• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 cıs super plus- kanal saklama nasıl yapılıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 cıs super plus- kanal saklama nasıl yapılıyor

Arkadaşlar ben saklayacağım kanalları seçtim. Fakat kanallar kaybolmuyor. 2000 cı plus kullanırken ok-mavituş-1234 yaparak kanalları kaybediyordum. Aynı şeyi super plusta yapamıyorum. Kanallar nasıl saklanıyor.

voldemort1923 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben saklayacağım kanalları seçtim. Fakat kanallar kaybolmuyor. 2000 cı plus kullanırken ok-mavituş-1234 yaparak kanalları kaybediyordum. Aynı şeyi super plusta yapamıyorum. Kanallar nasıl saklanıyor.
    help tuşuyla yap
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

voldemort1923 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Liste düzenleme bölümünde saklamak istediğin kanalları seç. Daha sonra ana listede Help tuşuna bas 1234 yaz kanallar kaybolur.

Yorum yap

son yazılımda bu kanal saklama yazısı sönük.yani devre dışı.

Yorum yap

didical_system Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          son yazılımda bu kanal saklama yazısı sönük.yani devre dışı.
          Yazılımla bunun ilgisi yok. Bu demektir ki sizin daha önce bazı kanalları gizlediğinizi gösterir. Ana listede Help>>1234 tuşlayarak kanalları açın ve tekrar liste düzenleme bölümünü kontrol edin. Bu bölümün tekrar aktif olduğunu göreceksiniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X