• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 Ultra Free Server Yeni Adres

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaslar yeni yazılımlamı seyreediyosunuz bu kanalları.bende yeni yazılımdda hiçbirini acmıyo ne yapmam gerekiyo.cevaplarınız icin tskler ustalar.

Yorum yap

• sizlerde su an acıkmı kanalar arklar.

Yorum yap

• gelecek71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sizlerde su an acıkmı kanalar arklar.
        hepsi açık arkadaşlar sorun yok

Yorum yap

• newcamd1 adresini kontrol et: next.mt2.cx birde newcamd1 ok le cıhazı anahtardan kapat aç açılması lazım.

Yorum yap

• arda2275 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar 11642 H 27500 them x kanalarını silip tekradan taratmama rağmen izleyemiyorum.11411 H 27500 . 11727 V 27500 ler çalışıyor. acaba sorun bendemi?
            Garip bir şekilde aynı sorunu ben de yaşıyorum. Yazılan tüm yöntemleri denedim.
            11411 H 27500 de sorun yok. Ancak 11642 ve 11727 lerde sinyal var görüntü yok. Eski yazılımı kullanıyorum. Evvelsi güne kadar vardı. 11727 yi yeniden tarattıktan sonra gitti. Hatta tararken bile vardı. Nasıl uçtu anlamadım. Olmadı fabrika ayarlarına döneceğim artık..

Yorum yap

• Sorun 11642 sinyalinin en çok kırılan sinyal olmasından kaynaklanıyor. Hotbird'ün en berbat iki sinyalinden birisi bu. Theme X'ler bula bula bu tp'yi buldular. Bazen tamamen gidiyor.Diğer zamanlarda da sürekli hareket eden bir sinyali var. Siz gittiği zamanda taratıyorsunuzdur büyük ihtimalle.

Aslında theme X'ler eurobord 9'da da var 12245'de sinyali de çok iyi ama free server burada açmıyor nedense, aslında açması lazım.

Sinyal sorununu next2000'lerde LNB değerini ileri alarak veya geri alarak aldığınız değer kadar 11642'ye ekleme veya çıkartma yaparak önleyebiliyorsunuz. Ancak 9000'lerde pek işe yaramıyor.

Yorum yap

• Cevap için teşekkürler @acartekin.Uğraşmaktan kurtardın bizi..

Yorum yap

• sinyal duzeldi

Yorum yap

• Selamlar, ben de theme x ler (11642) ve s1, s2 vs. uzunca bir süredir açılmıyor. Hotbird ü tümden silip yeniden taratmama rağman sonuç değişmedi. server a bağlanmıyor diyecem ama öyle de değil. Dorcel vb. kanalları açıyor. Sorun sizce ne olabilir?

Yorum yap

• Ergun Yoneten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Selamlar, ben de theme x ler (11642) ve s1, s2 vs. uzunca bir süredir açılmıyor. Hotbird ü tümden silip yeniden taratmama rağman sonuç değişmedi. server a bağlanmıyor diyecem ama öyle de değil. Dorcel vb. kanalları açıyor. Sorun sizce ne olabilir?
                      dostum o kanallar 11727V 27500 DE
                      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• Ergun Yoneten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Selamlar, ben de theme x ler (11642) ve s1, s2 vs. uzunca bir süredir açılmıyor. Hotbird ü tümden silip yeniden taratmama rağman sonuç değişmedi. server a bağlanmıyor diyecem ama öyle de değil. Dorcel vb. kanalları açıyor. Sorun sizce ne olabilir?
                        Hocam tamamiyle aynı sorun bende de ve devam ediyor. Bence ya sinyaller düzelmedi ya da başka bir sorun var. Server bağlantısı desem değil çünkü 11411 dekiler çalışıyor. aklıma tek cevap yazılım versiyonundan kaynaklanıyor olabilir geliyor..

Yorum yap

• arkadaşlar benim cihaz 9000 ultra plus serverden bu söylediğiniz kanallar şu saat itibari ile 11648-11411 ve 727 dekilerin hepsi açıktır yazılımla alakası yoktur.nevcamd 1 yeniden kurun yani güncelleyin.veya arka dümeden birkaç kez açıp kapayınız.

Yorum yap

• arkadaşlar sorun bendede aynı 11411 de sorun yok.11648-11727 de bilgi barında şu uyarı var (sorry server checking) bu ne anlama geliyor.sinyal yüksek %73 11648-11727 her 2 frakanstada silip taratım olmadı uyduyu sildim tekrar taratım olmadı fabrika ayarlarına döndüm olmadı server bilgilrini sildim tekrara yazdım olmadı olmadı. entersandır 11727 ler açardı uyduyu silip taratım onlarıda açmaz oldu 11411 de sorun yok.ustalardan yardım bekliyorum....
                            next9000ultra,next2000cıplus,yumatu mx,orion modül,pc, türksat42,hotbırd13,sirius5,hispasat30,astra19,tho r08w

Yorum yap

• arkadaşlar sorunu çözdüm sonunda eski yazılımdan kaynaklanıyormuş 15/01/2010 yazılımını yükledin sorun kalmadı hepsi full çalışıyor artık.(ayrıca fabrika ayarlarınada dönmeden)
                              next9000ultra,next2000cıplus,yumatu mx,orion modül,pc, türksat42,hotbırd13,sirius5,hispasat30,astra19,tho r08w

Yorum yap

• arda2275 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşlar sorunu çözdüm sonunda eski yazılımdan kaynaklanıyormuş 15/01/2010 yazılımını yükledin sorun kalmadı hepsi full çalışıyor artık.(ayrıca fabrika ayarlarınada dönmeden)
                                en son yazılımı atsaydın http://www.mach1digital.com/mach1for...2&d=1265792377

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X