• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 18.9.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SuperNext Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1) son yazılımı yükledikten sonra cihazda tüm veriler sıfırlandı , uğraştım olmadı , sonunda fabrika ayarlarına dönerek düzelttim.Ardından Flash belleğe kayıt yapamaz oldum,,, PVR dosya açılyor hatta flash belleğin ışığı kayıt yapıyor gibi yanıp sönüyor ama PVR nin içi boş
    bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz

2) son softcam ler ile Usuaha belgesel kanalı açılıyormu (yoksa bendemi açılmıyor sadece) ???

Tşk
    1- Kullandığınız flash belleğin yazma hızıyla ilgili bir sorun olabilir. Başka Flash ile test edin.
    2- Tps Paketi sistem değiştirdi ve şuan izlenemiyor. Genel bir sorun.

Yorum yap

• kullandığım usb bellek bu işe ayırdığım ve kullandığım bellek ti ,, başka bir bellek koydum yine aynı sorun ......

Yorum yap

kullandığım usb bellek bu işe ayırdığım ve kullandığım bellek ti ,, başka bir bellek koydum yine aynı sorun ......
        Kayıt için mavi tuşa mı basıyorsunuz? Yeni yazılımda mavi tuş pause özelliği için(time shfit) kayıt için help tuşuna basıp deneyiniz.(çok eski yazılımda kayıt mavi tuştu)Flash bellek Fat32 formatında olmalı.Selamlar saygılar...

Yorum yap

• coksakinol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Selam ..
          Gündüz görev zamanlayıcıdan açılma ve kaydetme şeklinde 2 görev zamanlayıp misafirliğe gittik.Açılma görevi tamamdı , çünkü eve geldiğimizde receiver açılmış ve istediğim kanaldaydı.Fakat kaydı durdurmak istediğimde zaten o anda kayıt yapmadığını fark ettim.Ben süre olarak 5 saat yazmıştım.Nasılsa gelince kendim kesecektim.Fakat bir süre sonra kendiliğinden kesilmiş galiba.Daha önceki yazılımlarda bu işlemi sık sık yapıyordum.Böyle bir problemim yoktu.Bu yazılımda ilk defa denedim ve sonuç bu.Acaba problem mi?Yada nasıl bir açıklama getirilebilir?
          bu durum bu yazılımla ortaya çıktı. umarım ileriki yazılımlarda düzelir.

Yorum yap

• next ye 2000 cx super plus 117.15,,,bu özelliklere uygun *** yokmuydu???yardımcı olurmusunuz??diğer özellikdekiler olmuyo..

Yorum yap

• Sayın Mach1 ben "NEXT_YE-2000_FTA_USB_QNFM123.10_091608_TK0C0N0_pz.zip " yazılımını yükledim bütün kanallar gitti ve otomatik arama yaptığım zaman hiçbir kanal bulunamıyor. bir de fabrika ayarlarına dönmek istiyorum onda da şifre istiyor daha önceki mevcut şifremi giriyorum hatalı diyor. Ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden tşk ederim.

Yorum yap

• ankaralı006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Sayın Mach1 ben "NEXT_YE-2000_FTA_USB_QNFM123.10_091608_TK0C0N0_pz.zip " yazılımını yükledim bütün kanallar gitti ve otomatik arama yaptığım zaman hiçbir kanal bulunamıyor. bir de fabrika ayarlarına dönmek istiyorum onda da şifre istiyor daha önceki mevcut şifremi giriyorum hatalı diyor. Ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden tşk ederim.
                Şifre olarak 8503 olarak girip deneyin.Selamlar saygılar...

Yorum yap

1) son yazılımı yükledikten sonra cihazda tüm veriler sıfırlandı , uğraştım olmadı , sonunda fabrika ayarlarına dönerek düzelttim.Ardından Flash belleğe kayıt yapamaz oldum,,, PVR dosya açılyor hatta flash belleğin ışığı kayıt yapıyor gibi yanıp sönüyor ama PVR nin içi boş
                  bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz

2) son softcam ler ile Usuaha belgesel kanalı açılıyormu (yoksa bendemi açılmıyor sadece) ???

Tşk
                  bu sorun bendede var hatta dahada berbat bir durumda var bende kayıt yaparken cihaz donuyor kafasına göre kayıt yapıyor veya yapmıyor bu sorun son yazılımdan sonra oldu flash tan kaynaklana bir sorun yok bundan önce kayıt yapılıyordu kullandığım flashta makinede aynı değişen birşey olmadığna göre sorun yazılımda

Yorum yap

• yasal kartı ile gs maçını izleyebilen oldumu türksatta next cihazda
                    NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                    NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                    D-SMART NEXT 9500 X CIS
                    NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

• amon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      yasal kartı ile gs maçını izleyebilen oldumu türksatta next cihazda
                      malesef ikinci yarı gitti ve kart bloke oldu kendi cihazından başkasıyla calıştırmayın bloke ediyorlar
                      Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• iyi ilk yarıyı izlemişin ya ben ds alsam kendi kustusunu sevmiyorum nextin menüler süper kullanımı ondna ds almıyorum ne zaman modüllü üyelik çıkarcaklar ozman
                        NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                        NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                        D-SMART NEXT 9500 X CIS
                        NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

• amon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          iyi ilk yarıyı izlemişin ya ben ds alsam kendi kustusunu sevmiyorum nextin menüler süper kullanımı ondna ds almıyorum ne zaman modüllü üyelik çıkarcaklar ozman
                          Ben de senin gibi düşünüyorum ama sanırım daha çook bekleyeceğiz.

Yorum yap

• hocam şu yeni verilecek yazılımlara çoklu uydu ve çoklu tp silme eklenirse
                            çok iyi olacak.bir çok gereksiz uydu ve tp var uyduları silme zaten hiç yok.
                            tp silmede çok sıkıcı tek tek silinebiliyor oda her bir tepeyi sileceğin zaman
                            lütfen bekleyiniz bilgiler hafizalanıyor diyip duruyordunkes:biz odun kıracağımıza siz bir kılavyenizle bizi bu zahmetten kurtarısanız çok makbule olacak üsted.

Yorum yap

• f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              hocam şu yeni verilecek yazılımlara çoklu uydu ve çoklu tp silme eklenirse
                              çok iyi olacak.bir çok gereksiz uydu ve tp var uyduları silme zaten hiç yok.
                              tp silmede çok sıkıcı tek tek silinebiliyor oda her bir tepeyi sileceğin zaman
                              lütfen bekleyiniz bilgiler hafizalanıyor diyip duruyordunkes:biz odun kıracağımıza siz bir kılavyenizle bizi bu zahmetten kurtarısanız çok makbule olacak üsted.
                              Hatta ben de bir ekleme yapmak istiyorum. Eskiden golmaster cihazım vardı. onun bir özelliği çok hoşuma gidiyordu. Kullanılan tplerin yanına ok yazıyor böylece gereksiz tpleri tespit etmemi sağlıyordu. Bu özellik te kazandırılırsa baya hoş olur. Saygılar.

Yorum yap

• Arkadaşlar size katılmamak mümkün değil.Ustalardan yardım bekliyoruz gereksiz TP lerin kolay silinebilmesi ile ilgili olarak.

Saygılarımla
                                NEXT 2000 CIS SUPER PLUS
                                GOLDMASTER SG-2100 DISEQC MOTOR

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X