• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D V4.317 18.3.2013 Test Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Merhaba ekranda PİP açık iken kanalları yukarı aşağı yaparken cihaz tp ye göre değilde normal sıralı listeye göre yapsa daha iyi olmaz mı vede PİP ekranınıda yukarı aşağı yapabilsek :son olarakta PİP ekranı açıkken numerik tuşlardan kanal değiştirirsek bence daha iyi olur koly gelsin.

Yorum yap

Yazılımda emeği geçen ustalara teşekkürler.

Yorum yap

12.130 frekansındaki yeni açılan radyo kanallarında şifreli yayın uyarısı veriyor bazen ama yayın aslında şifreli değil. Seste ara sıra gidip gelmeler oluyor. Ekrandaki resim çıkıyor ama şifreli yayın uyarısı da ekrandan gitmiyor bazı kanallarda. Ses bazen kesik kesik geliyor. Bu durum başka arkadaşlarda da var mı? Yoksa bu durum D-smarttın bu radylardaki sistemi henüz oturmadığı için mi böyle oluyor? Diğer D-smart kanallarında bir sorun yaşamıyorum. Maxi-HD üyesiyim.

Yorum yap

ip tv de 10-15 dakika çalışınca durup ana menüye dönüyor tekrar basınca bu sefer çalışıp ses ve görünü senkron sorunu oluşuyor. Birde kanal şistesinde türksat hordbird var bunlara diğer uydular ve 7 derece eklenemezmi mdu halde

Yorum yap

toyota22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar fabrika ayarlarına dönünce server bilgileri sizdede gidiyormu
            evet herşey silinir tüm bilgilerini usb ye al önce sonra fabrika ayarlarına dönün ve yeniden usb deki bilgilerini yüklersin

ben 3 yazılım dır direk çıkan yazılımın üstüne atıyorum sorun olmuyor
            __________________________________________________ ______________________________

Yorum yap

Evet son iki yazılımda bende doğrudan yükledim sorun yok.
              NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

tşk.ler sizin dediğiniz gibi usb ye yedek aldığım halde kanalları yüklüyor server bilgilerini yedeklemiyor sorun ne olabilir

Yorum yap

Pc den yeni CCcam.cfg dosyası oluşturmayı unutmayın.
                  NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

çok tşk.ler sorun anlaşılmıştır eski nextler karıştırdık

Yorum yap

satkingdom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      12.130 frekansındaki yeni açılan radyo kanallarında şifreli yayın uyarısı veriyor bazen ama yayın aslında şifreli değil. Seste ara sıra gidip gelmeler oluyor. Ekrandaki resim çıkıyor ama şifreli yayın uyarısı da ekrandan gitmiyor bazı kanallarda. Ses bazen kesik kesik geliyor. Bu durum başka arkadaşlarda da var mı? Yoksa bu durum D-smarttın bu radylardaki sistemi henüz oturmadığı için mi böyle oluyor? Diğer D-smart kanallarında bir sorun yaşamıyorum. Maxi-HD üyesiyim.
                      Merhaba benimde full pk üyeliğim var aynı sorunla karşılaşıyorum tesadüf pratik bir çözüm buldum düzeltilinceye kadar iş görür
                      Çözüm seçtiğiniz kanal şifreli yayın uyarısı ve takılma yaptı hızlı bir şekilde kumanda ile bir önceki kanala gidip dönün ve exit tuşuna basın
                      Bende takılmadan devam ediyor bu şekilde :byeeee:
                      NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

cccam.cfg dosyası

cokof Nickli Üyeden Alıntı
                        Pc den yeni CCcam.cfg dosyası oluşturmayı unutmayın.
                        dosya nasıl oluşturuloyor bilgilendirirseniz.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=61895 buradan yararlana bilirsiniz kolay gelsin.
                          NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

Yeni yazılımı yükledim.

Dts ses mkv 1080p blurey filmlerde sorunsuz ses veriyor

blurey 3d 1080p mkv filmlerde seste cızırtı ve kesilme yapıyor 3d filmlerde dts sesde sorun var.

film altyazıda türkçe karekter sorunu var. altyazı türkçe seçenek seçilemiyor.

kanal değiştirince çat sesi geliyor.

menu kabul red de hala ters çalışıyor kabul diyecem gölgeli exıt işlem yapıyor
                            gölgeyi ok e alınca işlem yapmıyor, bunun düzeltilmesigerekiyor.

ilk aldığım zamanda dsmart modül kanalları çok hızlı açılırken simdileri
                            dsmart kanalları yavaş ve beklemeli açılıyor.

yaklaşık 5 test yazılım yükledik. ort.80 mbx5=400 mb yer cihazda nereye yükleniyor acaba her yazılım yükledikçe cihaz yavaşlarmı.

Yorum yap

cantes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              yaklaşık 5 test yazılım yükledik. ort.80 mbx5=400 mb yer cihazda nereye yükleniyor acaba her yazılım yükledikçe cihaz yavaşlarmı.
                              Yeni yazılım yüklendikçe eski yazılım cihazdan kaldırılır.

Yorum yap

cokof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Merhaba benimde full pk üyeliğim var aynı sorunla karşılaşıyorum tesadüf pratik bir çözüm buldum düzeltilinceye kadar iş görür
                                Çözüm seçtiğiniz kanal şifreli yayın uyarısı ve takılma yaptı hızlı bir şekilde kumanda ile bir önceki kanala gidip dönün ve exit tuşuna basın
                                Bende takılmadan devam ediyor bu şekilde :byeeee:
                                Sağolun üstadım deneyeceğim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X