• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

d-smart modül satışı çok yakında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaşlar dsmart hiç güzel değil ama dijiturk süper ne varsa dijiturkte var...

Yorum yap

• KENE Nickli Üyeden Alıntı
      ben burda boş laf sallamam arkadaşım gözümle gördüğüm şeyleri sizle paylaştım avcılarda bir bayi git kendin bul ben ne bayiim nede satıcı beni alakadar etmez
      :toplu: Selam arkadaşlar bende sabırsızlıkla bekliyom bu modülü nezaman cıkar acaba başladımı satışlar Teşekür ustalara.
      Ve bende next 8000X cam var belki sadece
      kart olabilirmi benim cihaza.
      :yazyaz::yazyaz:

Yorum yap

• daha satış ve kart konusunda herhangi bi ses yok.önce piyasanın d-smart ın şu yavaş ve hantal kutularına doyması lazım.şu anda ikinci d-smart alana ikinci 70 ytl indirimli kampanyası var.yani yavaş yavaş piyasa doyuyor eee sonra sıra modül ve karta gelecek.sabretmek lazım
        :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

• İlk sırada bence D-Smart Hd receverları çıkarip sürecekler, en son olarak piyasa tamamen doyduğu zaman modül ve kart satışını piyasaya yayarlar. Şu an için modül ve kart satışına daha çok var.

Yorum yap

• mezor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            İlk sırada bence D-Smart Hd receverları çıkarip sürecekler, en son olarak piyasa tamamen doyduğu zaman modül ve kart satışını piyasaya yayarlar. Şu an için modül ve kart satışına daha çok var.
            modül işine girseler şuanki cihazlardan çok satarlar bence

Yorum yap

• sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              modül işine girseler şuanki cihazlardan çok satarlar bence
              aynen ..ama olmayacak diye çok ısrar ediyorlar...

Yorum yap

• takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                aynen ..ama olmayacak diye çok ısrar ediyorlar...
                yakında o işde girerler dijitürkte oyle diyordu ama sonra kaynak için bu işe girdi bunlarda yapar yapsalar ben hazırım modüllü üyelige sitesinler bi cihaz parası vereyim ama modüllü

Yorum yap

• d-smartın kart modüllerini eğer ileride lig tv yi alırsa çıkabilir bundan daha önce çıkması bence pek olanaklı görünmüyor neden derseniz d-smart şuan parayı receiverden kazanıyor 40$lık makineleri 300 ytl veriyorlar ve başka ücret istemiyorlar, eğer çıkarırlarsa 2 tane loca kanalındanmı para toplayacaklar.

Yorum yap

• arkadaşlar d smart palavrasına kanıpta bir sürü parayı sokağa atmayın her türlü kanalı seyredecek cihaza mevcut herkes sadece maclar icinse zaten modul satışını yapmak zorunda bekleyin ve görün

Yorum yap

• karlos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşlar d smart palavrasına kanıpta bir sürü parayı sokağa atmayın her türlü kanalı seyredecek cihaza mevcut herkes sadece maclar icinse zaten modul satışını yapmak zorunda bekleyin ve görün
                      inşallah ben şahsen modüllüsünü bekliyorum

Yorum yap

• bekleyin arkadaşlar her şey olabilir,avropa yasalarına uyacağız ya belke olur

Yorum yap

• modullu satış olursa alırım modulu yoksa o alete para falan vermem...

Yorum yap

• takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            modullu satış olursa alırım modulu yoksa o alete para falan vermem...
                            modülü beleşe verirlerse bende almayı düşünüyom bi tane
                            :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

• arkadaşlar modül satışı olsa ne olur olmasa ne olur seyredılecek düzgün bır kanalları yokki
                              next 2000 cıs sp

Yorum yap

• ferman78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                modülü beleşe verirlerse bende almayı düşünüyom bi tane
                                ben yinede almam
                                Söz Konusu Vatan ise gerisi Teferruattir!!!

M.Kemal ATATÜRK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X