• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

acıko yazılımına yardım

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• acıko yazılımına yardım

selama aciko cihaza yazılım atmak istiyorum ac 5222cı hw v100 version v100 son yükleme dec 24 2004 yazıyor bu makineye hangi loderle yazılım atacam hangi yazılımı atacam direk son yazılımı ata bilirmiyim yoksa ön yazılım varmı yardımcı olursanız sevinirim

son yazılımı direk yükle.p2s loader kullanabilirsin.emu aktif menü+7777
    Masters of DVB!
    A
    N
    İ
    S
    A

Yorum yap

menü artıyı nasıl yapıyoruz sonra 7777

Yorum yap

bahar1966 Nickli Üyeden Alıntı
        menü artıyı nasıl yapıyoruz sonra 7777
        Artı yok sadece anlatmak icin kullanmıs arkadas.. menu ve 7777 tuslayın sag alt kosede Yesil bir ısık yanacaktır..kay:

Yorum yap

arkadaş kusura bakma yanlış bir şey yapmak istemedigimden inceliyorum indirdigim yazılımda out dosyası yazıyor acaba dogru yazılımı indirdim diyer cihazlarda bin yazılımları yazısı oluyor out yazan yazılım dogrumu

Yorum yap

arkadaş kusura bakma yanlış bir şey yapmak istemedigimden inceliyorum indirdigim yazılımda out dosyası yazıyor acaba dogru yazılımı indirdim diyer cihazlarda bin yazılımları yazısı oluyor out yazan yazılım dogrumu
            evet yazılım *out uzantılıdır..
            Asagıdaki linkteki Yukleme programları ile yukleyebilirsin..
            http://www.mach1digital.com/351/showthread.php?t=246

Yorum yap

arkadaş kusura bakma hata oldu her halde loderi actım dosyayı cagırdım dowland dedim şu yazı cıkıyor 1 diyor power off stb 2ci alttaki satırda after press ok button ac power on of stb yazısı cıkıyor not commun önündede connected yazısı var bilgi verirsen sevinirim

Yorum yap

yazılımı attımda 7777 yeşil oluyor şifre acık kanal deyiştirince öbür şifreli kanalı acmıyor tekrar 7777 bastımmı acılıyor neden hafızaya alınmıyor yazılımdan sonra reset atmadımondan olurmu

Yorum yap

aciko sky 5225 modeline yazılım attım şifrelerin hepsi acık multiler kapalı key menüsünüde reset yaptım ne yapmam lazım

Yorum yap

aciko sky 5225 modeline yazılım attım şifrelerin hepsi acık multiler kapalı key menüsünüde reset yaptım ne yapmam lazım
                    tps paketi su an her gun aes key degistiriyor bagzı modellerde manuel ekleyebiliyorsunuz ama su an elinizdeki cihaz modeli icin ekleme yapamıyorsunuz yazılım beklemelisiniz..

Yorum yap

teşekkür ederim

Yorum yap

Konu forum kurallarına uygun olmadığında kapatılmıştır.

4) Yeni bir konu açarken kullanılan başlığa dikkat edilmelidir. Konu içeriği ne olacaksa, başlık ta buna uygun kelimelerden oluşmalıdır. Anlamsız başlıkta açılan konular kapatılır.
                        www.teknoshare.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X