• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Astra premiere icin canak boyutu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Arkadaşlar,

12722 H 22000 frekansında sinyal alan var mı? Yalnız bu frekanstaki kanallar Premiere HD'dir... Bu nedenle receiver ile görüntü alamazsınız!.. Sadece sinyal var mı? yok mu? onu kontrol etmelisiniz...

Eğer bu frakansta sinyal alan varsa;

Hangi bölgede olduğunu?

Kaçlık çanak kullandığını?

Hangi cihazda sinyali aldığını? yazarsa memnun olurum.

Saygılarımla.

Yorum yap

canak

azg21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hocam maliyeti ne karadır acaba bu 4m lik çanakların bilgi verebilirmisin acaba
      arkadaslar elimde ihtiyac fazlasi 3m fiber canak var feed horn ve ayagida mevcut astra icin canak isteyenlere mesaj gonderirseler verebilirim....tabii bedelini odeyerek sifiri pahali diyenlere....

Yorum yap

serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlar,

12722 H 22000 frekansında sinyal alan var mı? Yalnız bu frekanstaki kanallar Premiere HD'dir... Bu nedenle receiver ile görüntü alamazsınız!.. Sadece sinyal var mı? yok mu? onu kontrol etmelisiniz...

Hangi bölgede olduğunu?

Saygılarımla.
        O Frekansdan sinyal alabildiğimi zannediyorum evet anten evde olduğu için sinyal seviye v.s net bir şey yazamıyorum hd sistem kullanılıyor
        yer antalya 210cm sharp beyaz kesik lbn Next2000dpcıs

Yorum yap

ikokci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar Balıkesir merkezde bulunuyorum. 90'lık çanak anten Hotbirt uydusunda. Ben bu çanağı Astra 19,2 uydusuna nasıl ayarlayabilirim? Astra ile Hotbirt uydusunun konumları nasıldır? Premier paketini izleye bilir miyim? Balıkesir merkezde bulunan arkadaşlar da deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim. Ayrıca Hotbirt ile Astra 19,2 uydusunun çok yakın olduğunu duydum. Çanağın yönünü değiştirmeden Astra 19,2 uydusunu tarattığımda 15 kanal buldu. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Bir de Balıkesir merkezden 90 lık çanakla hangi TPleri alabilirim?
          Arkadasim 90 lik antenini öncelikle astra 19 dereceyi ayarlayip astra lnb sinin sol tarafina hotbird 13 lnb sini yerlestirmelisin.6 derecelik fark var,lnb´ler asagi yukari yanyana olmali.Istanbuldan 2 tp aliniyor.Balikesiri bilemem.kolay gelsin.
          not Denemeden ,ugrasmadan kisacasi arastirmadan tecrübe sahibi olamazsin!!!!!!
          :::::::: Fenerbahceli olmak ayricaliktir ::::::::

Yorum yap

serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Arkadaşlar,

Hangi bölgede olduğunu?

Saygılarımla.
            Next 7500 HD ve Next 2007 HD super plusta seyrediyorum o kanalları ben 4m 2m 1.5 m ile bile geliyor sinyal sorunsuz istanbulda 1.2 ye bakmadım ona bile gelir sanırım akşam bakar yazarım
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

yer Bursa 200 cm çanakla bazen kanallar geliyor tp ler 12720 11796 başka yok herşey denedim olmuyor olmuyor

Yorum yap

Astra uydusunu ayarlarken hangi frekanstan ayarlarsam en sağlıklı sonucu alabilirim? Dediğim gibi yer Balıkesir. Çanak 90 lık ve hotbirtten astraya çevireceğim.
                :tr: "Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır" :tr:

Yorum yap

ikokci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Astra uydusunu ayarlarken hangi frekanstan ayarlarsam en sağlıklı sonucu alabilirim? Dediğim gibi yer Balıkesir. Çanak 90 lık ve hotbirtten astraya çevireceğim.
                  astrada en zayıf paket 12515 h 22000 yanlız 90 lık ile bundan sinyal alamassın sanırım çünkü anten ayarlarken en zayıfa göre ayarlanmalıdır sorunsuz olabilmesi için frekanslar 10778-11097-sembol 22000 bu frekansları net alabilirsin
                  kolay gelsin

Yorum yap

Konunun Nextle bir ilgisi bulunmadığı için Montaj Sorunları ve Ekipmanlar bölümüne kaydırılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X