• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

istekler yapılıyor...yapıldı..

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

şimdi sembol ayarını 04400 yapınca düzeldi.
    next ye 2000 cx süper plus usbsiz
    dreambox 500s

Yorum yap

22,06,2006yazılımda emegı gecenlere sonsuz teşekkürler bikac istegim olacak gelecek yazılımlarda inşallah karşılanır hocalarımızın bu yazdıklarımızın dikkate alacaklardır 1.ses seviye ayarının duzeltilmesi 2.kumanda sorunumuz vardı hala bır netıce alamadık sorunun ön panel camından oldugunu biliyoruz doktor hocamız bayılere gonderecegiz dıye yazmıstı ama sonuc yok 3. cıhazın sıstemı bigisini reset atınca bigisayardan yukledigimiz bazı keyler siliniyor 4 cw acılan kanallara gelınce yeşil dugmeye basıncakey edit bölümüne girdigimizde conak gözüküyor bunun düzeltılmesi plus serisinde normal görünüyor. .bemim şuan aklıma gelenler bunlar arkadaşlar varsa sizinde aklınıza gelen bulgular yazalım saygılarımla
      Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Vcr çıkış problemi

Arkadaşlar bende 2000 cx super plus cihaz var. Cihazı aldığım günden beridir tespit ettiğim bir problemi var. Cihazın rkasındaki Vcr skart çıkışına Dvd bağladığımda normal televizyon sesi % 60 azalıyar, dvd skartını çıkarttığımda ses düzeliyor. İleride yapılacak yazılımlarda bu drm göz önüne alınırsa seviniriz. Teşekkürler.

Yorum yap

hocam bugün tespit ettiğim bir olayı yazayım umarım yardımcı olurunuz. atv de ibo showu izlerken atv yazısının sol tarafında canlı yazıyormuş bu yazının az bir kısmı gözüküyordu sistem ayarlarından tv sistemi ayarlarına girdim ordan ekran formatı merkez di resim boyutu normaldi ben bunu kombine yaptım böyle olunca o canlı yazısı ortaya çıktı fakat bir süre sonra görüntülerde kırılmalar meydana geldi normalde yapmıyor kombinede yapıyor televizyonum yeni samsung 72 ekran flat ekran kırılma olayı bütün kanallarda oluyor.saygılar.
          dreambox 500s

Yorum yap

hocam bide sizde biliyorsunuz cw kesinlikle keyleri almıyor bunada bir çözüm bulursanız seviniriz teşekkürler.
            dreambox 500s

Yorum yap

sevgili doktor öncelikle çalışmalarında başarılar dilerim.. elimizden çok cihaz geçtigi için biraz problem var kanal dizme işi fta-şifreli diye dizilmiyor o seçenekler plusta rahatça oluyordu super plus'tada olsa iyi olur...
              selamlar iyi çalışmalar..

next ye 2000 x plus

Yorum yap

super plus cihazları lcd tvlerde yuv çıkışlarından deneyen ve normal görüntü alabilen var mı.sanki sorunlu gibi.ben denedim ses hiç yok görüntü çok net fakat sadece mavi renk var.yeşil ve kırmızı yok.scartta normalama yuv problemli.bu arada lcd tv de next marka.

Yorum yap

Sayın doktor ve mach 1 üstatlar sizden bir ricam olacak next ye 2500x dpcıs plus süperde modem aynı şu an verdiğiniz next ye 9000xcam ultradaki gibi kart paylaşımını verirseniz hiç düşünmedem o uydu cihazını alacağım saygılarımla

Yorum yap

takvımde haftabaşı pazartesi olsa mesela

Yorum yap

herkese selam..doktordan
                      ailevi sorunlar,yurtdışı,yeni çalışmalar,ufak bir tatil nedeniyle biraz istemedende olsa uzak kaldım...bugünden itibaren gine herzamanki gibi herkes için eşit ve yararlı çalışmalarla beraberiz..saygılar.. .. .. sayın doktor hocam hoşgeldiniız bizlere umut getirdiniz yaptıgınız ve yapacagınız calışmalar icin çok çok teşekkürler binlerce teşekürler saygılar sunarım
                      Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Üstat next ye 2500 dpcı super plus,u bekliyoruz sizden ricam modem,den kart paylaşımını cihazlara vermeniz izmirde super plus,u kullandım x pluslardan hızlı benim için yeterli işlerinizde başarılar saygılarımla

Yorum yap

Sayin Doktor Merhaba,
                          Bende Ye-2000 Cx Super Plus Var.
                          Receiver'İ Hangİ Kanalda Kapatirsam, O Kanalin GeÇerlİ Saatİnİ Kapaliyken GÖsterİyor. Yanİ Bİzİm TÜrkİye Saatİnİ , Ancak Trt Kanallarindan Bİrİnde Kapatirsam GÖrebİlİyorum. 8000 Serİsİnde Elle Yapilandirma BÖlÜmÜ VarmiŞ. Elle Yapilandirma SeÇİldİĞİnde Hangİ Kanalda Kapatilirsa Kapatilsin , Elle Gİrİlen Saat Ayari GeÇerlİ OluyormuŞ. Benİm Bu Ye-2000 Cx Super Plus'ta Bu Ayar Yok. Acaba BaŞka Bİr Yerden Mİ Ayarlaniyor.
                          Her AkŞam Receiver'İ AÇmadan Önce Farkli Bİr Saat GÖrmekten Sikildim.İllakİ Kapatmadan Önce Trt'ye Mİ Almam Lazim ?
                          Bunun İÇİn (elle Yapilandirma) Bİr Yazilim MÜmkÜnmÜ???

Yorum yap

ustalarım hordbird üzerinde 11303 ve 11296 frekansındaki italyan kanallarının tp sini siliyorum arattırma yaptığımda ikisid tekrar çıkıyor,ikisindede aynı kanllar çıkıyor ayarlardan tp sil seçeneğinden siliyorum yine ekleniyor ne yapmam lazım.saygılar.
                            dreambox 500s

Yorum yap

şebeke aramayu Nit off yapmayı denedinmi ceyar..nit açıksa tekrar günceller
                              diye biliyorum kolay gelsin bilmişlik yapmak istemem
                              SİGARAYI BIRAKIN BEN DENİYORUM

Yorum yap

forzanta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                şebeke aramayu Nit off yapmayı denedinmi ceyar..nit açıksa tekrar günceller
                                diye biliyorum kolay gelsin bilmişlik yapmak istemem
                                teşekkürler senin sayende düzeldi, of olunca yeni eklenen kanalları bulamaz heralde değilmi? neyse sağlık olsun,tekrar teşekkürler.
                                dreambox 500s

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X