• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Düzenlenmesini İstediğinİz Özellikler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• avdanli42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar bence 2000 cıs gıbı tek tustan usb menüsüne gırılse cok güzel olur sızce???? kolay gelsın
    nede olsa kumandada çalışmayan 6 tane tuş var birisi atanabilir yazılımda.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• 2000 hdtv ye pvr özelligi lütfen

Yorum yap

• info tusuna basinca kanal hakkinda bilgi geliyor bir kere exit bastinmi kanal deyistirirken hep kanal bilgisi geliyor yani gostergeci uzuyor ve kanal bilgileri gozukuyor. Boyle cok guzel oluyor, fakat cihazi kapatip actigim takdirde unutuyor ve kanal deyistirdigimde gostergeci yine kuculuyor. Yeniden info basip eksitlemem gerekiyor.
        Bunu lutfen birdahaki yazilimlarda duzeltebilirmisiniz?

Simdiden tesekkurler.

Yorum yap

• Cihaza Hollandaca dilide eklenebilirmi??? Burda SAB larda hollandaca var icinde. Tesekkurler.

Yorum yap

• firewire cikisi ve pozisyoner ve 1080P...donanimsal olarak.....

kizmaca yok benimkisi sadece temenni....hani e-satali cihaz ciktiya....hani belki dedim...

Yorum yap

• arkadaşlar, 2008/2008 2000HD pvr yazılımında bana göre düzeltilmesini istediğim
              kaydedilen programları seyrederken geri alma tuşu çalışmıyor, 2x ileri tamam 2x geri olmuyor.(play e basıp vol + - ile ileri geri yapıyor.)
              Bir de bağlı olan HD yi stanbya almak için tus ve zaman ayarlaması çok iyi olurdu.( 9000 ultra PVR de ki gibi)
              M3d+M3d Combo Super
              VU+Ultimo
              Gigablue HD QUAD PLUS
              T90 ile 4W-46E arası 19 uydu

Yorum yap

• arkadaslar 2000 hd de kanal degisimin de turbo olsa hic fena olmaz bence ayni diger 2000 ler gibi HD nin kanal degisimi 2000 lere yakismayan bir hizda calisiyor

Yorum yap

• USB girişine bağlayacağım bir belleğe izlediğim fimleri kaydedebilmeyi istiyorum.

Yorum yap

• akd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar, 2008/2008 2000HD pvr yazılımında bana göre düzeltilmesini istediğim
                    kaydedilen programları seyrederken geri alma tuşu çalışmıyor, 2x ileri tamam 2x geri olmuyor.(play e basıp vol + - ile ileri geri yapıyor.)
                    Bir de bağlı olan HD yi stanbya almak için tus ve zaman ayarlaması çok iyi olurdu.( 9000 ultra PVR de ki gibi)
                    arkadaşlar, bir de bu bağlanan e-sata hd de fat32 formatlanmış olması tek dosya boyutunu 4gb ı geçememesi sorunu ortaya çıkıyor.Kayıtlar 4gb geçen birileri var mı.? Bende 35-40. dakikalarda kayıt duruyor.
                    M3d+M3d Combo Super
                    VU+Ultimo
                    Gigablue HD QUAD PLUS
                    T90 ile 4W-46E arası 19 uydu

Yorum yap

• Cihazda bana göre önemli bir eksiklik yeni kanallar için tarama yapıldığında, eski kanalları değişen isimleri ile yenilemiyor. Örnek, eskiden "sinesine" ismiyle yayın yapan bir kanal kapanıyor, yerine aynı pid değerleriyle "moviemovie" diye bir kanal yayına başlıyor. Cihaz bu yeni kanalı yine "sinesine ismi altında göstermeye başlıyor, biz ise ancak logosundan bu kanalın değiştiğini anlıyoruz. Kanal listesinden bunu silip, transponderi yeniden taratınca, ancak o zaman kanal yeni ismiyle geliyor. Silmeden taratmak, kanalın ismini değiştirmeye yetmiyor.
                      Yeni yazılımlarda (ideal olanı) kanal tarama yapmaya gerek kalmadan, sadece o kanalı izlemek için açtığımızda dahi, otomatik olarak yeni kanal bigilerinin kendiliğinden girmesi mümkün olsa çok iyi olur. bir takım cihazlarda bu yapılıyor: (Örnek topfield, goldmaster)
                      Eğer bu şekilde olmazsa o zaman hiç olmazsa kanal taraması yapılırken bu kanalların update edilmesi sağlanmalı.
                      yeni yazılımları yazanların dikkate alacağını umarım.

Yorum yap

• 1 saatlik bi kullanıcı olarak belki de benim bulamadıgım bir iki özellik olarak;

kanal listesinde kanal üzerine gelip okeyleyince kanal menüsünü kaybolmasını isterdim. Bunu humax 5400 de secebiliyorduk.

Autozap özelliğide cihaza kazandırılsa iyi olurdu şöyle belli bir sn de otomatik olarak kanal değişşe

Çanak ayarlamak için sesli sinyal metre menüsü

Görsel olarak da açılışta next HD yazması ve sinyal metrelerin dairesel olmaması daha iyi olurdu

Kullandıkca daha yazarım

Yorum yap

• didim Nickli Üyeden Alıntı
                          1 saatlik bi kullanıcı olarak belki de benim bulamadıgım bir iki özellik olarak;

kanal listesinde kanal üzerine gelip okeyleyince kanal menüsünü kaybolmasını isterdim. Bunu humax 5400 de secebiliyorduk.

Autozap özelliğide cihaza kazandırılsa iyi olurdu şöyle belli bir sn de otomatik olarak kanal değişşe

Çanak ayarlamak için sesli sinyal metre menüsü

Görsel olarak da açılışta next HD yazması ve sinyal metrelerin dairesel olmaması daha iyi olurdu

Kullandıkca daha yazarım
                          menününü kaybolması için info ya bas üst üste.Autozap ta var ayrıca.forumda bir sürü yerde yazıldı.
                          İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                          VU+ SOLO 2
                          Popcorn Hour A-210
                          TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                          UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                          DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                          NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                          DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                          NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• türksattaki kanallar daha süratli tarama olursa daha iği olur çok bekliyoruz usta belki bir şeyler ya pabilirsiniz kolay gelsin
                            62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

• yastreb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              türksattaki kanallar daha süratli tarama olursa daha iği olur çok bekliyoruz usta belki bir şeyler ya pabilirsiniz kolay gelsin
                              Bence bu uydunun hızı ile alakalı keşke dediğiniz gibi müdehale yapabilseler.Selmalar saygılar...

Yorum yap

• 2000 super pluslar bence diğer cihazlara nazaran zaten oldukça süratli tarama yapıyor turksatta..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X