• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next ye-9000 pvr sifir

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next ye-9000 pvr sifir

next ye-9000 pvr yeni aldim.Forumu dolastım kafam karistı.Bu makineye hangi programi programı atacağimı konusu anlayamadım.Makinede CAS key edit bölümü var.Normalde bunu benim atmam gerekmiyor mu ve D+ keyleri girdigim halde acmadı.yardımlarınız için tesekkürler.
    M3d+M3d Combo Super
    VU+Ultimo
    Gigablue HD QUAD PLUS
    T90 ile 4W-46E arası 19 uydu

akd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    next ye-9000 pvr yeni aldim.Forumu dolastım kafam karistı.Bu makineye hangi programi programı atacağimı konusu anlayamadım.Makinede CAS key edit bölümü var.Normalde bunu benim atmam gerekmiyor mu ve D+ keyleri girdigim halde acmadı.yardımlarınız için tesekkürler.
    hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan...
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=24700
    burda yazılımın nasıl atldığı anlatımı var ..
    son yazılımı attıktan sonra
    sistem bigisinde 1973 tuşla emu aktif hale gelecek kolay gelsin...

Yorum yap

merhaba arkadasim, sıfırf aldığım cihazımda 1973 yazıp girdiğim CAS key menüsü var , seca viacces,nagra ...bölümü
      söylediğin programla internet bağlantisindan card sharingi kullanmak içinmi?.
      M3d+M3d Combo Super
      VU+Ultimo
      Gigablue HD QUAD PLUS

Yorum yap

merhaba arkadasim, sıfırf aldığım cihazımda 1973 yazıp girdiğim CAS key menüsü var , seca viacces,nagra ...bölümü
        söylediğin programla internet bağlantisindan card sharingi kullanmak içinmi?.
        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=24451
        burda 12/1/07 yazılımı var...

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=24405

buda loader yazılımı yüklemek için.....
        keyler aktif ise izlersin konuları iyice oku...
        kolay gelsin.

Yorum yap

merhaba,

Cihazımın S/W versiyon 1.0A ,H/W Next YE9000 Ultra PVR

söylediğin program neyi değiştirecek söyleyeblirmisin.12.01.2007 programını PVR loaderıyla yukle diyorsun.
          cihazımda CAs menu olması ve 1973 den sonra yeşil. Fakat D + keyi girdim acmadi.
          M3d+M3d Combo Super
          VU+Ultimo
          Gigablue HD QUAD PLUS

Yorum yap

merhaba,

Cihazımın S/W versiyon 1.0A ,H/W Next YE9000 Ultra PVR

söylediğin program neyi değiştirecek söyleyeblirmisin.12.01.2007 programını PVR loaderıyla yukle diyorsun.
            cihazımda CAs menu olması ve 1973 den sonra yeşil. Fakat D + keyi girdim acmadi.
            dostum d+ keylerinin aktif olup olmadığını biliyormusun...
            sonra yazılımın bir artısı var ki yayınlanmış bu keyler sürekli değişip duruyor..
            d+ keylerini burdan takip et....
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=20890

Yorum yap

arkadaslar Next YE-9000 ULTRA PVR ye 12 01 2007 yazılımını attım fakat system bilgisiindeki
              S/W version 1.0A H/W Next YE9000 Ultra PVR ayı değişmedi.Yazılımı attığimı kesin nasıl anlarım. D+ ların keyini girdiğim halde açamadım.Acabileceğim herhangi bir kanal varmı.?
              M3d+M3d Combo Super
              VU+Ultimo
              Gigablue HD QUAD PLUS

Yorum yap

arkadaslar Next YE-9000 ULTRA PVR ye 12 01 2007 yazılımını attım fakat system bilgisiindeki
                S/W version 1.0A H/W Next YE9000 Ultra PVR ayı değişmedi.Yazılımı attığimı kesin nasıl anlarım. D+ ların keyini girdiğim halde açamadım.Acabileceğim herhangi bir kanal varmı.?
                http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=20890
                burada son mesaj daki keyler e bak açılmıyosa çökmüştür...

Yorum yap

arkadasım , peki cihaza yuklenen programı yuklenip yuklenmediğini nasıl anlayacağım.
                  M3d+M3d Combo Super
                  VU+Ultimo
                  Gigablue HD QUAD PLUS

Yorum yap

D+ çalışıyor forumda verilen 9000 keyleri içindeki kfy dosyasını yolla cihaza açar yada d+ keyini 00 verildiği zaman 4101 10+11 01 key verildiği zaman 20+21 e gir manule gene açar..
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

tesekkürler mach1 hocam, dediğin gibi D+ lar çalıştı.

peki cihaza yuklediğim 12/1/2007 tarihli 9000 Ultra PVR programın versiyonunu ve yuklenip yuklenmediğini nasıl anlayacağım.Hala system bilgisinde S/W versiyon 1.0A gözüküyor.İlk aldığımdada 1.0A idi.
                      Aslında 9000 Ultra PVR lara sırasıyla hangi programın nasıl yükleneceğini anlatılmamiş.9000 Ultra larla karışıyor.
                      M3d+M3d Combo Super
                      VU+Ultimo
                      Gigablue HD QUAD PLUS

Yorum yap

cihaz versiyon bölümüne gir kumandadan kırmızı tuşa bas 3-5 sn. gibi gözükür ve geri gider
                        Next&NextStar

Yorum yap

tesekkürler , dediğini yapınca versiyonu 12/1/2007 atılmış gözüküyor
                          M3d+M3d Combo Super
                          VU+Ultimo
                          Gigablue HD QUAD PLUS

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X