• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-18000HDMICX 02 Mart 2011 tarihli yazılım

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-18000HDMICX 02 Mart 2011 tarihli yazılım

Next YE-18000HDMICX 02 Mart 2011 tarihli yazılım
    Not:Yazılımla ilgili olan bilgiler klasörün içindedir.İyi günlerde kullanmanız dileklerimizle.
    Eklenen Dosyalar

nebu hocam Dobratech yazılım mı ile ilgili bir gelişme varmı yoksa buraya kadarmı diyelim
    malum bir yerlerde VVEC020.70 var. bizde 20.53.saygılar...

Yorum yap

paylaşım için tşk. edrm.
      Next&Nextstar
      EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

bu yazılımda yapılan düzenlemeler.

1- CCCAM geliştirildi.
        2- NewCamd geliştirildi.
        3- CCCAM ve NewCamd girişlerinde kullanılan ekran klavyesindeki 17 karakter kısıtlaması 32 ye yükseltildi.
        4- CCCAM ve NewCamd girişlerinde kullanılan ekran klavyesine "." karakteri eklendi.
        5- Bazı eksik BISS ******* eklendi.
        VESTEL UD9200 4K LED TV
        ARÇELİK 32" LED TV
        2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

cccamda kanal geçiş hızı cok iyi.. emegi geçenlere tesekkurler...

Yorum yap

ÖNEMLİ
            Yazılımda book var sıkıntı yaşamayın......yeni yazılımdca düzelecek...

SORU:
            next 10/16 sonlu santralde türksat hotbird ve mdu4 lnb ile digitürk bağlı sistemde
            18000 hdmı cx net ayarladım son yazılım ve kanal şifreleri uydudan yükledim
            digi universal lnb ile testte normal çalışıyordu santral sistemde mdu4 lnb seçtim
            türksat ve hotbirdde sıkıntı yok digitürkte sinyal görmedi diseqc 3 seçili mdu4 lnb seçili
            sonra mdu 3 yaptım sinyal gördü fakat yayın yok sonra mdu 4 lnb seçtim polariteyi ise ver. seçtim bu sefer hor. kanallar geldi ver. kanallarda sinyal yok

CEVAP:
            mdu 3ve 4 lnb sorun var yazılımı düzeltilmeye çalışılıyor ama cihazlar kör taramada kanalları buluyor
            Next&Nextstar

Yorum yap

Bu yazılım Resmini eklediğim cihaza aittir.
              Eklenen Dosyalar
              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
              www.next.com.tr

Yorum yap

serdar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ÖNEMLİ
                Yazılımda book var sıkıntı yaşamayın......yeni yazılımda düzelecek...

SORU:
                next 10/16 sonlu santralde türksat hotbird ve mdu4 lnb ile digitürk bağlı sistemde
                18000 hdmı cx net ayarladım son yazılım ve kanal şifreleri uydudan yükledim
                digi universal lnb ile testte normal çalışıyordu santral sistemde mdu4 lnb seçtim
                türksat ve hotbirdde sıkıntı yok digitürkte sinyal görmedi diseqc 3 seçili mdu4 lnb seçili
                sonra mdu 3 yaptım sinyal gördü fakat yayın yok sonra mdu 4 lnb seçtim polariteyi ise ver. seçtim bu sefer hor. kanallar geldi ver. kanallarda sinyal yok

CEVAP:
                mdu 3ve 4 lnb sorun var yazılımı düzeltilmeye çalışılıyor ama cihazlar kör taramada kanalları buluyor
                Kör tarama bu cihazda nerede diye aramayın tp düzenlemede TP leri digi için komple silip anten ayarlarında MDU4 lnb seçilip diseQc seçimi yapıp ayarınızı kaydedin ( yani o menüden çıkın) otomatik taramaya gelip digi için taramayı başlatın tüm frekansları bulup cihaz mdu4 lnb de normal sinyal görmeye başlıyor...sorun yaşayanlar bu şekilde halledebilir.
                Next&Nextstar

Yorum yap

usb den nasil guncelleniyor bu yazilim arkadaslar yardim lutfen!!!

Yorum yap

snooker2oo7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    usb den nasil guncelleniyor bu yazilim arkadaslar yardim lutfen!!!
                    burda

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=58589
                      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                      www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X