• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 19.8.2008 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bu en son yazılımla(e-sata lı) rs232 bağlantısı desteklenıyormu deneyen arkadaş varmı
    daha önceleri desteklemiyordu cihaz

Yorum yap

Öncelikle Next'in ve bu cihazın yeni kullanıcısı olarak aranıza hoş geldin diyorum. Gayet güzel bir görüntü kalitesi olduğunu söylemem lazım cihazın, iyi ki almışım

İkinci olarak yeni yazılıma emeği geçenlere teşekkür ederim, bu desteği hissetmek te güzel...

Tabii, cihazın acemisi olarak, bu yazılımın fonksiyonlarını nasıl devreye sokabilirim (örneğin auto özelliğini premierde, tps'de ve diğerlerinde nasıl devreye sokabilirim?) ?

Bana yol gösterecek, yardımcı olabilecek tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar...

Yorum yap

Öncelikle Foruma hoşgeldiniz. Yeni cihazınız hayırlı olsun.

Emu Bölümü Aktif Etme
        Ethernet Ayarları Nasıl Yapılır?
        Usb Bellek İle Yazılım Nasıl Yüklenir?
        Usb Bellek İle Softcam Nasıl Yüklenir?
        Rs232 Kablosu İle Yazılım Nasıl Güncellenir?

Yorum yap

Teşekkür ederim. Cevap sizden geldiğine göre biraz sorduğum sorularda yardım alma şansım nedir?

Yorum yap

İstediğiniz her konuda yardım alabilirsiniz. Takıldığınız konuları sırasıyla yazarsanız, tüm arkadaşlar size yardım edeceklerdir.
            Kolay gelsin.

Yorum yap

Bu yazılımda (son verilen) tps, premier vs.de nasıl devreye giriyor acaba. Basmam gereken bir tuş kombinasyonu vs. var mı?

Yorum yap

mehemmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Değerli üstadlarım elleriniz dert görmesin,yazılımlar için çok teşekkür ederim,ancak e-satalı veya e-satasız olduğunu cihazın arkasından nasıl anlarım,lütfen bu konuda aydınlatıcı detaylı bilgi yazarmısınız.Saygı ve sevgiler,kolay gelsin.

Üsteki resim usb girişli olan,alttaki resim ise e-sata girişli olan receiverın arkadan görünüş resimleridir.E-sata girişini kırmızı renkli ok ile belirttim.(umarım faydam olabilir resimleri kendim başka yerlereden uydurarak ekledim yanlışım varsa afolaa ) Selamlar saygılar...

Yorum yap

kaytun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Bu yazılımda (son verilen) tps, premier vs.de nasıl devreye giriyor acaba. Basmam gereken bir tuş kombinasyonu vs. var mı?
                  Tps için Emu Kéy bölümünde verilen Tps.bin isimli dosyayı usb ile cihaza göndermeniz yeterli. Premiere, Polsat, Digi TV için bu yayınlara ait kanalların üzerinde biraz beklemeniz yeterli. Cihaz kendisi otomatik bulur şifreleri.

Yorum yap

vectra_gt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Üsteki resim usb girişli olan,alttaki resim ise e-sata girişli olan receiverın arkadan görünüş resimleridir.E-sata girişini kırmızı renkli ok ile belirttim.(umarım faydam olabilir resimleri kendim başka yerlereden uydurarak ekledim yanlışım varsa afolaa ) Selamlar saygılar...
                    vectra_gt arkadaşım ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim.Saygı ve sevgilerimle.Sağolun elleriniz dert görmesin.

Yorum yap

OK , çok teşekkürler çok makbule geçti

Yorum yap

vectra_gt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

eline saglık arkadaşım sagol

Yorum yap

Değerli arkadaşlarım 19.08.2008 yazılımından önceki yazılım yüklü,bu yazılımı atınca kanal bilgileri gidiyormu acaba;bu konuda lütfen yazarmısınız,teşekkür ederim.

Yorum yap

vectra_gt arkadaşım ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim.Saygı ve sevgilerimle.Sağolun elleriniz dert görmesin.
                            sampiyon Nickli Üyeden Alıntı
                            eline saglık arkadaşım sagol
                            Yardımcı olabildiğime sevindim.Sizler sağolun...Selamlar saygılar...

Yorum yap

Değerli arkadaşlarım 19.08.2008 yazılımından önceki yazılım yüklü,bu yazılımı atınca kanal bilgileri gidiyormu acaba;bu konuda lütfen yazarmısınız,teşekkür ederim.
                              Gitmiyor..Kanal listesi aynı kalıyor..
                              EDİRNE..GİGABLUE QUAD-DİGİTÜRK-D-SMART-1.50 MEGA ANTEN ,HAREKETLİ,80 DERECE DOĞU-43 BATI DERECEDEKİ KANALLAR,NEXT LNB,60UB LG TV

Yorum yap

Teşekkürler elllerinize sağlık mach1 hocam

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X