• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8000xcam boot 1.3

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 8000xcam boot 1.3

arkadaşlar cumartesi günü cihazımı aldım karaköy'e götürdüm bootu 1.3 yapayım diye 45.ytl istediler ALLAH .tan revamıdır bide servis ya, yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim
    HANİ KARDELELEN AŞIK OLURDA ÇIKARTI YA KARIN ALTINDAN GÖVDESİNİ ZENFERİ YÜREĞİN DE KARDELEN KADAR CESARETİN YOKSA SAKIN AŞIK OLMA GÜLÜM

gecegöz Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar cumartesi günü cihazımı aldım karaköy'e götürdüm bootu 1.3 yapayım diye 45.ytl istediler ALLAH .tan revamıdır bide servis ya, yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim

onu yapana kadar cihazı satıp üstüne para koyup, x-cam plus yada 9000 serisi almak çok daha mantıklı ozaman

Yorum yap

raziel kardeş 9000cıxcı yı bekliyorum
      HANİ KARDELELEN AŞIK OLURDA ÇIKARTI YA KARIN ALTINDAN GÖVDESİNİ ZENFERİ YÜREĞİN DE KARDELEN KADAR CESARETİN YOKSA SAKIN AŞIK OLMA GÜLÜM

Yorum yap

gecegöz Nickli Üyeden Alıntı
        raziel kardeş 9000cıxcı yı bekliyorum

haklısın, bende de aynı b1.1 xcam var. bende değiştirneyi düşünüyorum ama beklemedeyim senin gibi

Yorum yap

haziranda bitiyor gelicek inşallah gelicek

Yorum yap

ben yaptırdım hiç bir fark yok sadece key dosyası atılıyor 8000xcam

Yorum yap

dilayk2003 Nickli Üyeden Alıntı
              ben yaptırdım hiç bir fark yok sadece key dosyası atılıyor 8000xcam
              arkadaslar bendede ye 8000 xcam var bu boot 1.3 olayı nedir.ne işe yarar

Yorum yap

selcukusta Nickli Üyeden Alıntı
                arkadaslar bendede ye 8000 xcam var bu boot 1.3 olayı nedir.ne işe yarar
                Boot Versiyonu 1.0 veya 1.1 olanlar bilgisayar yardımıyla key dosyası atamıyorlar. Ancak boot versiyonu 1.3 veya 2.0 olanlar atabiliyor. Key dosyasını PC'den atmak için bazı arkadaşlar bu yola başvuruyorlar.

Yorum yap

Arkadaşlar boot versiyonunu nasıl yükseltiriz..

Yorum yap

Elinizde gerekli donanım yoksa ancak yetkili servisler yapabilir.

Yorum yap

[Elinizde gerekli donanım yoksa ancak yetkili servisler yapabilir.rs232
                      kablosu harici yazılım baska birsey varmı .bir de adım adım ögretirmisiniz nasıl yapıldıgını...

Yorum yap

merhaba donanımdan kasıt nedir ?bilgi verir misin ?elimde epeyce malzeme var .bu cihazı 1.3 veya daha yukarı yapabilirsek ne mutlu bize .

Yorum yap

kardeş eloktronik bilgin fazla yoksa bu işe hiç girişme ama merak ediyorsan forumda mevcut inceleyebilirsin

Yorum yap

aklı olan bir daha next e para yatırmaz. CD almak daha mantıklı. Arkadaşlarınızla kendi aranızda takas ederek kart paylaşımı yerine CD paylaşımı yapın.......

Yorum yap

donanım derken neler lazım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X