• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus QNEC 14.02.08 Premiere Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• eyupayvaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzman usta;

verdigin link calismiyor?!??!?
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ewpost&t=39871

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• iyi günler

bende ye 2000 cx super plus var daha önce bayiden yazılım attırdım bana bu siteyi tarif etti bu siteden bugün NEXT_YE-2000_SUPER_X_PLUS_QNFM117.26_021408_TK0C0N0_pz.zip (1.10 MB, 819 Görüntülenme) bu yazılımı attım ancak daha önce izlediğim kanallarıda izleyemez oldum ayrıca geçiş hızıda düştü. yedekten geri yüklemede yaptım olmadı bu naçizane arkadaşınıza bu konuda yardımcı olursanız sevinirim daha önce sport+ sport channel ve eurosportu felan izliyordum hatta ntv bile izleniyordu artık yoklar. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

• Arkadaşım YANLIŞ YAZILIM atmışsınız.! yapmanız gereken BOOT MODUNDA cihazınıza uygun
          yazılımı atmaktır.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• 2000cx süper plus USB mi cıhazın eger oysa cıhzının yazılımı bunu at NEXT_YE-2000_CX_SUPER_PLUS_QNEC117.26_021408_TK0C1N0_pz.zi p (1.64 MB, 1716 http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=38395
            Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• walla bendeki diğer cihazda tps ler çatır çatır çalışıyor. dectron sat 95000 fta. next in yanında cihaz değil ama durum böyle.sanırım yazılım konusunda eskisi kadar iyi değiliz artık.
              Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• ikinci cihaz olarak bendede aynı cihazdan var tps ler hala auto olarak çalışıyor.yanlış anlaşılmasın nexten memnunuz ama.....

Yorum yap

• üsdat ellerin dert görmesin TEŞEKKÜRLER.

Yorum yap

• ustalar son yazılım verileli 45 gün oldu eskidi artık

Yorum yap

• Arkadaşlar bu yazılımı yükleyince ne artısı olacak benim makinamın.Tamam son versiyon falan ama.Emu gibi kanal falan mı açıyor?1-2 cümleyle anlatabilir misiniz?
                      Cahilliğime verin.
                      Lockerz Davetiyesi için Tıklayın.

Yorum yap

• Eğer Astraya bakan antenin varsa Premiere Direktler için verildi yazılım.

Yorum yap

• Yeni yazılımı sabırsızlıkla bekliyoruz.Mach1 ustamın kulakları çınlıyordur herhalde.Selamlar

Yorum yap

• Acele etmemek lazım TPS'ler uydu değiştirecek Nisan'da diyorlar ve şu anda bir düzensizlik var tps paketinde.Birde bug'lardan arındırmak ve hakiki yazılım olarak sunmak kolay olmasa gerek.Bundan dolayı sükunetle beklemekte fayda vardır.Sıfır hataya indirgenmiş sağlıklı bir yazılım için sabredelim.

Yorum yap

• walla bu sabırla bekleyelim olayını geçiniz bir kalemde arkadaşlar. evet cihazlarımız 1 numara ama yazılım konusunda en uyduruk markaların bile gerisinde kaldık. biz hala elle k.e.y. girerken elalem tek tuşa dokunmadan auto yapıyor.-ha derseniz ki yapılmak zorunda değil. doğrudur. kimseye kabahat bulmuyorum.- ama kalitemizi yazılımda da görmek isterdim.(bu cümlede ustalara hakaret yoktur sadece sitem vardır biline.)
                              Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• surveyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                walla bu sabırla bekleyelim olayını geçiniz bir kalemde arkadaşlar. evet cihazlarımız 1 numara ama yazılım konusunda en uyduruk markaların bile gerisinde kaldık. biz hala elle k.e.y. girerken elalem tek tuşa dokunmadan auto yapıyor.-ha derseniz ki yapılmak zorunda değil. doğrudur. kimseye kabahat bulmuyorum.- ama kalitemizi yazılımda da görmek isterdim.(bu cümlede ustalara hakaret yoktur sadece sitem vardır biline.)
                                Burası şikayet veya sitem mercii değildir. Eğer bir sitem veya şikayetiniz varsa bunu firmaya bildirin. Çünkü gına geldi hergün aynı mesajları okumaktan. :trts:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X