• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2500 dpcı fmb yazılımı yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2500 dpcı fmb yazılımı yardım

başta emeği geçen arkadaşlara saygılar.

makinaya next 2500 dpcı fme 608 yazılımı yüklüydü. bende (5512_BootMake_0030.hex) yükledim sonra en son versiyon 5512_VEx_Boot_YKM3_YE-2500 DPCI PLUS FMB705b082306 MO13[1].00.zip‎ yükledim. buraya kadar sorun yok herşey tamam.atv yi açtım ama makina bir ağırlaştı kumandadan 1.kanalı açmam için 5 kere kumandaya basmam gerekiyor ve kanal geçişleride aynı.
    makinama yüklediğim (5512_BootMake_0030.hex) üzerine eski yazılım atmamın sakıncası varmı??
    [MOUSE]Eğer herkes bir başkası için bir şey yaparsa dünyada ihtiyaç içinde kimse kalmaz. Sadece bir kişiye yardım et! Şimdiki usul bu değil ama inanıyorum, insanlar bu yolu öğrenecekler. [/MOUSE]

kadir-- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başta emeği geçen arkadaşlara saygılar.

makinaya next 2500 dpcı fme 608 yazılımı yüklüydü. bende (5512_BootMake_0030.hex) yükledim sonra en son versiyon 5512_VEx_Boot_YKM3_YE-2500 DPCI PLUS FMB705b082306 MO13[1].00.zip‎ yükledim. buraya kadar sorun yok herşey tamam.atv yi açtım ama makina bir ağırlaştı kumandadan 1.kanalı açmam için 5 kere kumandaya basmam gerekiyor ve kanal geçişleride aynı.
    makinama yüklediğim (5512_BootMake_0030.hex) üzerine eski yazılım atmamın sakıncası varmı??
    birkac kere reset at yeniden tarat bi dene
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

denedim olmuyor..
      [MOUSE]Eğer herkes bir başkası için bir şey yaparsa dünyada ihtiyaç içinde kimse kalmaz. Sadece bir kişiye yardım et! Şimdiki usul bu değil ama inanıyorum, insanlar bu yolu öğrenecekler. [/MOUSE]

Yorum yap

Sakıncası olmaz isterseniz eski yazılımı atabilirsiniz..
        Forum Kuralları

Yorum yap

makinayı fabrika ayarlarlarına çevirip tüm tpleri silip 12731-3333-v üzerinden taratın sorun kalmayacaktır.

Yorum yap

sağolun arkadaşlar.. makina bende değil şu an maçlar bitsin Türkiye finale yürüsün bakacağım. ilgililere şükran..

Yorum yap

üzerine eski yazılım atmamın sakıncası varmı??
              Attığınız yazılıma göre değişir boot miladından 615 ten eskiye gitmeyin sonrasında problem olmaz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X