• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Hdtv 17.6.2009 Test Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

eğlenceliydi ama arkadaşlar.
    @doktor usta süprizlerle dolu hehe.
    Denemeye devam iyi seyirler.
    Aslında cevabı vermişti zaten soruda
    "doktordur açan pası....bul bakalım bu kadar papaz içinde ası...."

Yorum yap

arkadaşlar benim 320gb hartdix sata var 10gb olarak görüyor biçimledin yine aynen ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Yorum yap

üsatd yazılımı test ettim bazı paketleri eskiye nazaren daha hızlı açmasına rağmen hemen donuyor ya aslında pek değişen bir şey yok bilmiyorum belki de benim serverde hata var ben 12.06.2009 yazımına tekrar yükledim daha iyi bir yazılım çıkıncaya kadar idare ederiz emeklerinden dolayı teşekkürler daha iyi olacağına yürekten inanıyor çalışmalarınızda başarılar dileriz diğer arkadaşlar da test ettikten sonra yorumlarını yazarsalar daha iyi olur
        Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
        Bernard Shaw

Yorum yap

deneme test yazılımında sd ve hd li yayınlarda çok hafifde olsa kırılmalar devam ediyor.nds lerde anında donuyor ve açmıyor. 12.06.2009 yazılımında kırılmalar yok bazı kanallar süper hiç kesintisiz çalışıyor nds lerde kesik kesik çalışıyor..ama biraz geç açıyor.bu yazılım biraz daha hızlı açıyor.diger yazılımda donunca arkadan açıp kapayınca kanallar ve server siliniyor.bunda şimdilik silinme görünmedi.bizim için en iyisine çalışan üstadlara teşekkür ederiz.ellerine saglık.
          dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
          ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
          seninde destanını okuyalım ezberden,
          haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
          elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
          fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

StB link no conect!!

Yorum yap

alis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              buraya verdiği dosya da yoktu arkadaşım şifre
              Diğer forumda vardı zaten üstad bilerek şifrelemiş odosyayı
              ilk mesajında belirtmiş. Baya eğlenceli oldu..
              Diğer forumla buranın bir ilgisi yok. Bizi buradaki dosyalar ilgilendirir.

Yorum yap

mesaj alınmıştır tşk.

Yorum yap

yazılım yağmuru devam ediyor.teşekkürler saygılar....

Yorum yap

elinize sağlık üstadlar herkeze teşekürler
                    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

deliboran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      deneme test yazılımında sd ve hd li yayınlarda çok hafifde olsa kırılmalar devam ediyor.nds lerde anında donuyor ve açmıyor. 12.06.2009 yazılımında kırılmalar yok bazı kanallar süper hiç kesintisiz çalışıyor nds lerde kesik kesik çalışıyor..ama biraz geç açıyor.bu yazılım biraz daha hızlı açıyor.diger yazılımda donunca arkadan açıp kapayınca kanallar ve server siliniyor.bunda şimdilik silinme görünmedi.bizim için en iyisine çalışan üstadlara teşekkür ederiz.ellerine saglık.
                      aynen size katılıyorum önemli bir paketi önceki yazılım çok geç açıyordu bu hemen açıyor yani şifreli değilmiş kadar hızlı ama maalesef donma devam ediyor cyfr+ iyi sorun yok fakat HD lerin çoğu sorun yani geç açma ve müzaikleme bilgilerinize
                      Bernard Shaw

Yorum yap

tsk emgi gecen ustalara.

Yorum yap

Ellerine sağlık doktor üstadım...
                          VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Yorum yap

ellerinize ve emeğinize sağlık.tşklr

Yorum yap

Arkadaşlar başta Doktor beye teşekkürler uzun inlemelerden sonra aşağıdaki sonuçları aldım:
                              1.Cyfra+ dahil bir çok paketin SD leri hızlı ve sorunsuz açıyor ama ara sıra muzaikleme var
                              2.Bir pakette eskiden donma yoktu (12.05.2009 yazılımı) şimdi var.
                              3.Önemli bir pakette kanal hemen açılıyor ama 5 saiye sonra donuyor tekrar aynı kanalı açtığınızda açılıyor( çok hızlı) ama tekrar donuyor ve artık hiç geri gelmiyor kısacası aynı pakette kanal değiştiğinide (aynı paket içinde) hemen geliyor fakat tam 5 saniye içinde donup ve bir daha geri gelmiyor ancak başka kanala atıp tekrar aynı kanalı açarsanız hemen geliyor ilgili arkadaşlara duyrulur
                              Bernard Shaw

Yorum yap

yeni yazılımlar hayırlı olsun.
                                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                                VU+ SOLO 2
                                Popcorn Hour A-210
                                TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                                UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                                DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                                NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                                DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                                NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X