• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 serisi gbox ok.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

göruntulu açıklama veren olsa herkes faydalanır vede mukemmel paylaşım olur nedersınız...

Yorum yap

arkadaşlar editle diyorsunuzda nereye ne yazılacak bi detaylı anlatılsa iyi olacak.sonra cihaza takılı kartanmı yoksa paylaşım aldığımız serverdan mı gbox yapılacak.detaylı açıklama bekliyoruz arkadaşlardan

Yorum yap

thomson speedtouch usb li modem kullaniyorum port acmam gerekir mi?

Yorum yap

yokmu bu işi şöyle detaylı anlatacak bir kişi.biri kuyuya bi taş atıp kaçıyor kim çıkarırsa çıkarsın pes yani

Yorum yap

eraslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sharemax prog. açıyoruz...prog. içersinde sgbox klasörünü açıyoruz..
            -bu kısım çok önemli şimdi ayarları yapmaya başlıyoruz..cwshare dosyasını paylaşım aldıgımız kişiye göre editliyoruz. ve gbox_cfg dosyasını editliyoruz..
            -bu editleme işlemleri bittikten sonra gboxcontrol açıyoruz..start basıyoruz kartların geldigini görecegiz..
            - hsıc prog. açıyorum setingsten com port seçiyoruz. ve gbox seçeegini seçiyoruz.update basıyoruz.
            -cihazımızdan menü tercihler hsıcgbox seçiyor kaydediyoruz bu kadar basit tabi ki modemimize port açmamız gerekiyor bu paylaşımı alabilmemiz için

sorunu olanlar yazarsa buradan cevap verebilirim
            EVET DOSTUM DEDİKLERİNİ YAPIYORUM DNS adreside çıkıyor fakat 2000 cx super plus a takılı kart bilgileri gelmiyor.şu dosya içeriğini nasıl editleyeceğimiz hakkında net bir bilgi verirsen sevinirim.olmuyorsa da bilelim boşuna uğraşmayalım.

Yorum yap

Konuyu açan arkadaşımıza açıklamasıdan dolayı teşekkürler. Arkadaşlar aslında dediği uygulama çalışıyor. 2000 inf cihaz üzerinde bende devamlı ve farklı uygulamalar yapmaktayım. Henüz gbox olarak Next 2000 serisi ile görüntü alamadım. Tam anlamı ile çözebilirsem resimli açıklma hazırlarım . Saygılar.
              Next 2010 HD Tiger + Next 18500 HD + DREAM 500-S + SkyStar2
              90 Cm Ofset Diseq Motor Ve Sabit Türksat + Hotbirt + Eutelsat W3
              Cas İnterface 2+add-on + X-Cam Orion + İrdeto + Fun kartlar vs.

'' Teknik konuyla ilgili sorunlarınız için pm atmayın foruma yazınız ''

Yorum yap

Followmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Konuyu açan arkadaşımıza açıklamasıdan dolayı teşekkürler. Arkadaşlar aslında dediği uygulama çalışıyor. 2000 inf cihaz üzerinde bende devamlı ve farklı uygulamalar yapmaktayım. Henüz gbox olarak Next 2000 serisi ile görüntü alamadım. Tam anlamı ile çözebilirsem resimli açıklma hazırlarım . Saygılar.
                evet sevgili followmen. bende senin gibi konu üzerinde uğraşmaktayım. öğrendiklerimden emin olup denemelerde de tam anlamıyla başarılı olursam burada resimli anlatım ve detaylı açıklama yaparım. eminin benim gibi uğraşan arkadaşlarda aynı şeyi düşünüyordur. öğrendiğimiz bilgileri doğruluğunu bilmeden ve tam anlamadan buraya yazmak bilmeyenlerin yada yeni başlayanların kafasını karıştırmaktan başka bişey değildir. konuyu okuyan ve takip eden arkadaşlar. com port üzerinden gbox kart paylaşımı hakkında hiçbir yerde resimli anlatım bulamazsınız. bırakın resmi yazı ile anlatılanlar bile bölük pörçük. anlatılanlar genelde triple dragon ve dreambox için. gbox konusunda belirli bir aşamaya geldik. umarım daha ötesi olur ve yardımcı oluruz sizlere.

saygılar

Yorum yap

yada sizler bizlerre olursunuz arkadaşlar inşallah

Yorum yap

bizler sizlerin yanındayız lakin konuyu açan arkadaş gbox ok diyor ondan sonrada ne bir açıklama nebir umursama çekip gidiyor.o arkadaş yaptıysa bu işi dosyaları nasıl düzenlediğini ve nasıl bu işi becerdiğini bi anlatsın yada desin ki arkadaş boşuna uğraşmayın bu iş olmuyor desin.kimsenin kimseyi uykusuz bırakmaya hakkı yok.dün geceden beri denemediğim olay kalmadı.hayır olay gbox yapmak değil sadece olup olamayacağını merak ediyoruz o kadar.ben biçok sitede nexte yapılan eleştirilerin karşısında durdum.ama böyle umursamazlık doğrusu benide üzüyor ve malesef eleştirilerde bulunanlara karşı savunacak bişey bulamıyorum.sadece yazılan mesajın arkasında durun kardeşim sizden başka bişey istemiyoruz

Yorum yap

eraslan iyidir. bakamamıştır buraya uzundur. sonuca az kaldı arkadaşlar.

Yorum yap

carsamba-uydu Nickli Üyeden Alıntı
                        EVET DOSTUM DEDİKLERİNİ YAPIYORUM DNS adreside çıkıyor fakat 2000 cx super plus a takılı kart bilgileri gelmiyor.şu dosya içeriğini nasıl editleyeceğimiz hakkında net bir bilgi verirsen sevinirim.olmuyorsa da bilelim boşuna uğraşmayalım.
                        Gömülünden kartı paylaşabilirsin diye kim dediki??Gbox servera bağlanıp sen ordan seyredeceksin sen vermeyeceksin..
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

hocam zaten sharemax ile o yapılmıyomu.bizim merak ettiğimiz gbox ne işe yarar.amacı nedir?ayarları nasıl olmalıdır.mesaj başlığına göre açıklama yaparsanız sevinirim.zaten bizi sizde anlamazsanız kimse anlamaz.saygılar.

Yorum yap

Sharemax içindeki gbox ile beraber yapılıyor evet boş bir zamanda detaylı anlatım yaparım ama genel olarak
                            1-dyndns den bir adres alınacak
                            2-modemde port dmz vs açılacak
                            3-gbox server bulunup kendi M satırı bilginiz verilecek onlarda size D satırı verecek onu cw share içine koyuyorsunuz
                            4-pc ye aynı dreamboxa verdiğimiz gibi sabit bir ip veriyoruz o ipden den port ve dmz açıyoruz vs gibi sonra şak çalışıyor newcamd den bile daha stabil hatta gbox ...
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

şimdi hocam bu ne anlama geliyor.biz sadece paylaşım mı alabiliriz demek bu.yani bizdeki kartı gbox aldığımız kişiye gönderemezmiyiz.veya paylaşım aldığımız serveri paylaşamazmıyız.eğer böyle ise ne artısı varki bunun zaten newcamd le oluyordu.sonra bunları yaptıktan sonra hangi exe dosyasını çalıştırmamız lazım.

Yorum yap

cakirb16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                şimdi hocam bu ne anlama geliyor.biz sadece paylaşım mı alabiliriz demek bu.yani bizdeki kartı gbox aldığımız kişiye gönderemezmiyiz.veya paylaşım aldığımız serveri paylaşamazmıyız.eğer böyle ise ne artısı varki bunun zaten newcamd le oluyordu.sonra bunları yaptıktan sonra hangi exe dosyasını çalıştırmamız lazım.
                                Evet sadece alıcı olabiliyorsunuz ama kartınızı paylaşamazsınız yani gbox aldığınız kişiye gönderemezsiniz anlamına geliyor. Doğal olarakta paylaşım aldığınız serveri sadece kendiniz kullanırsınız başkalarına da paylaştıramazsınız. Artısı paylaşım aldığın arkadaşındaki gbox'tan tüm kanalları izlersin. Birkaç arkadaş bulur ve d satırlarını kendine eklersen birinin cihazı kapalı olsa diğerinin cihazı üzerinden faydalanırsın. Kanallar newcamd'den daha hızlı açılmaktadır ve daha sağlıklı olmaktadır. Bununla ilgili açıklamalar yakında yapılınacaktır. Saygılar.
                                Next 2010 HD Tiger + Next 18500 HD + DREAM 500-S + SkyStar2
                                90 Cm Ofset Diseq Motor Ve Sabit Türksat + Hotbirt + Eutelsat W3
                                Cas İnterface 2+add-on + X-Cam Orion + İrdeto + Fun kartlar vs.

'' Teknik konuyla ilgili sorunlarınız için pm atmayın foruma yazınız ''

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X