• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WETV ye kanal listesine iptv ekleme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Iptv linklerini birden fazla ip tv linki varsa tek tek mi yoksa toplu olarak mı giriyoruz saygılar

Yorum yap

Furkan dostum sorunun cevabı bugün yaptığım rehberde mevcut.

Sevgiler...

Yorum yap

msevis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Sorun devam ediyor. 10 saniye sonra görüntü gidiyor.
        Android ,wetv :cihazımda bir zaman sonra donma vardı.Şimdi olmuyor.Sadece extradan denemek için .
        1 -vlc
        2-smart ip player
        3-perfect player yüklemiştim.
        Ayarlarda + yönde değişim oldu.
        Sadece bilgi için paylaşmak istedim.
        Kolay gelsin.

Yorum yap

Benim sorunum biraz daha farklı.IP TV MU3 dosyalarını cihaza belirtilen yerden atıyorum.Buraya kadar her şey yolunda sıkıntı yok.Buget listesi oluşuyor yayınlarda da sıkıntı yok.Ama benim sıkıntım IP kanallarını silmek istediğimde oluşan bugeti siliyorum velakin IP tv bölümünde kanallar silinmemiş gibi tamamen kalıyor.Bugeet manegement bölümünden yeniden mu3 dosyası attığımda mükerrer kanlallar oluşuyor.Bir türlü sorunu çözemedim.Crayzturk hocamla yakın arkadaşlığım var sağ olsun telefonla beni yönlendirdi lakin oda bir sonuca varamadı.En son çare kanal listemin yedeğini alıp fabrika ayarlarına dönmemi istedi.sonradan kanl listemi yeniden attım ne mümkün gitsin IP tv de kanllar olduğu gibi duruyor.Kanal listesi atmadan Ip bölümünün boş olduğunu da belirtmek isterim.Sorun Wetek'in oluşturduğu kanal listesini atınca ortaya çıkıyor.Enigma2 olarak attığımda sıkıntı yok ıp tv mu3 dosyalarını göremiyorum.IP mu3 dosyasını Yükledikten sonra normal bir şekilde cihaz çalışıyor.Lakin yukarıda da belirttiğim gibi güncel mu3 dosyası yüklemeye kalktığımda eski liste silsemde olduğu gibi kalıyor.Mükerrer liste oluşuyor.Yardımlarınızı bekliyorum kolay gelsin.

Yorum yap

İptv ekleme
            1. Bugeet manegement ten iptv ye üstünde
            Biraz basınca usb den m3u listenizi atıyoruz.
            2. Her yüklenen iptv listesi için yeni bir buket oluşuyor.
            3. Bütün usb den yüklenen iptv ler için ayrı ayrı buket oluşur.
            4. İptv listesinde bütün yüklenen listeler görülür .
            5. Yeni eklenen iptv buket lerinin üzerine gelip bir süre
            basılı tutunca buket ad değiştir veya buket sil
            delete ile silebilirsiniz.
            6. Yeni kanal listesi yüklediğinizde bütün kanallar ve iptv
            Listeniz silinir.
            Eğer sizde yukarıdakileri deneyin olmuyorsa
            Backup Channel List ten yedek alınız. Sonra sorun oluşunca
            Restore Channel List ten yedeğini zi yüklersiniz.
            Sevgiler....

Yorum yap

Dostum sorunum da tam burda işte dediklerin gibi usb den Bugeet manegement ten IP tv üstünde iken m3u dosyasını gösterip yüklüyorumve bugeet listesinde oluşan bugeti de görüyorum.Üzerine gelip sil dediğim de evet siliyor bugeeti ama ıp tv bölümünde tüm kanallar silinmemiş gibi duruyorlar. İP tv üzerinde ki kanalları üstüne geldiğim de tek tek siliyorum.2000 kanalı tek tek silmenin de ne denli zor olduğunu anlatmama gerek yok.
              Yeni kanal listesi yüklediğinizde bütün kanallar ve iptv
              listeniz silinir. demişsiniz ne mümkün silinmediği gibi var olan listenin üstüne tekrar yazıyor.Atıyorum 2000 kanalsa,4000 kanala çıkıyor.Her seferinde kanal sayısı 2000 artıyor yani.Kolay gelsin

Yorum yap

Çok ilginç. Eğer yedek kanal listeniz var sa
                Önce rastgele yenilir Vhannibal listesi yükleyiniz.
                Bu durumda bütün kanallarını gider yeni liste gelir.
                Sonra önceki yedeğini zi yüklersiniz.
                Sevgiler....

Yorum yap

Yeni farkettim. Droid bu son versiyonda olmuyor.
                  Doğru sizin dediğiniz gibi iptv listesi silinmiyor.
                  Özkaradağ hocam ilgilenir. Bu hatayı merkez wetek
                  Ekibine iletir.
                  Sevgiler....

Yorum yap

Geçici çözüm olarak şunu yap; Listeni bilgisayarda DreamSet ile açıp IPTV ile ilgili ne varsa silip kaydet.
                    Sonra cihazdan WeTV ayarlarına gelip Default Factory Reset'e gelip uydu ayarlarını resetle, tuneri ayarlayıp taratmadan çık, listeyi bilgisayardan alıp at.

Sorun olursa yaz dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

Hocam ben usb den yeni enigma2 yedeğini yükledim.
                      İptv listesi temizlendi. tornacı arkadaşımın dikkatine
                      Sevgiler....

Yorum yap

Her defasında kanal listesi yeniden yüklemek yerine IP listesini silip sadece m3 dosyası yüklemek daha doğru değilmi?Bu IP tv listesi temizlenmiyor yada tek tek kanalları silmek gerekiyor.Yeni bir m3 bulduysam onu iptal edeceğim listeye ekleyip gidiyor.Bu bir sorundur.İlgili arkadaşlar wetek'e bildirip sorun çözülürse daha iyi olur düşüncesindeyim.
                        Sevgiler...

Yorum yap

Kanal listesini yeniden yükleme sonrası birde picon düzenlemesi yapmak gerekiyor.Bu özelliklede Türsat için geçerli.Onun için IP tv listesinin silinme işi olursa daha mantıklı olur.

Yorum yap

Picon işi derken anlayamadım abi (yaş 50 yazıyor)?

WeTV ayarlarını sıfırlayınca liste de sıfırlanmıyor mu?

Hazır listenizi atınca da piconların hazır olarak göstermesi gerek, yani, ikinci bir iş olmamalı.

Sevgiler...

Yorum yap

İnceliğiniz için çok teşekkür ederim.Doğrudur 50 yaşına geldik.Özkaradağ hocam;kısaca konuyu özetlemek gerekirse durum şu.Wetek üzerinden kanal listesi yedekledikten sonra ister cihazın ayarlarını sıfırla istersen sıfırlamadan kanal listesini geri yükle (Enigma2 olarak) picons listesini ister yeniden indir isterse varsa kendi piconslarını yükle ne yaparsan yap Türksatta tüm kanallar diğer uydularda nerde ise yarısına yakın piconslar çalışmıyor.Cryzturk ustamla aynı iş yerinde olmamız münasebetiyle onun da konu hakkında bilgisi var.
                              Şaka bi yana uzun yıllar Dreambox kullanıcısıyım.İlk zamanlar cihazı aldığıma alacağıma bin pişman oldum.Klasik standart cihazları kullanan birisinin dreambox vari cihazlara geçmesi ve bocalama dönemini yaşaması inanın kaçınılmazdır.Sağ olsun Crayturk arkadaşımın hakkını ödeyemem.Bu wetek belasını da başıma tebelleş eden bizzati odur.O eleck kullanıcısı olarak bana tavsiye etmişti elekc'ki.Yahu droid eleck'in yanında bana artık çok daha kolay geliyor.Çünkü motorlu bir sistem kullanıyorum.chazın açılması ile birlikte bekle ki kanal yayına gelsin.Kanlallar çok geç açıyor.Kodi hakkında bilgisi olmayan birisi için libre eleck kullanmak gerçekten çok zor.Ha bu arada Enigma 2 yazılımını düzgün uyarlarlarsa hiç tereddütsüz onu kullanmaya geçeceğimi burdan da belirteyim.Sevgiler kolay gelsin.

Yorum yap

tornacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Kanal listesini yeniden yükleme sonrası birde picon düzenlemesi yapmak gerekiyor.Bu özelliklede Türsat için geçerli.Onun için IP tv listesinin silinme işi olursa daha mantıklı olur.
                                araya gireyim bana kalırsa kendine nerdeyse boş bir m3u listesi hazırla onu göster olay bitsin ben şimdilik öyle yapıyorum sorun kalmıyor
                                Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
                                Sorumluluk alınmaz
                                .
                                Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X