• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[Dikey WeTek LE] - OSCam Nasıl kurulur Güncel Oscam Emular

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Evde kaldık Farklı bir heyecan yaşayalım dedik az beceremedik gibi geldi biri olursa biri olmuyor ya ben den kaynaklanıyor yada pc den win10 bazı proğramlarla uyumlu değil galiba birazda bundan kaynaklanıyor olabilir ya da biz yaşlandık artık.
    Topfield TF3000CIPpro-GigaBlueQuadPlus-OctagonSF8008-Mecool KIII Pro- 180cm Hareketli sistem

Yorum yap

Önce depodaki hizmetler kısmından oscamı yükle.Sonra Tvheadent'i web browserdan cihaz ipsni yaz ve iki nokta üstüste koyup 8888 (192.168.1.15:8888) gibi yazarak oscama giriş yap.Kullanıcı adı ve şifre sorarsa her iki kısmada oscam yaz ve giriş yap.Sonra tvheadent üzerinden CAS yazan yerden oscam ekliyeceksin.Gerekli bilgiler zaten forumda resimlerle anlatılmış olarak var.Son olarakda /storoge/.kodi/userdata/addon_data/service.softcam.oscam/config içindeki dosyaları kendi dosyalarınla değiştireceksin ve işlem tamamlanır.
      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Bende Libreelec te oscam kuramayanlardanım.
        Crazyturk ustanın dediği şekilde yapmaya çalışıyorum aynen uyguladım olmadı.

/storoge/.kodi/userdata/addon_data/service.softcam.oscam/config içindeki dosyaları kendi dosyalarınla değiştireceksin derken ????

Ben sadece oscam .server dosyasının içini değiştiriyorum. enigma 2 deki gibi server bilgilerini giriyorum o kadar.

Sistem
        Wetek play 1 libreelec 9.02 Tvheadend 4.2 hepsini libreelec depodan yüklüyorum.

Yardım rica ediyorum.

Teşekkürler.

Yorum yap

hasan0058 Nickli Üyeden Alıntı
          Bende Libreelec te oscam kuramayanlardanım.
          Crazyturk ustanın dediği şekilde yapmaya çalışıyorum aynen uyguladım olmadı.

/storoge/.kodi/userdata/addon_data/service.softcam.oscam/config içindeki dosyaları kendi dosyalarınla değiştireceksin derken ????

Ben sadece oscam .server dosyasının içini değiştiriyorum. enigma 2 deki gibi server bilgilerini giriyorum o kadar.

Sistem
          Wetek play 1 libreelec 9.02 Tvheadend 4.2 oscam 11518 hepsini libreelec depodan yüklüyorum.

Yardım rica ediyorum.

Teşekkürler.

Yorum yap

Bu http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=73156 link bir inceleyin bütün resimli anlatımlar var http://www.mach1digital.com/mach1for...&postcount=219 buradaki ayarları yapmanız lazım Güncel Oscam İndirmeniz lazım

Saygılar
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X