• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kanal Sıralaması Değiştiren Program Yazıyorum

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• o parmaklar arkadaşta varsa, yazar yenısını, nıye endışe edelım deyılmı?saygılarımla
    optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
    .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

• kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Yeni sistemde mi yoksa Süper cıs ta mı hata var? Birini okumuyor galiba. Gene de emeğinize sağlık...

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Az önce 31 Mart tarihli UDB dosyasına baktım bir sorun yok.

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Eski ve yeni, Usb'li, Usb'siz tüm seriyi kontrol ettim hiçbir sorun yok. Editör hepsini okuyabiliyor.
      Usta cihaz sürümü 03/13/2007 tarihli olanda sorun yok. Diğerini okumuyor. Burdakini okumuyor mesela. http://www.mach1digital.com/mach1for...4&d=1175364682 Sorun galib şifrelenmiş olması. İyi günler...

90 cm Hotbird+Türksat sabit. 120cm Diseqc Motor...

Yorum yap

• Bu attachmentin linkini ver bakalım. Tekrar kontrol edelim.

Yorum yap

• x cıs plus tada çalışıyormu
          :tr: :tr: :tr:

Yorum yap

• tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Bu attachmentin linkini ver bakalım. Tekrar kontrol edelim.
            Bi bak bakalım usta. Burdaki sanırım.
            http://www.mach1digital.com/mach1for...56&postcount=5

http://www.mach1digital.com/mach1for...per-27862.html

Yorum yap

• Program Baya Aşama Kaydetti Anlaşılan

Dahada İleriye Gidecek Gibi Gözküyor....

Yorum yap

• eaglepaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Program Baya Aşama Kaydetti Anlaşılan

Dahada İleriye Gidecek Gibi Gözküyor....
                Arkadaşlar malesef programa burada bir nokta koymak durumundayım çünkü çıkacak yeni versiyonlarda kanal dosyası ne olacak belli değil. Mesela Mart'ın 30'unda çıkan bir yazılım var (Yayınlanış tarihi değil dosyanın sürüm tarihi) onda kanalları şifrelemişler isimlerini falan göremiyoruz. Bu adamlar durup dururken şifreleme işlerine falan girdiyse biz boşa uğraşıyoruz demektir. Böyle programların yazılmasını anlaşılan istemiyorlar. Daha öncede söyledim Next olarak muhatab firmayı bilmiyorum Yüksel Elektroteknik, Botech, Atmaca Elektronik bunların hangisi yazılım tarafıyla ilgileniyor bilen var mı? Eğer firma ile görüşürsem en azında yaptığımız işten bir rahatsızlık duyup duymadıklarını öğrenmiş oluruz.

Yorum yap

• Yüksel Elektroteknik digerleri montaj işlemi yapıyor diye biliyorum? yinede yetkili arkadaşlar cevap verirler doktor la temasa geçerseniz net cevap alırsınız saygılar

Yorum yap

• Bu konuda mach1 ustanın hiçbir yorumu yok. Konuyu görmemiş olması imkansız. Acaba gerçekten böyle program yapılması istenmiyor mu? Sebebi ne acaba? Merak ettik doğrusu... İyi günler...

Yorum yap

• kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Ok. Teşekkür ederim. Linki inceledim gerçekten karakterler bozuk olarak gözüküyor.

Yorum yap

• Arkadaşlar size üzücü bir haberim var. Sayın emirtuzul arkadaşım mach1, malesef yazılımda her altyapı değişikliğinde editörün değiştirilmesi gerektiğini bildirdi.

Yorum yap

• Yapmayın... O kadar umutlanmıştık. Hayırlısı artık. Cihazdan taratmaya devam galiba... İyi günler...

Yorum yap

• emirtuzul arkadaş cıhazlara verilen bazı yazılımlarda altyapı degişikliginden dolayı bir önceki yazılımda yaptıgımız cıhaz üzerınde kanalsıralamaları üyuşmuyor yanı bu knal sıralamalarını altyapı degişiklik yapılan yazılıma adabta eden bir editor hazırlanırsa cok iyi olur yazılım hazırlayan veya yapan arkadaşlar bu işleri dahaiyi bilir arkadaş yapacagın calışmalarda başarılar dilerim mach1 ve doktor üstadlarla istişarede bülunmanı tavsiye ederim saygılar
                            bu mesajı daha once yazmıştım
                            Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Arkadaşlar size üzücü bir haberim var. Sayın emirtuzul arkadaşım mach1, malesef yazılımda her altyapı değişikliğinde editörün değiştirilmesi gerektiğini bildirdi.
                              Aman iyi, haberin editten önceki hali daha üzücüydü. İyi akşamlar...

Yorum yap

• emeğiniz için elinize gözünüze sağlık olsada olmasada... emek vermek bir çocuğa can vermekten farksızdır inşallah bu çocuk can bulur olmasada dua lar sizin için...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X