• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

CoreElec te İptv?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• CoreElec te İptv?

CoreElec img iptv serverim çalışmaz oldu sebebi ne olabilir? (iptv serverim sağlam tv ve telefon ve pc de çalışıyor.wetek androidte çalışıyor.daha öncede videos klasörünün içine m3u dosyasını atıp kullanıyordum dünden itibaren çalışmamaya başladı.internetim tamam (100mbps) img yi iptv server dosyasını herşeyi yeniden yükledim maalesef iptv serverim açmıyor.)sebebi ne olabilir.saygılar

Kullanıcı adını şifreni yanlış girmiş olabilirmisin ihtimal birde imajı güncelliyormusun yoksa sadece resmi olanınımı kullanıyorsun ıptv eklentisini güncelledinmi eklentide serveri yerelmi ayarlıyorsun yoksa uzak moddamı ayrıca ıptv eklentisini komple sil ftpden sonra tekrar yükle bilgilerini gir çalışıp çalışmadığını kontrol et ayrıca modeminin DNS ayarları statik mi bunuda hangi DNS yi kullanıyorsan modemin arayüzünden ayarlaman lazım aklıma gelenler bunlar

Saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

sayın Ressamm şifreyle alakam yok ben kendi serverim olan m3u dosyasını tarayıcıdan indirip direk videos dosyasına atıyorum.(daha önce defalarca videos dosyasının içine atıp izledim) senin yayınladığın en son imageyi msd yazdırdım.ip adresimi manuel olarak ayarladım.dns 8888-8844 olarak ayarladım.şimdiye kadar hep böyle kullanıyordum ama son 2 gündür iptv serverim açmıyor.serverim tv de ve telefonumda ve pc de masa üstünden sağ tıklayıp vlc playerdende .wetek android bölümünde açıyor ama kodi coreelec te açmıyor.saygılar

Yorum yap

iptv eklenti kullanmıyorum.seyirtürk ve turkvod kurdum aslında onlarıda kullanmıyorum ama onlar yüklenirken bazı ekleride yükledikleri için bir faydası olur diye yüklüyorum artı netflix yüklü onuda sorunsuz seyrediyorum.hangisini tavsiye edersiniz.saygılar

Yorum yap

İptv simple client bunu indirip kurunuz.
          Uydu kanal listeniz ve iptv listeniz aynı listede
          Buket şeklinde görünür. İptv m3u listenizi coreelec
          Cihaza FTP ile göndermeniz gerekir. Eğer internet
          URL sini kullanıcıdan ve şifrenizi yazarak da kullanabilirsiniz
          Sevgiler.......
          *** HIREMCO TURBO 4K ***
          ***** NEXT 2000 HD *****
          ****** WETEKPLAY2 ******

Yorum yap

saygi56 Nickli Üyeden Alıntı
            iptv eklenti kullanmıyorum.seyirtürk ve turkvod kurdum aslında onlarıda kullanmıyorum ama onlar yüklenirken bazı ekleride yükledikleri için bir faydası olur diye yüklüyorum artı netflix yüklü onuda sorunsuz seyrediyorum.hangisini tavsiye edersiniz.saygılar
            @bahce ninde bahsettiği gibi IPTV eklentisini kullansan daha düzgün çalışır ıptv düzgün çalışması için script.module.urlresolver-script.video.F4mProxy-plugin.video.f4mTester bu eklentilerinde kurulu olması lazım seyirTürk ve Türkvod paralı yani kısıtlı mod seyredebilirsin Netflix ise ıptv anlamında zaten yayın yapmıyor güncel diziler belgeseller filmler ıptv konusunda stalker i denemeni tavsiye ederim düzgün bir mac kod olursa çok iyi çalışıyor

Saygılar
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

Pvr iptv simple client eklentisinde yapılandır
              Uzak yol(internet adresi) M3U çalma listesi YRL si
              Örneğin. http://cdnmedia.me:8080/get.php?user...plus&output=ts
              Kendinize göre düzenleyiniz tamam kanal numaralandırma 0 sıfır
              Tamam cihazı yeniden başlattığınızda önce uydu kanal listeniz
              Sonra özel iptv listeniz gelir.
              *** HIREMCO TURBO 4K ***
              ***** NEXT 2000 HD *****
              ****** WETEKPLAY2 ******

Yorum yap

sayın Ressamm script.module.urlresolver-script.video.F4mProxy-plugin.video.f4mTester bu eklentileri nerden kuracağım bu eklentiler coreelec ve kodi repoda yok ayrıca Pvr iptv simple client eklentisi kurup deneyeceğim.saygılar

Yorum yap

sayın Ressamm script.module.urlresolver-script.video.F4mProxy-plugin.video.f4mTester bu eklentileri nerden kuracağım bu eklentiler coreelec ve kodi repoda yok ayrıca Pvr iptv simple client eklentisi kurup deneyeceğim.saygılar
                  https://github.com/tvaddonsco/tva-re...ee/master/zips bu linkte
                  gerekli eklentiler var

Saygılar

Yorum yap

sayın Ressamm verdiğin adresten script.module.urlresolver-plugin.video.f4mTester indirdim ama cihazda yüklenemedi diyor.image sizin verdiğin en son coreelec img.saygılar

Yorum yap

sayın Ressamm verdiğin adresten script.module.urlresolver-plugin.video.f4mTester indirdim ama cihazda yüklenemedi diyor.image sizin verdiğin en son coreelec img.saygılar
                      Yükleniyor bir sorun yok bende hepsi yüklü hiç sorun yaşamadım hepside en son versiyonlarıyla güncel imaj ayarlarında haricen eklenti yüklemeyi açık yapman lazım o eklentilerin direk https://github.com/tvaddonsco/tva-re...mmon-2.0.0.zip reposunu unu yükle onun içinden bu eklentileri yükleyebilirsin

Saygılar

Yorum yap

ilginiz için teşekkürler ama ne yaptımsa olmadı.her türlü veryasyonu denedim.backup koyabilirseniz memnun olurum.saygılar

Yorum yap

bahce Nickli Üyeden Alıntı
                          Pvr iptv simple client eklentisinde yapılandır
                          Uzak yol(internet adresi) M3U çalma listesi YRL si
                          Örneğin. http://cdnmedia.me:8080/get.php?user...plus&output=ts
                          Kendinize göre düzenleyiniz tamam kanal numaralandırma 0 sıfır
                          Tamam cihazı yeniden başlattığınızda önce uydu kanal listeniz
                          Sonra özel iptv listeniz gelir.
                          sayın Bahce yazdıklarınızı uyguladım ama maalesef buda olmadı.saygılar

Yorum yap

Bir ara aynı durum benimde başıma gelmişti.
                            Hatta Özkaradağ üstada iptv listemi özelden
                            Göndermiştim. O zaman 3 iptv listesi gönderdim.
                            Sadece bir tanesi çalışmıştı. Sonra kendiliğinden
                            Düzeldi. Cihazınız tarih ve saat ayarlarına bakınız.
                            Bazan sar ve tarih güncel olmuyor. Hata buradan
                            Kaynaklanıyor. Sevgiler.....
                            *** HIREMCO TURBO 4K ***
                            ***** NEXT 2000 HD *****
                            ****** WETEKPLAY2 ******

Yorum yap

sayın Ressamm ve sayın Bahce 16 GB sd kartıma SD Card Formetter ile owerwrite format attım önerdiklerinizin ve yazdıklarınızın tamamını yaptım.(android ve kodi bölümünden saat ayarları dahil) iptv serverimin her türlü versiyonunu indirdim cihaza attım.Pvr iptv simple client eklentisinde yapılandırdım internet ayarlarıma bakıp dns ayarlarını yaptım ip adresimi manuel olarak atadım(daha önce manuel yapmadanda denedim) ama maalesef ne videos dosyasına attığım nede Pvr iptv simple client eklentisinden çalıştırabildim.çok ilginç defalarca sd kartı formatlayıp kurdum hiçbir zaman böyle bir sorunla karşılaşmadım.saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X