• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

fabrika ayarlarına geri dönmüyor :(

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• fabrika ayarlarına geri dönmüyor :(

arkadaşlar next 2000 cx super plus cihazımı fabrika ayarları na geri dönmesini istiyorum hatta yapıyorum ama ne kanallar siliniyor nede tp ler yardımcı olursanız sevinirim.. cihazda son yazılım mevcut

niye fabrika ayarlarına geri dönmeye çalışıyorsunki.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

arkdaşım faprika ayarlarına dönerken altdaki kanallar ve degerine evet diyeceksin
      Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

evet dediğim halde bile ne tpleri siliyor nede uydu bilgisini yeni tp kaydedecek yer kalmadı

Yorum yap

menü
          fabrikasyon ayarları
          şifre 8503
          tümü evet ve okye bas fabrika ayarlarına döner

Yorum yap

aynı işlemi yapmayı denedim ama bir sonuç alamıyorum tek silinen kanallar oluyor ne uydu bilgisi siliniyor nede tp ler şuan 2550 tp kayıtlı hiç silemiyorum

Yorum yap

kadşim uydu bilgilreri silinmez tp lede silinmez o bilgiler an yazılımla birlikte oldugu icin silinmez senin eklediklerin silinir silinmesinde gerek yok neden silmek istiyorsunki

Yorum yap

yeni bir uydu daha basğlamak isityorum ama o uydununda tpleri hafızayı doldurur diye silmek istiyordum %15 lik yer kaldı... birde astra uydusu anadolu yakasında 90 lık çanakla alabilirmi

Yorum yap

hayır arkdaşım hafızayı doldurmaz cx sp 4mb flaş var astra uydusuna gelince 200 ile 500 kanal alabilirsin 90 lık çanakla

Yorum yap

sorun yok ozaman çok teşekkürler... birde yeni bir uydu alıcısı almayı dşünüyorum bütçe 150lira önerebilirmisin SEOUL GS-1180 FTA diye bir alet var

http://urun.gittigidiyor.com/YOK-BOY...0QQidZZ8268445

nasıl bir cihaz

Yorum yap

yüxexessiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sorun yok ozaman çok teşekkürler... birde yeni bir uydu alıcısı almayı dşünüyorum bütçe 150lira önerebilirmisin SEOUL GS-1180 FTA diye bir alet var

http://urun.gittigidiyor.com/YOK-BOY...0QQidZZ8268445

nasıl bir cihaz
                      arkadaşım next 2000serisi cıhazlardan şaşma alırsan 2000 usb fta al 140ytl çivarında karaköyden alırsan biraz daha ucuz alabilirsin

Yorum yap

aslında bende aynı fikirdeyim ama genede bir fikir alayım dedim.. bende next 2000 cx super plus kullanıyorum bağımlılık yapan bir cihaz diğer cihazlar çok kütük geliyor en iyisi senin dediğin gibi 2000 usb fta almak.. öneri için çok teşekkür ederim saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X