıl alırım?

Gerekenler:
    - Bilgisayar
    - Bilgisayar-HDD arası bağlantı kabloları
    - Next YE2000 Super HDTV'ye bağlayıp eSATA üzerinden kayıt yaptığınız HDD

Nasıl Yapılır:
    - Next YE2000 Super HDTV'de eSATA üzerinden kayıt yaptığınız HDD'i bilgisayarınıza bağlayın... (eSATA yada USB'den)

- 2000HD-HDD programını açın.

- Programda sol tarafta bilgisayarınıza bağlı HDD'leri gösterir. Resimde üstteki bilgisayarımın Dahili HDD'i, alttaki 500GB WD MyBook HDD.

- Next YE2000 Super HDTV'nin kayıtları olan HDD'i seçelim, Sağ tarafta yaptığınız kayıtlar görünecek.

- Bilgisayarınıza aktarmak istediğiniz kaydın üzerine gelerek çift tıklayın. Kaydetmek istediğiniz yeri seçin.

- Dosya boyutuna bağlı olarak kaydınızın bilgisayara aktarması uzun sürebilir, uyarı mesajı verene kadar bekleyin.

- Kayıtlarımız bilgisayarımıza aktarıldı.

Not:
    Kullanılan Ekipmanlar: Western Digital MyBook 500GB HDD, eSATA kablo (kayıt için), USB kablo (PC'ye aktarmak için)
    Kayıt edilen kanal: Eutelsat W3 7Doğu - HD1
    Kayıt Formatı: .ts
    Kayıtları bilgisayarınızda oynatabilmeniz tamamen bilgisayarınızda yüklü codeclere bağlıdır, burada sadece kayıtlarınızın bilgisayarınıza aktarma işlemi anlatılmıştır.
    Eklenen Dosyalar

hocam eline saglık konuyu önemli konumuna aldım ve sabitledim tekrar teşekkürler

Yorum yap

süpersin usta
      cumartesi günü detaylı olarak deneyeceğim ve kayıtları izleme, convert ve ripleme işlemlerine başlayacağım
      Do You Hear Solar Music?
      SONY KDL-40L4000 FULL HD LCD TV
      NEXT 2000 HDTV E-SATA
      NEXT 9000 ULTRA
      SKYSTAR 2
      4 x 90CM Offset (Turksat Hotbird EutelsatW3 Thorn)
      2 x WD MYBOOK 500GB E-SATA HDD
      PLAYSTATION 3

Yorum yap

Eline Emeğine sağlık usta
        SONY BRAVIA KDL-32L4000 LCD TV
        Next 2000 Super HDTV
        Next 2000cis Süper plus Usb
        Beko D-Smart
        Beko 520 Dci
        Beko 500 - Goldmaster 9400(j)
        Çift çanak anten dört lnb(Türksat+Hotbird+Sirius+Thor)
        Skystar-2

Yorum yap

digium üstad ellerine sağlık süpersin

Yorum yap

paylaşım için teşekkürler...

Yorum yap

başarı sağlık ve mutluluklar diliyorum.cok güzel bir katkı.

benim bir sorum olacak.ben diski cihazın içine monte etmişim.sökmeden usb den bahs etmişsınız de? usb ye başka bir disk yakıp cihazdaki diskten verileri almak mümkün mü? kısa bir cevap rica ediyorum.

Yorum yap

Eline sağlık digium
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Tesekkurler ustadim hepimizin isine yarayacak. Gerceklesmesini diledigim bir sey de epg ile sectigimiz bir programin pvr ile diske kaydedilmesinin mumkun olabilmesi. Bildiginiz uzere bu ozellik halihazirda baska cihazlarda (dream-triple,vs) var. Next'e de gelirse cok sevinecegiz.

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    başarı sağlık ve mutluluklar diliyorum.cok güzel bir katkı.

benim bir sorum olacak.ben diski cihazın içine monte etmişim.sökmeden usb den bahs etmişsınız de? usb ye başka bir disk yakıp cihazdaki diskten verileri almak mümkün mü? kısa bir cevap rica ediyorum.
                    USB'den kasıt external boxların çoğunda hem USB hem eSATA kullanılması.

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı
                      USB'den kasıt external boxların çoğunda hem USB hem eSATA kullanılması.
                      ben sata notebook disk kullaniyorum. ve cihazın içine monte etmişim. çıkarıp dönüştürücü ile usb yapmadan cihazın usb si yoluyla dahili diskten vari almayi sormuştum. ilginiz için teşekür ediyorum.

Yorum yap

Arkadaşlar bu programla sadece hd yayınlarımı yoksa diyer kayıtlarıda izleye biliyor muyuz ...

Yorum yap

by eşkiya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Arkadaşlar bu programla sadece hd yayınlarımı yoksa diyer kayıtlarıda izleye biliyor muyuz ...
                          Bütün kayıtları.

Yorum yap

Ellerinize emeginize saglık süper oldu ...

Yorum yap

digium usta kayıtları pc de izlemek çok güzel böylece bu eksikte giderilmiş oldu.emeğinize çok teşekkürler.
                              İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                              VU+ SOLO 2
                              Popcorn Hour A-210
                              TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                              UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                              DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                              NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                              DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                              NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X