• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hotbird'den Hispasat'a geçişte sinyal sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hotbird'den Hispasat'a geçişte sinyal sorunu

Herkese iyi günler
    Arkadaşlar bende Next 8000xcam plus pcm1725 recever var Hotbird, türksat ve Hispasat bağlıydı ve her şey yolundaydı ama enson W3 taktım herşey alt üst oldu;
    Sorunum şudur Hotbird deki herhangi bir kanaldan Hispasat veya w3 deki herhangi bir kanala geçiş yaptığımda Hotbird hariç diğer uyduların sinyali kayboluyor , receveri kapatıp açıyorum sinyal geliyor ama yeni geçişte sinyal kayboluyor ..herhangi bir fikri olan varsa yardım rica edecem şimdiden teşekkür ederim.. Not : cihazda 4.1 yazılım var

DİSEOC arızalı olabilir değiştirip bi dene

Yorum yap

disaq dan kaynaklanan bir sorun arkadasım!Baska bir disaq ile dene .saygılar...
      İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

arkadaşlar diseq ' i değiştir ama sorun çözülmedi yine hotbird den diğer 3 uyduya geçişte sinyal kayboluyor 4 uydudan sadece hotbird de sinyal alıyorum diğerlerinde sinyal yok

Yorum yap

Arkadasım durum bir acayip ben su anda turksat+hotbirt+hispasat takılı ve geçişler güzel-kayıp yok!senin durumun biraz acayip!Fakat yineden ben disaq dan şüpeleniyorum!kaliteli disaq kullanmanı tavsiye edrim!

Yorum yap

diseq sorunu başka marka kullan buyuk ihtimal senin hotbirt 1. kanal da diseq aptallaşınca 1. kanalı calışır sadece bir yontemde anten kablosunu sok bekle biraz tak normale donuyorsa kesin diseq...

Yorum yap

Kaliteli bir disecq swicth ile bu sorun çözülür....!

Yorum yap

anlaşılan o ki herkes disaq değiştirirsem sorunun düzeleceğinde hemfikir peki soru şu; "" en kaliteli disaq hangisi ?? ""

Yorum yap

arkadaşım aynı sorun benim de başıma geldi daha önceleri next 8000 x cam da sorun yokken next 2000 x cıc plus kullandığım disecq kabul etmemiş ve proplem oluşmuştu disecg değiştirdikten sonra sorun hal olmuştu anladımki bazı cihazlar disecq seçiyor bu nedenle disecq i değiştirmeni öneriyorum.

kaliteli disecq soruna gelince bence gm

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA GÜZELDİR

Yorum yap

kaliteli tüm markaların olur arkadasım!Bir marka yazmak yersiz.saygılar...

Yorum yap

digicom Nickli Üyeden Alıntı
                      kaliteli tüm markaların olur arkadasım!Bir marka yazmak yersiz.saygılar...
                      özür dilerim sadece yardımcı olmak istemiştim ama marka belirtmem bir hataydı saygılar

zur:

Yorum yap

yok arkadasım özür dilemene gerek yok ben sadece bilgi vermek hatırlatma maksatı ile yazdım.bu tip olaylar olabilir.saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X