• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

K1 Plus 4k Android uydu alıcı destek ve yardımlaşma bölümü...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bülent bey isterseniz evvelki yazışmalarımızı okuyun. kanal belirleme merkezden yapılıp şifreler çözülüp evlere yollanyor dedi buradaki dairelere. ayrıca vestel tv uydulu ve orada açılıyor. tv de modül filan yok, dvb c var. k1 plus ta dvb s ve dvb t var

Yorum yap

ugurtabu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bülent bey isterseniz evvelki yazışmalarımızı okuyun. kanal belirleme merkezden yapılıp şifreler çözülüp evlere yollanyor dedi buradaki dairelere. ayrıca vestel tv uydulu ve orada açılıyor. tv de modül filan yok, dvb c var. k1 plus ta dvb s ve dvb t var
      demek istediğim sizin bulunduğunuz yerde kapalı devre yayın yapılıyor haliyle dsmart kanallarında xxx kanallarıda olduğu için hangi daire hangi kanalları istiyorsa ona göre yayın yapılıyor vestel televizyonunuzda dvb-c özellik varmış o yüzden seyredebiliyorsun ama cihazında o özellik yok o yüzden yazdım modül olayını

saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Merba arkadaşlar bu cihazı alırsam memnun kalırmıyım K1 Plus DVB-S2 / T2

Yorum yap

dvb c yayınlarını gösterseydi on numara derdim. şu an 8 numara bi cihaz.

Yorum yap

Arkadaşlar ben şimdi ikinci el K1 plus aldım içinde mlay yazılımı ne o var ama ben orjinal yazılım yada orjinale yakın bir yazılım istiyorum bunu nasıl yüklerim ve nereden bulurum. mlay yazılımında null diye birşey var ekranda kanal adı yanında null null yazıyor sinir bozuyor.

Yorum yap

Arkadaşlar ben şimdi ikinci el K1 plus aldım içinde mlay yazılımı ne o var ama ben orjinal yazılım yada orjinale yakın bir yazılım istiyorum bunu nasıl yüklerim ve nereden bulurum. mlay yazılımında null diye birşey var ekranda kanal adı yanında null null yazıyor sinir bozuyor.

Yorum yap

sairyakamoz Nickli Üyeden Alıntı
                http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=71808 bu linkte
                2. mesajda @enigma98 arkadaşımızın eklemiş olduğu istediğiniz yazılımlar var

Saygılar
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

cevabınız için teşekkürler. Peki bu mlay yazılımının yerine orjinal yazılımı yüklemek için içindeki update mi kullanacam yoksa başka bir yolla mı yüklücem.

Yorum yap

cevabınız için teşekkürler. Peki bu mlay yazılımının yerine orjinal yazılımı yüklemek için içindeki update mi kullanacam yoksa başka bir yolla mı yüklücem.
                    Nasıl yazılım atılacağı 6. mesajda yazıyor ordaki anlatımlara göre yapman lazım

saygılar

Yorum yap

Çok teşekkürler daha ayrıntılı bakayım.

Yorum yap

6. mesaj yanlış ya da bozuk ise diyor bu yazılım çalışıyor ben sadece orjinal yazılım yüklemek istiyorum. bu 6. mesaj çok karışık. daha kolay yolu yok mu ?

Yorum yap

6. mesaj yanlış ya da bozuk ise diyor bu yazılım çalışıyor ben sadece orjinal yazılım yüklemek istiyorum. bu 6. mesaj çok karışık. daha kolay yolu yok mu ?
                          birde 8 nolu mesajda resimli anlatılmış onu deneyebilirsin yapamazsanız servise götürüp oraya yaptıracaksınız

saygılar

Yorum yap

Merhaba Enigma Üstad,

bu k1 plus için bir kanal listesi lazım ayrıca kanal listesi nasıl atılır söylerseniz sevinirim. Teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X