• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys ‎by uzm@n

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sağol

üstad sağol.emeğine teşekkürler
    Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
    --------------------------------------------------------------
    Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
    Next YE-18500 HD+Plus
    90cm ofset çanak (türksat) sabit,
    90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
    90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
    110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
    500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

• [QUOTE=Struger;353078]Uzman kardes ,once sana emegınden dolayı tesekkur ederım; Bazen softcam atıyorum ama acmıyo neden olabılır ,saygılar. (2000x cı plus) suan kıde acmıyo fıkrı olan varmı

Yorum yap

• Sayın uzman teşekkürler.Next 2000 dpcıs super plus.

Yorum yap

• yeni softcamı attım 30,8,2008 tarihli ama acmadı cihazım 2000 cx sper plus niye acaba tesekkuler

Yorum yap

• hocam kılavene saglık ellerın dert gomesın
            AZAN KAVİMLERİN BAŞLARINA ALLAH TÜRKLERİ MUSALAT EDER

Yorum yap

• arkadaşlar cihazıma soft attım içbir şifreleme kanal ğöstermiyor.reset yapıp yeni den yazılım yükledim yine olmadı buğuünkü x serisi softcam attım yine olmadı cihazım çalışıyor ançak içbir herbort uydusundaki şifreli kanal göstermiyor cihazım next 2000 ye x c pus yardımınızı bekliyorum iyi gecelr

Yorum yap

• Boşuna uğraşma xcı plus larda şu an polsat dahil açılan kanal yok.

Yorum yap

• şu an da içibir kanal açmıyormu horbirt uydusundan o zaman neden soft cam vermişler anlamadım cevap veren olursa iiiiiii olur

Yorum yap

• denizaltı69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Boşuna uğraşma xcı plus larda şu an polsat dahil açılan kanal yok.
                    Ne demek açılan yok! Şuan diğer cihazlarda güncel k.eylerle açık olan ne varsa XCI'da da açıktır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X