• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

USB Memory tavsiyesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• USB Memory tavsiyesi

Merhabalar,

2000 cx plus cihazım için TOSHIBA 2GB U3 USB 2.0 MEMORY almayı düşünüyorum. Bunu kullanan oldumu? Uyum sorunu yaşarmıyım PVR'da?

Şimdiden teşekkürler.

sorun olacanı sanmiyorum
    UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

Arkadaşım bende usb belleklerle ilgili araştırma yaptım internette.. Corsair flash bellekler Okuma hızı ve yazma hızı olarak oldukça hızlılar bu konuda.. Çoğumuzun problemi olan donma ve kırılmalar konusunda çözüm olacağını sanıyorum. Ben şahsen elimdeki 2 GB lık Kingstonu satıp alacağım.

Yorum yap

araştırdığım kadarıyla toshiba u3 bellekler her ne kadar kağıt üzerinde 8 mb/sn yazma desede, 4-5 mb/sn civarında yazma hızları olduğu söyleniyor. bence riske girme üzerine biraz daha koy daha hızlı birşey al. sanırım forumda 7 mb/sn üzeri tavsiye ediliyordu. bende a-data pd7 var. hızı fazlasıyla yeterli.

Yorum yap

ben 2gb kıngston kullanıyorum. çok memnunum

Yorum yap

Sandisk cruser 2 gb

Sandisk cruzer 2 gb var ben de teknosadan aldım 21.10.2007 yazılımını yükledikten sonra hiç kesintisiz kayıt yapıyor kayıt yaptığını bile anlamıyorum ayrıca timeshift da süper çalışıyor tavsiye ederim

Yorum yap

Arkadaşım ben Toshiba 4Gb U3 kullanıyorun hiç bir sorun yaşamadım. Hatta geçen hafta Köprü dizisinin tamamını kesintisiz kaydettim. tam 2 saat kayıt yaptı ve hiçbir sorun yok. Bana toshibayı tavsiye etmişlerdi. .kay:
              NEXT 2000 SUPER PLUS CIS.

Yorum yap

2 GB film kaydı için yetersiz kalabilir.Hız olarak ta a-data,OCZ,bigboy ve corsair en hızlılarıdır.Bunlardan birinin 4 GB olanını alabilirsin.Saygılar...
                Next 8000X-CAM Next 2000 cx süper plus Next 95 Off-set Next 0,4 LNB Yu-ma-tu MX 90 Off-set starsat twin LNB

Yorum yap

4 gb hızlı bir usb fiyatına WD 80gb passport usb hdd'de alabilirsin. ben 160gb olanını kullanıyorum. sorunsuz.

Yorum yap

Ben de buradaki arkadaşların tavsiyesiyle:
                    160gb:
                    http://www.mavibilgisayar.com/yeni/i...iBilgi&No=3401
                    spariş verdim inşaallah pişman olmam...Elime geçtiğinde yorumları yazarım.Teşekkürler...

Yorum yap

halitgultekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      araştırdığım kadarıyla toshiba u3 bellekler her ne kadar kağıt üzerinde 8 mb/sn yazma desede, 4-5 mb/sn civarında yazma hızları olduğu söyleniyor. bence riske girme üzerine biraz daha koy daha hızlı birşey al. sanırım forumda 7 mb/sn üzeri tavsiye ediliyordu. bende a-data pd7 var. hızı fazlasıyla yeterli.
                      İyi günler arkadaşım,
                      Ben kingston 2 gb kullanıyorum fakat bazı kanallarda kayıt problemi var mesela show tv de kayıt yapamıyorum. Pc de Vista olduğu için bende pd 7 almaya karar verdim, ancak senden öğrenmek istediğim pd7 nin her kanalda sorunsuz kayıt yapıp yapmadığı bu konuda bilgi verirsen sevinirim zira bu flash ın fiatı malum boşuna almayalım.
                      Teşekkürler,

Yorum yap

selam herkese bende hem 2 gb kingston datatraveler hem de sandiskcruzer micro 2 gb var...cihazım ye 2000 dp cis super plus...iki flashıda fat 32 yapıyorum...kayıt baslıyor yaklasık 1 dk sonra kanal donuyor ve kayıt hatası veriyor .daha uzun sureli kayıt yapmıyor...ustalar sebep ne olaki?kolay gelsin...teşekkurler...

Yorum yap

tonoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          İyi günler arkadaşım,
                          Ben kingston 2 gb kullanıyorum fakat bazı kanallarda kayıt problemi var mesela show tv de kayıt yapamıyorum. Pc de Vista olduğu için bende pd 7 almaya karar verdim, ancak senden öğrenmek istediğim pd7 nin her kanalda sorunsuz kayıt yapıp yapmadığı bu konuda bilgi verirsen sevinirim zira bu flash ın fiatı malum boşuna almayalım.
                          Teşekkürler,
                          bütün kanalları denememiştim. eski yazılımla kaydettiğim (m2t formatında) showtv görüntüsünde bir sorun yok. yenisinde de olmaz sanırım. zaten flashdisk'in yazma hızı 20-25 mb/sn. bundan daha hızlısı kaliteli bir usb hdd olur sanırım.

Yorum yap

ben bunu kullanıyorum hiç sorun yok 1GB

Yorum yap

uSb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ben bunu kullanıyorum hiç sorun yok 1GB

Selam,
                              Bendede onun 2 gb vaar ama mesela show tv de kayıt problem sen bunu show tv de denedınmı uzun süre kayır yapabiliyormusun.
                              Selamlar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X