• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu Files By Ekurel

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• burakk99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekurel hocam sizi bulmuşken 9000cı yeni yazılım gelecekmi varmı bilgi....8000lere gelmiş..
    burakk99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekurel hocam neden çok kısa sürede xx.. gidiyorlar
    yazılım verılır neden verılmesın cıhazın hazfızası yeterlı ıse verırler..superlere verılen yazılımlardaa cok fazla dayanmayacak kanımsa cunku yenı sıfreleme sıstemıne gecıyor kanallar...

xx kanalları dcw ye gırınce seyredıyorsunuz bunların hepsı reklam amaclı takılmalardır...zaten yenı kanal cıkıyor bır kac gun dcw uzerınden seyrettırıyorlar sonra bır daha yakalanmıyor dusunun artık..

Yorum yap

• yani artık tamamen öldü diyebiliriz...

Yorum yap

• burakk99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        yani artık tamamen öldü diyebiliriz...
        tamamen demek doğru olmaz.büyük bir ihtimal diyebiliriz.

Yorum yap

• keşke hocam atabilsem... laptopda seri port çıkısı yok... o yüzden kabloyu bağlayamıyorum.....

elle girmem gerekti bun yüzden... onu da deniyom ama şifreler çözmüyo... neyse yapacak bişi yok gibi gözüküyo....

Yorum yap

• tamamen demek doğru olmaz.büyük bir ihtimal diyebiliriz.

şu an tamamen gibi gözüküyor

Yorum yap

• hocam lütfen cevap verımısınız 2000cıssüperplas usblı grı kasama sondan 2cı yazılımı aTTIM attıktan sonra bıcbır kanalı cözmedi

Yorum yap

• lütfen benı aydınlatırmısınız hıcbır allahın kulu yokmu aydınlatacak

Yorum yap

• bursalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  lütfen benı aydınlatırmısınız hıcbır allahın kulu yokmu aydınlatacak
                  dostum next YE olanı atıcaksın
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• bursalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    lütfen benı aydınlatırmısınız hıcbır allahın kulu yokmu aydınlatacak
                    next super plus ek_311008.zip (8.1 KB, 569 Görüntülenme)

bu dosyayı yüklemen gerekiyor.
                    Bir de emu yu aktif hala getirmen gerekiyor.
                    emu yu nasıl aktif hale getireceğini aşağıdaki linkten bakabilirsin

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=43421

Yorum yap

• dostum emuda acık yınede acmıyor

Yorum yap

• tasarım hoca bugün güncel ******* verirmi acaba

Yorum yap

• iyi akşamlar hocam herkez suskun güncel *** yok herhalde ne olacak durum.

Yorum yap

• ergun1811 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            iyi akşamlar hocam herkez suskun güncel *** yok herhalde ne olacak durum.
                            Değişen herhangi bir k.ey yokki ortada ne güncellemesi bekliyorsunuz.

Yorum yap

• [QUOTE=Tasarım;370369]Değişen herhangi bir k.ey yokki ortada ne güncellemesi bekliyorsunuz.[/QU

sayın tasarım hocam 29/10/2008 tarihinde verdiğiniz en son k.eyleri yükledim ama ilgili kanalları seyredemiyorum...diğer arkadaşlarda büyük ihtimalle seyeredemiyordur ki ondan sormuşlardır sanırım...saygılarımla...

Yorum yap

• bence yazılımve ****** bıttıartık enıyısı yasal kartalmak

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X