• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 9000cı ve next 2100 dayzeq motor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 9000cı ve next 2100 dayzeq motor

arkadaşlar next 9000 cı ve next 2100 dayzeq motorum var kurulumu yaptım ama şöyle bir sorunum var türksata döndürdügümde motor gayet güzel dönüyor fakat başka bir uyduya yöneldigimde tv ekranında dönüyor diyor ama canakta bir hareket olmuyor birde bazen farklı noktaya gidiyor acaba ben ayarları yanlışmı yaptım birde dayzeq ayarlarına girdigimde bazı uyduların hafızada yer aldıgını gördüm acaba motorun kararsız kalışı bundanmıdır yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

arkadaşlar anlayan biri varsa allah rızası için bi yardım etsin

Yorum yap

bende de aynı sorun vardı cihazı ve motoru resetledim sorun kalmadı birde öyle dene kolya gelsin cihaz da motor limitlerinede reset at kolay gelsin
      Mach1 Team™

Yorum yap

motora nereden reset atıyoruz dostum

Yorum yap

necil77 Nickli Üyeden Alıntı
          motora nereden reset atıyoruz dostum
          motor un lnb girişlerinin yanında yada şöyle tarif edeyif motora baktığında lamba işik yani onun oralarda reset var igne ile atabilirsin..

Yorum yap

rehber_ Nickli Üyeden Alıntı
            motor un lnb girişlerinin yanında yada şöyle tarif edeyif motora baktığında lamba işik yani onun oralarda reset var igne ile atabilirsin..
            Bulamadım reset deliğini...dunkes:

Yorum yap

Motorun altında, yeşil ışık yanan yerin hemen bir cm yanında toplu iğne başı girecek şekilde bir delik. Deliğe iğne gibi bir telle (ataç) bastır. Yeşil ışık renk değiştirdiği zaman motoru resetlemiş olursun. Bütün sorunların bununla birlikte biter.

Selamlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X