• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000-HD V1.754 11.12.2018 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000-HD V1.754 11.12.2018 Yazılımı

- Bazı Xtream hesaplarındaki bağlantı problemi düzeltildi. Sorun yaşadığınız hesap varsa lütfen bildirin.
    - Yetişkin içerikler kapatıldığında (kanal listesinde yeşil ikon varsa) Xtream hesapları içinde otomatik kapatma eklendi.
    - Kablosuz internet bağlantısı düzenlendi.
    - Youtube da bazen oynatılamayan içerikler düzeltildi.
    - Yetişkin kanalları gizleme düzenlendi.
    - Radyo arkaplanına Next&NextStar logosu eklendi.
    - PowerVU kütüphanesi güncellendi.
    - AFN (9E 11804 V 27500) Radyo kanalları düzeltildi.
    - İnternet bağlantısı olmadığında IKS üzerinden açılan kanalların renginin değişmesi kapatıldı.
    - Seçili VOD kategorisi başlığa eklendi.

Yazılımı İndir

Yedek indirme linki
    http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...396_2000HD.zip
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Usb ile yüklenecek ,online internetten henüz yüklenmediği için güncelleme yapılmaz.
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

ustam :sagol:

Yorum yap

Yazılım ekibine teşekkür ediyorum. Eski frekansların yenilenmesi, eksik uyduların eklenip eski uyduların silinmesi, iptv bölümüne kategori desteği gibi düzenlemeler gerekirken yazılım ekibi AFN'nin radyo kanallarını düzenlemiş. :nebileyim

Yorum yap

Emek ve paylaşımınız için teşekkürler.

Yorum yap

kenzabrkn Nickli Üyeden Alıntı
              Yazılım ekibine teşekkür ediyorum. Eski frekansların yenilenmesi, eksik uyduların eklenip eski uyduların silinmesi, iptv bölümüne kategori desteği gibi düzenlemeler gerekirken yazılım ekibi AFN'nin radyo kanallarını düzenlemiş. :nebileyim
              - Ip TV bölümünde Kategori desteği zaten var. İncelemeden, bilmeden mi yazıyorsunuz, yoksa iş olsun diye mi yazıyorsunuz?

Yorum yap

Emeği geçenlere teşekkürler

Saygılar
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                  - Ip TV bölümünde Kategori desteği zaten var. İncelemeden, bilmeden mi yazıyorsunuz, yoksa iş olsun diye mi yazıyorsunuz?
                  IPTV bölümüne usb ile eklenen iptv listesindeki kategorilemeyi görmüyor. Cihazdaki free iptv'den BAHSETMİYORUM.
                  Eğer serverınızı iptv menüsünden izlemek isterseniz eklediğiniz m3u dosyasındaki kanallar kendi içinde gruplanmışsa (yani spor-sinema-exyu-netflix-vod şeklinde gruplanmışsa) cihaz bu gruplamayı dikkate almıyor ve kanal isimleri #EXTINF: etiketinden sonra gelen -1 tvg-id="" group-title="TR SPOR" veya -1 tvg-id="" group-title="VOD yazılarıyla başlıyor.
                  Bunu daha önce sitede paylaştım, doktor ustaya da maille ilettim. Kimse mi farketmedi durumu ?

Yine foruma daha önce eski uyduların silinip yeni uyduların eklenmesini, eski tplerin güncellenmesini talep ettim. Normalde 300 kanallık hellassat'ı yazılımdaki tplerle taradığınızda 60-70 kanal çıkıyor. Aynı durum astra3b'de azerspace'te var. Bulgariasat hâlâ yok ancak bir önceki güncellemeye 2015te pasifize edilen Amos 17e eklenmiş. Bunları dile getirince "iş olsun diye yazıyorsunuz" oluyor.

Yorum yap

kenzabrkn Nickli Üyeden Alıntı
                    IPTV bölümüne usb ile eklenen iptv listesindeki kategorilemeyi görmüyor. Cihazdaki free iptv'den BAHSETMİYORUM.

Bunu daha önce sitede paylaştım, doktor ustaya da maille ilettim. Kimse mi farketmedi durumu ?

Yine foruma daha önce eski uyduların silinip yeni uyduların eklenmesini, eski tplerin güncellenmesini talep ettim. Normalde 300 kanallık hellassat'ı yazılımdaki tplerle taradığınızda 60-70 kanal çıkıyor. Aynı durum astra3b'de azerspace'te var. Bulgariasat hâlâ yok ancak bir önceki güncellemeye 2015te pasifize edilen Amos 17e eklenmiş. Bunları dile getirince "iş olsun diye yazıyorsunuz" oluyor.
                    - İllaki her bölümde kategorileme olacak diye bir kural yok. Zamanla orası da düzenlenir.

Yorum yap

digigum üstadım machina tek tuner süperlere yeni yazılım olcakmı enson yazılımı yükledim

Next Machina 3D Super V2.303 Yazılımı

ccaamda çok kopma oldu

tekrar eski yazılıma döndüm burası mini machina yeri biliyom dedim soram acaba tek bendemi oldu eski yazılımda ccamda kopma olayı düzeldi

Yorum yap

9000 plus Nickli Üyeden Alıntı
                        digigum üstadım machina tek tuner süperlere yeni yazılım olcakmı enson yazılımı yükledim

Next Machina 3D Super V2.303 Yazılımı

ccaamda çok kopma oldu

tekrar eski yazılıma döndüm burası mini machina yeri biliyom dedim soram acaba tek bendemi oldu eski yazılımda ccamda kopma olayı düzeldi
                        Machina 3D son yazılımlarında cccam ile ilgili yerlere dokunulmadı, server tarafında sorun olmasın?

Yorum yap

Cccamda problem yok son yazılımda güzel çalışıyor

Depo

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

Next 2000-HD V1.754 11.12.2018 Yazılımı hayırlı olsun.

Yorum yap

Pm atanlar olmuş internete henüz konmadı güncelleme 744 var nette 754 yi usb ile atacaksanız arkadaşlar.

Depo

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X