• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek OpenELEC Setting&Full Backup 26-12-15 ozkaradag (En az 8GB SDKart gerekir).

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tar.gz olarak mı yoksa direk mi attın?

Sevgiler...

WeTek Play OpenELEC 6.0 Setting Backup 26-12-15 ozkaradag.7z içindeki 20151225204024 tar.gz dosyasını attım
    Ne Cennet ten bir gül alıp Cehenneme dikebilirsin;
    Ne Cehennemden bir kor alıp Cenneti yakabilirsin.

Yorum yap

Ee doğru, sorun ne olabilir ki?

Sevgiler...

Yorum yap

iyi akşamlar
        ozkaradag üstadım hazırlayıp bizlerle paylaştığın bilgiler için teşekkür ederim..

alogokmen arkadaşın yaşamış olduğu sorun şimdi bende tekrarladı..
        WeTek Play OpenELEC 6.0 Setting Backup 26-12-15 ozkaradag.7z--->20151225204024.tar olarak klasöre çıkıyor...

dosya uzantısı "tar.gz" olmalı demişsin..

Yedeği Geri Yükle
        20151225204024.tar

Devam etmek için yeterli boş depolama alanı yok. mesajı geliyor..

Yorum yap

Denemiştim ama tekrar test edeceğim.

Sevgiler...

Yorum yap

atak34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            iyi akşamlar
            ozkaradag üstadım hazırlayıp bizlerle paylaştığın bilgiler için teşekkür ederim..

alogokmen arkadaşın yaşamış olduğu sorun şimdi bende tekrarladı..
            WeTek Play OpenELEC 6.0 Setting Backup 26-12-15 ozkaradag.7z--->20151225204024.tar olarak klasöre çıkıyor...

dosya uzantısı "tar.gz" olmalı demişsin..

Yedeği Geri Yükle
            20151225204024.tar

Devam etmek için yeterli boş depolama alanı yok. mesajı geliyor..
            8 lik veya 16 lık karta

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=65974

6.0 SD-Card Image File

buradaki çıplak imajı kur. SSH ı okeyleyerek imajı kurduktan sonra FTP programları ile cihaza bağlan. Backup diye klasör oluştur. İçine .tar (.tar.gz değil ) uzantılı indirdiğin dosyayı at. Geri yüklemeyi seç. 15-20 dk arasında herşey tamam. 16 lık kartta wetekplay de ve wetek.core de denenmiştir, çalışıyor.

Yorum yap

byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              8 lik veya 16 lık karta

6.0 SD-Card Image File

buradaki çıplak imajı kur. SSH ı okeyleyerek imajı kurduktan sonra FTP programları ile cihaza bağlan. Backup diye klasör oluştur. İçine .tar (.tar.gz değil ) uzantılı indirdiğin dosyayı at. Geri yüklemeyi seç. 15-20 dk arasında herşey tamam. 16 lık kartta wetekplay de ve wetek.core de denenmiştir, çalışıyor.
              Sayın byagli

WeTek Play de okey...Ama yükleme gerçekten biraz zaman alıyor....Özkaradag hakkını yiyemeyiz...Bravo .....

WeTek Core da denemeye çalıştım devamlı ağ bağlantı sorunu yaşıyorum bir türlü aşamadım..Wetek forumundada bu tür sorunların olduğunu Google nin kötü çevirisi ile okudum..Anladığım kadar ıle yazılımsal..
              Ancak siz yine Core bu backup yükleme yöntemini ve stabiletisi konusunda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim..

Saygılarımla.

Tüm DosTlarıma Gelecek yılları için mutluluklar dilerim...

Yorum yap

birali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Sayın byagli

WeTek Play de okey...Ama yükleme gerçekten biraz zaman alıyor....Özkaradag hakkını yiyemeyiz...Bravo .....

WeTek Core da denemeye çalıştım devamlı ağ bağlantı sorunu yaşıyorum bir türlü aşamadım..Wetek forumundada bu tür sorunların olduğunu Google nin kötü çevirisi ile okudum..Anladığım kadar ıle yazılımsal..
                Ancak siz yine Core bu backup yükleme yöntemini ve stabiletisi konusunda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim..

Saygılarımla.

Wetek corede openelec te network problemi sadece jarviste var. Kablo ile bağlanırken Mac adresi hala android tarafındaki ile aynı değil. Şu an stabil jarvis versiyonu daha yok , bende bekliyorum açıkçası. Çünkü PVR eklentileri hala çalışmadığı için isengard da 4K yayınları E2 tarafından stream yapamıyoruz ama forumda core bölümüne yazdığım gibi android jarvis te sorun yok. İmkanın varsa sürekli kablo ile bağlamaya çalış. Wi-fi de veri aktarma hızı N veya AC bandından bağlansan bile daha düşük oluyor. Ben 5 ghz bağlandım yine kablo daha iyi.

Core de backup ı yine aynı şekilde geri alıyorsun. Sadece kurduğun sürüm isengard olsun şu an. Üzerine hiç bir şey yüklenmemiş olsun ki boş alan yok uyarısı alma. Açıkçası ben backup u coreye yükledikten sonra wetekplay i sadece e2 olarak kullanıyorum. Çünkü core de openelec çok hızlı çalışıyor. Resmen bastığında menüler açılıyor. Backup u yükledikten sonra açılışta 15-20 dk bekletiyor bunu unutma. Olmadı diye fişi çekme sabredersen açıldığını göreceksin. Yine yükleyemezsen akşama resimli olarak verebilirim. Benim yüklediğim openelec sürümü aşağıda bu sürümün üzerine backup u yükle. 16 lık Sd kart bendeki.

https://mega.nz/#!ft9Xkbxa!Te_bDSjwG...Vw6HFuOIEQxMrc

Kolay gelsin. Sonucu yaz. Gerekirse coreden openelec kartın imajını alıp paylaşabilirim.

Yorum yap

Çok teşekkürler byagli Dostum.. Deneyip sonucu yazacağım...

Yorum yap

byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    8 lik veya 16 lık karta

6.0 SD-Card Image File

Teşekürler dostum.

Demek ki ham imajın boş olması lazım, bunu not olarak düşmek farz oldu.

birali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Sayın byagli

Saygılarımla.

Helal olsun, inanın ne E2 ne Droid ben OpenELEC'i kullanmaktan zevk alıyorum, seviyorum. Bunları da sizlerle paylaşmaktan zevk alıyorum.

Güle güle kullanın dostlar, faydasız laklak edenlerden olmadığım için ne mutlu bana...

Yorum yap

byagli dostum.... Hem play de hemde core da güzel çalışıyor...Yardımların için tekrar teşekkürler...
                      ozkaradag dostum.. bir taşla iki kuş vurmuş sun ...Tebrikler...

Saygılarımla...

Yorum yap

ozkaradag kardeşim video bölümüne girince şifre istiyor kodide, eline koluna saglık bu arada herşey için
                        Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
                        Sorumluluk alınmaz
                        .
                        Saygılar

Yorum yap

XXX'ler için koymuştum şifreyi.

Şifre: 9876

Sevgiler...

Yorum yap

XXX'ler için koymuştum şifreyi.

Şifre: 9876

Sevgiler...
                            Onu istersen yaz başa video bölümüne hiç girilmiyor niye kimse yazmadı onuda bilmiyorum benden başka xxx lerle alakalı bir şey degilki sadece
                            kay:
                            Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Sorumluluk alınmaz
                            .
                            Saygılar

Yorum yap

Çünkü herkes okuyup görmüş.

Yorum yap

Çünkü herkes okuyup görmüş.
                                eyvallah

Sorumluluk alınmaz
                                .
                                Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X