• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Elbirsan Next'ten ayrıldı.!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ben cok üzüldüm ayrılmalarına necati beyin hakkını ödeyemeyiz çünki .. yıllardır birlikte calıştık bana hiçbir zaman ne zaman ödeme yapıcaksınız diye aramadı elimde ürün fazla kaldıgında geri iade ettim geri almam demedi nextle bir bütündü sözünün eriydi acıkca söylüyorum next için büyük kayıp ...firmadan aradılar ücretsiz kargo diye ama bizim buraya haftada bir kargo var kışın oda hava güzel olursa hava kötü olursa 3 haftada anca elime gecer ürün kargo gemiye teslim etmiyor ürünü illa kendi getirecek ben şimdiden kara kara düşünüyorum
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Manifesto

Bursa'da Next harici ürün satmayan hatırı sayılan bir işyerim var.Bugüne kadar ne 8000 serisinin bitirilemeyen kilitlenme olayını ne nextwave modellerinin yazılımsal sıkıntılarını ne 16500 serisinin görüntü kaydırma problemlerini ne minix serisinin görüntü vermemesini ne super serisinin düşen plastik ayaklarını japon yapıştırıcı ile yapıştırmamızı ne santrallerin normal anten girişlerinde yaşadığımız sıkıntıları nede dobratechten dolayı müşterilerimizle bozulan ilişkilerimizi dillendirmedik.Çünki mağazadan arızalı cihazı alıp gerek tamir eden gerekse değiştiren haftanın 6 günü sabah 9'dan akşam 8'e kadar ulaşabildiğimiz arkadaşlarla çalışıyoruz.97 den beri çalışıyorum Elbirsan'la bugüne kadar çözülemeyen problemimiz yok evet Next çok iyi çok güzel tanınmış bir marka 2000 serisi belki piyasanın en kullanışlı modeli fakat ben Next'i Elbirsanla tanıdım Elbirsan'ı Next le değil.Ve Vefanın sadece bir semt adı olmadığını Yemek yenilen kap ile Lazımlığı karıştırmanın iğrenç bir şey olduğunu zamanında sana yatırım yapanları senin yanında olanları yalnız bırakmanın bedelinin hayat tarafından ödetildiğini ve maalesef hayatın önce sınav yapıp sonra öğrettiğini hem kendim tecrübe ettim hem çevremde çok sayıda örnek gördüm.Bugüne kadar satışını yaptığım Next ailesinede bundan sonra bu bölgede Next satacaklarada başarılar temenni ediyorum.Elbirsan'la bugünlere kadar gelen bizde diğer bayi arkadaşlarımız gibi yapmamız gerekeni yapıp Elbirsan'la olan ticaretimize ve dostluğumuza devam ediyoruz.Bu şekilde karar veren tüm arkadaşlarımında başarılarının devamını diliyorum.

Yorum yap

Elbirsan'la olan ticaretimize ve dostluğumuza devam ediyoruz.Bu şekilde karar veren tüm arkadaşlarımında başarılarının devamını diliyorum.
        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Konu başlığı düzeltildi.
          Neden?

Yorum yap

mesuty1 Nickli Üyeden Alıntı
            Neden?
            "Nextin Bursadaki kalesi yıkılıyor"

Böyle bir başlığın doğruyu yansıtmadığı için.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
              "Nextin Bursadaki kalesi yıkılıyor"

Böyle bir başlığın doğruyu yansıtmadığı için.
              nerden biliyorsunuz hani sizin marka ve firmalar ile işiniz ve ilginiz yoktu siz insanlar için çalışırdınız?

Yorum yap

mesuty1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                nerden biliyorsunuz hani sizin marka ve firmalar ile işiniz ve ilginiz yoktu siz insanlar için çalışırdınız?
                Derdin neyse açık açık yaz. Lafı dolaştırma..!!

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Derdin neyse açık açık yaz. Lafı dolaştırma..!!
                  üstat stres yapma derdim yok sadece forumu kendi dükkanınız gibi kullanıp kafanıza göre orda burda değişiklik yapıp konuları kapatıp insanları banlayıp işinize gelenin imzasını silip işinize gelenini admin yapıp biraz tartıiklarınızı adminlikten atıp toplumun kullandığı bir platformu tekelleştirmenizi doğru bulmuyorum.

Yorum yap

mesuty1 Nickli Üyeden Alıntı
                    üstat stres yapma derdim yok sadece forumu kendi dükkanınız gibi kullanıp kafanıza göre orda burda değişiklik yapıp konuları kapatıp insanları banlayıp işinize gelenin imzasını silip işinize gelenini admin yapıp biraz tartıiklarınızı adminlikten atıp toplumun kullandığı bir platformu tekelleştirmenizi doğru bulmuyorum.
                    Stress falan yaptığım yok merak etme yapmam da!
                    Yazdığın konuyla bu konunun ne ilgisi var merak ettim doğrusu?
                    Kime yetki verileceği, kimin yetkisinin alınacağı forum yönetiminin insiyatifindedir. Ve bu uygulamalara yönetim karar verir, üyeler değil.
                    Kabul ederseniz devam edersiniz, kabul etmezseniz girmezsiniz olur biter.
                    Bu konuda bugüne kadar kimsenin fikrini sormadık, bugünden sonra da sormayı düşünmüyoruz.
                    Ayrıca bu konu sizi neden bu kadar rahatsız etti bunu da anlayabilmiş değilim.!!

Benimle şahsi bir sorunun varsa bunu da PM ile halledebiliriz.

Yorum yap

vefa istanbulda tabiki bir semt adı değil,ama vefayı bildiğim kadarıyla vefa gösterene gösterilir.Next'le çalışıncaya kadar malının ve bayisinin arkasında duran bir marka tanımadım.hep sorunlarla başbaşa kalmıştık.ama next'te bu düşünce bozuldu. hem satıcının hem tükewticinin yanında olan bir markadır NEXT.bu markadan ayrılmak bence yapılabilecek en büyük hata,bizler alt bayi olarak dükkanlarımızda next'ten başka bir ürün bulundurmuyoruz ve ticari hayatımız devem ediyor.elbetteki yollar ayrılabilir ama kişilere yakışan şekilde ayrılmalıdır,her iki taraf içinde şık olmalıdır.bu kişilerin ve markaların ağırlığını gösterir.o bölgenin boş kalacağınıda sanmıyorum ,unutulmamalıdır ki bu marka bir bölgeye satış yapmıyor .tüm TÜRKİYE'ye yurt dışına satış yapıyor.bu sistemin başındaki insanlar profesyonel kimse merak etmesin satıcı ve tüketici malsız kalmaz.

Yorum yap

İnsanlar gelir geçer ama markalar kalır birşey olmaz..
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

Bizler bugüne kadar next markasından çok ekmek yedik insanların mal diye kıvrandığı günlerde bizler malsız kalmadık bize mal temin eden firmalar aracıdır bugün a firması yarın b firması ben bütün eşime dostuma akrabalarıma next sattım bugünden sonra başka markayı satmayı düşünmüyorum burdada malsız kalcağımı düşünmüyorum ayni hizmeti ve daha ucuza malımı alcaksam ben nexti bırakmam her iki tarafa hayırlı olsun.

Yorum yap

ben elbirsan ile analog zamanında tanıştım. para havale yapmadan mal göndermezdi. öyle iken aramızda çok güzel bir dostluk oluştu. ta ki açık hesap mal verenler gelince yollarımız ayrıldı. şimdi elbirsanın mal verdiği alt bayi ile çalışıyorum. tüm digital camia için hayırlı olsun. elbette yüksel elektronik oluşan boşluğu bi şekilde giderir.

Yorum yap

merhaba herkese ben izmir karşıyakada 17 yıldır uydu işi yapan bir firmanın sahibiyim bugüne kadar yaptığım ticartette next ailesi kadar sıcak samimi bir firma görmedim çalışmadımda bu ticarete vesile olan herkese başda teşekkür ederim.o bölgede hiç bir bayide üzülmesin malsız kalmazlar nex firması hiç bir bayisini yarı yolda bırakmaz sonuna kadar mücadele eder
                              aile olmak kolay degil biz next ailesiyiz bizim mağzalarımızda next markası dışında cihaz satılmaz neden diye soranlara
                              malsız kalmıyoruz,para birtarafa mal birtarafa yok,servis hizmeti derdimiz yok yazılım derdimiz yok, güven derdimiz yok bu ailenin ferdi olmak kolay degil
                              herkese ticaretinde başarılar dilerim.

Yorum yap

merhaba arkadaşlar yazılanları baştan sona kadar okudum ve yazan arkadaşların bir çoğunun elbirsan ile çalışan arkadaşlar olduğunu gördüm yahu hiç kimse neden bıraktığını sorgulamamış ve tehditvari yazılar yazmış yazık ya next böyle bir karar almış kimse neden böyle bi karar aldı diye sormak yerine bizler ne olcaz yok şunu satarım yok bunu satarım koskaca next firmasıda bunlardan dolayı geri adım atacak öylemi yazıkya arkadaşlar next adam gibi firma adam gibi adamlar yönetiyor malına sahip çıkıyor bayisine sahip çıkıyor ve hatta bayisinin bayisine sahip çıkıyor bunada bizzat şahidim elbirsan ve next için hayırlısı olsun kalın sağlıcakla.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X