• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sharemax Kullanım Açıklamaları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yardimm

bende bu programi 1 haftadir kullanmaya calisiyorum 2000cx super plus laoptop rs 232 cevirici var tumbaglantilar tamam ama 1 turlu 5 dk da olsa yayin gelmiyorrr yardimmm.yada deneme amaclida olsa basaramadimmmm...ayarlari nasil yapabilirim/\internete viraless uzerinden baglaniyorum.

asagida resimlere bakip yardimci olursaniz sevinirim ayrica peceiverdeki ayarlarida yaptim emuyu kapattim hsic edit yapip caid ve provid secim aletleri reesetledim ama yok yok goruntuuu....nasil gelecek..

yada boyle oluyorrr

yokmu yardim edecek bu programi laptop ve usb cevirici virales internet ile kullanipta goruntu alabilen varmiiiii.

@mach1 hocam siz ne diyeceksiniz....??

Yorum yap

• sagol gayet guzel

Yorum yap

• neccoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bende bu programi 1 haftadir kullanmaya calisiyorum 2000cx super plus laoptop rs 232 cevirici var tumbaglantilar tamam ama 1 turlu 5 dk da olsa yayin gelmiyorrr yardimmm.yada deneme amaclida olsa basaramadimmmm...ayarlari nasil yapabilirim/\internete viraless uzerinden baglaniyorum.

asagida resimlere bakip yardimci olursaniz sevinirim ayrica peceiverdeki ayarlarida yaptim emuyu kapattim hsic edit yapip caid ve provid secim aletleri reesetledim ama yok yok goruntuuu....nasil gelecek..

yada boyle oluyorrr

yokmu yardim edecek bu programi laptop ve usb cevirici virales internet ile kullanipta goruntu alabilen varmiiiii.

@mach1 hocam siz ne diyeceksiniz....??

arkadaslar sorunu buldum sorun rs232 ceviricide imis kafayi yedim en az on tane cevirici aldim,markasizlardan basladim,slink,manhatten......ve digerleri hic biri olmadi ve dun DIGITUS marka 2.0 usb /rs232 destekli bir konvertorle ISI COZDUM hem receivere yazilim atabildim,hemde yukarda basbas bagirdigim ve yapamadigim card charing olayini
        becerdim ve yayinlari seyrettim.....................

fakat card charing olayinda bazen donmalar oluyor yayin kesiliyor....neden olur...duzgun yayin icin ne yapmak lazim....

Yorum yap

• neccco. bendede sendki donanımdan var. bu işin usb lisi yokmu. illa rs232 mi gerekli. bide bu cardsharing olayı nedir. receiver e bağlanıp nebilim netür işler yapılıyor bilmiyorum ama bağlandıktan sonra direk televizyondan görüntümü alınıyor. yani bilgisayarı devre dışı bırakarak izlenmeye devam ediliyormu...

bide bu sharemax ile spdershare araasında bi fark varmı hangisini kullanalım

Yorum yap

• ilgili sayfalari oku beles serverler sayesinde oradaki yayinin uzerine geldginde senin cihazda kart varmis gibi algilayip yayin aciliyor...paralel telefon gibi dusun...

Yorum yap

• (ilk önce cihazınıza yeni cs'li yazılımı yükleyin) ustam bu yazılımı nerden buluruz

Yorum yap

• son yazılımı at tamam dır.18 09 2008 olan ..
                Next machina 3d super

Yorum yap

• sagol dostum

Yorum yap

• cok teşekkürler hocam..

Yorum yap

• en son yazılımı attım ama benim makinanın menüsü ile resimlerde gösterilen menü farklı mesala tercihler denen yerde com port yazmıyor anlamadım bu anlatılanlar 2000 cıs için degilmi yoksa

Yorum yap

• ata3238 Nickli Üyeden Alıntı
                        en son yazılımı attım ama benim makinanın menüsü ile resimlerde gösterilen menü farklı mesala tercihler denen yerde com port yazmıyor anlamadım bu anlatılanlar 2000 cıs için degilmi yoksa
                        yazılımlar yenilendikçe menülerda farklılık gösteriyor. girişler sekmesine bakınız bakalım varmı

Yorum yap

• benim menü aldıgım günden beri çok yazılım attım hiç degişmedi ama burda resim menüsü farklı anlamadım hangi yazılımla böyle oluyor acaba

Yorum yap

• mach1 hocam delircem son yazılımı iki kere denedim fakat benim cihaz menüsü resimlerde gösterdiginiz gibi olmuyor hangi yazılımı atsam veya ne yapsam düzelir sizden server aboneligi satın aldım fakat olmuyor ltf yardım edermisiniz özellikle cs yazılımı dediginiz nedir anlamadım

Yorum yap

• ata3238 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              mach1 hocam delircem son yazılımı iki kere denedim fakat benim cihaz menüsü resimlerde gösterdiginiz gibi olmuyor hangi yazılımı atsam veya ne yapsam düzelir sizden server aboneligi satın aldım fakat olmuyor ltf yardım edermisiniz özellikle cs yazılımı dediginiz nedir anlamadım
                              kardeşim merhaba bende senin gibi arıyordum son yazılımı attım 2000 cıs plus usbli var bendede emuyu aktif ettigin yerden cas icine gir odra altta görecen merak etme sendede var ayrıca teknoka arkadaşımız tv kartı kullandıgı için onun menülerinin degişik olması normaldir korkmayın sakın

Yorum yap

• sagol kardeş bilgi için

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X