• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

3d super acil yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 3d super acil yardım

arkadaşlar benim 3d süper makinem var 2 yıldırlı kullanıyorum dün gece birden kanal geçişi yaparken yeni kanala geçtiğimde görüntü vermedi cihazı kapatıp açıyorum bıraktığım kanalda açılıp görüntü veriyor kanal atlayınca görüntü alamıyorum siyah ekran kalıyor bugün tamirci arkadaşa götürdüm beslemeyi değişti ordan yapar diye düşündük ama maalesef sorunum devam ediyorum lütfen neden kaynaklanır neresine baktırayım acil yardımınızı bekliyorum fabrika ayarına döndüm boot modunda yazılım attım ne yaptıysak olmadı acil yardım lütfen

next uzmanlarını yardıma bekliyorum lütfen

Yorum yap

- Internet kablosunu çıkar öyle dene bakalım.

Yorum yap

yaptım faydası yok

Yorum yap

- Free Share'yi kapatmayı denedin mi?

Yorum yap

usta giriş tercihlerine gelince cihaz donuyor açıp kapatıyorum yine giremiyorum

Yorum yap

fabrika ayarına dönüyorum yine girmiyor

Yorum yap

- Anten kablosunu çıkar öyle dene

Yorum yap

sevgili tasarım herşeyi denedim ayrıca o antene başka cihaz taktım sorun yok tek sorun machina 3d super cihazda

Yorum yap

bence istanbul fabrika servise göndermeniz...siz yapılabilekleri yapmışınız zaten..

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=61882
                      buraya bakarak tan yazılım atmayı deneyin birde derim
                      ilk mesajda gözden kaçmış özür dilerim denediğinizi yazmıssınız

bende machına 3 de de buna benzer olay olmustu
                      cihazı tamamen fişten çektim tüm bağlantıları iptal ettim
                      aradan 1-2 sat sonra tekrardan hiç bir kablo bağlamadan cihazı açtım vede boot modunda tekrardan yazılım yüklemiştim ve de sorunum düzelmişti

Yorum yap

nutica Nickli Üyeden Alıntı
                        sevgili tasarım herşeyi denedim ayrıca o antene başka cihaz taktım sorun yok tek sorun machina 3d super cihazda
                        - O zaman sizin cihazda donanımsal bir hata var. Boşuna fazla uğraşmadan, hem de cihaza daha fazla zarar vermeden servise gönderin.

Yorum yap

bakın bir de kumanda da en üste ortada color yazan tuş var onu bir konturol edin.belki yardımcı olur

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X