• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hotbird deki sorun

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hotbird deki sorun

arkadaşlar benim binada merkezi sistem var. türksat ve hotbird 2 yıldır her iki uyduyuda seyrediyorum. bu haftasonu baktım hotbird deki bütün kanallar gitmiş.uydulara baktım sinyal ve kalite var 69 58 civarında ama kanallar yok. uyduyu sıfırladım yeniden tarattım 1350 ye yakın kanal buldu ama tüm kanallar listesini açtığımda kanallar gözükmüyor. aynı işlemi birkaç kez yaptım ama sonuç alamadım. acaba problem nedir? yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler
    :ehehe:damarıma basanın kafasına basarımdunkes:

ok le kanal listesini açtıktan sonra kumandadan kırmızı tuşa basıp normal listeye almayı dene istersen arkadaşım. büyük bi ihtimal olmayan bi şifre listesi seçmişsindir. kolay gelsin
    Next 2000 süper DPCIS
    Next 2000 süper CIS
    Next 8000 xci
    Next 9000 ci
    topfield 3000 cipro
    Goldmaster 90400 dpci v

Yorum yap

listelerin hiç birinde gözükmüyor. ne normal ne tp nede şifre türüne göre ne de alfabetik
      :ehehe:damarıma basanın kafasına basarımdunkes:

Yorum yap

Cihazınızı fabrika ayarlarına alarak resetleyin. Daha sonra forum da bulunan, cihazınıza uygun hazır kanal listelerinden birisini yükleyin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X