• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

lutfen yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• lutfen yardım

slm arkadaslar oncelıkle ımpax small superımı emeklıye ayırıp deram 500 s aldım suan ıcın ewde ınternetım yok bu cıhazla nasıl trt 1 3 ve sırus dekı kanalları nasıl acarım (ınternetsız ) yuklu ımaj nabolı

Dosyayı herhangi bir ftp programı ile var ke.ys içine atıyorsunuz cihazınızı restart yapıyorsunuz tamamdır..
    http://www.fileden.com/getfile.php?f...589/TRT-OK.rar
    Çivi Bir Vuruşta Çakılmaz...

Next8000xcam-DB600Pvr Gemini 4.40 CCcam 2.1.2 MgCamd 1.35b

Yorum yap

oncelıkle tesekkur ederım bu konuda yenıyım malum bırsey bılmıyorum ftp programıda bulamadım arkadasım formda arama yaptım sonuc bulunamadı dıyor bır lınk verebılıtmısın ?

Yorum yap

fırefox un varsa eklentılerınde mevcut bedava olarak.. yada paralı olanlara (flashfxp) bakacaksın..

Yorum yap

tesekkurler arkadasım bu flasftp yı nerden satın alırım kac paradır

Yorum yap

bu program(flashfxp) internetten indirip bilgisayarına yüklemen gerek ama sende internet yok diyorsun biyerlerden girip indir..

Yorum yap

arkadasım benımde sorunum bu zaten flasftp nın deneme surumunnu buldum ama derama baglanmıyor baglandedıgımde glen munuye ne yazacamı bılmıyorum bu ara net olan bılgısayardada denedım bır sorunum daha var arkadaslar formdan bır ımaj atım dedım rs 232 den cıhaz ysılde kaldı sonra3.50 gemını attım duzldı ama ıc bırsey yok yanı cccam mg cam teletex bunları nerden yuklerım cıhaz ustunde adnostanmı ?

Yorum yap

arikan1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadasım benımde sorunum bu zaten flasftp nın deneme surumunnu buldum ama derama baglanmıyor baglandedıgımde glen munuye ne yazacamı bılmıyorum bu ara net olan bılgısayardada denedım bır sorunum daha var arkadaslar formdan bır ımaj atım dedım rs 232 den cıhaz ysılde kaldı sonra3.50 gemını attım duzldı ama ıc bırsey yok yanı cccam mg cam teletex bunları nerden yuklerım cıhaz ustunde adnostanmı ?
                ınternetın yoksa dreame baglanamazsın *** vs ıcın..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X