• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NextWave 10000 Serisi 16.09.2006 Yazılımları ..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NextWave 10000 Serisi 16.09.2006 Yazılımları ..

NextWave 10000 Serisi 16.09.2006 Yazılımları ..
    Eklenen Dosyalar

saol kardesim 11 yazılımıyla nba actı sadece diğerleri kapalıydı umarım bu hepsini acar..

Yorum yap

10000 cı yazılımının içindende fta yazılımı çıkıyor kontrol edilirse seviniriz

Yorum yap

UrGaNaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        10000 cı yazılımının içindende fta yazılımı çıkıyor kontrol edilirse seviniriz
        Kusra bakmayın Acele ile karısmıs 10000 Cı dosyası upload edilmistir ..

Yorum yap

multi keylerde burda

denedim test ok...

dosyanin adini degistirmeyiniz.... ilk actiginizda multivizyon kanali uzerinde uzun bir sure bekleyiniz 1-2 dakika belki daha uzun , kisa surelerle 1-2 de bir kesiliyor baska sorun yok su ana kadar... Ziklerde hic sorun yapmadi nedense... multilere geri dondum su an 1-2 dk da krilma yapiyor biraz o kadar sorun yok gibi... sanirim duzene girebilir... acaba keyler yazilimdanmi editli anlayamadim henuz dogrusu ?...

Not : kesilmeler cogalinca Zik/xxl kanalina gelin ve bi sure orda takilin sorun halloluyor... (bazen sorun cogalinca acmayabilir o zamanda bu islemi yapiniz...)
          Eklenen Dosyalar
          -= MARMARA UYDU TEKNOLOJiLERi MERKEZi =-

I LOVE THIS FORUM

SüperTeklif'e üye ol, sen de kazan!

KAHRAMANLAR buraya tikla...

Yorum yap

multilerde bazen şifre çözmesede zik çoğunlukla açık sexview 3 tanesi+ şifremi açık yazılımmı çözüyor anlamadım... teşekkür..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X