• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play2 LibreELEC 8.0 KODI 17 beta 3 (unofficial)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Tvh 4.2 biraz saçmalıyor. Sorun var kanallar açılmıyor özellikle sd kanallar.

Yorum yap

Açılmıyor derken?

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Açılmıyor derken?

Sevgiler...
        Kanalları zaplarken örneğin trt çocuk kanalı açılmadı sonraki kanalların hiç biri açılmıyor. Düzgün seyredemedim kanalları.

Yorum yap

Resmi sürümü beklemek lazım. Tvh 4.0 ile tv aktif olmuyor. Tvh 4.2 ile sd kanallarda sorun var.

Yorum yap

selam ozkaradag & simplymessert benim play 2 libreelecde boot yapmiyor denemedigim imaj kalmadi sd carda format attim rufus 2.11 le d cardlar tosiba 8gb,samsung 8gb,sandisk 4gb sizlerden yardim istiyorum.tesekurler

Yorum yap

Boot-Menü ekranında açma-kapama düğmesine basıyorsun değil mi?

Sevgiler...

Yorum yap

evet aciyorum kac defa denediysem olmadi

Yorum yap

deho Nickli Üyeden Alıntı
                  selam ozkaradag & simplymessert benim play 2 libreelecde boot yapmiyor denemedigim imaj kalmadi sd carda format attim rufus 2.11 le d cardlar tosiba 8gb,samsung 8gb,sandisk 4gb sizlerden yardim istiyorum.tesekurler
                  Sorun olmaması lazım. Sd formatter ile formatla msdyi. Sonra libreelec usb sd creator ile yaz sd karta .img dosyalarını.
                  https://www.sdcard.org/downloads/formatter_4/
                  https://libreelec.tv/downloads/

Yorum yap

acma kapama dugmesinde bastigimda reboot system now.update from ext,update from cache updatefrom abd burada ne yapmam lazim

Yorum yap

Bende hiçbir sorun yok...

Yorum yap

cihazı son sürüm olan "WeOS v1.3 by OTA" yazılımına güncelleyin, cd kartı formatlayıp yeniden yazdırın..

Yorum yap

Denedim ne yapilmasi gerekeni yaptim. wetek forumuda yazmislar

Yorum yap

Hmm, Abim o zaman aklıma ilk gelen, cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamak, sonrasında son sürüme update yapmak geliyor..

Yorum yap

yeni update yukledim libreelec yine boot olmuyor.

http://www.hizliresimyukle.com/image/MrNj

Yorum yap

Boot olmuş yani oluyor ama biraz sabırsızsın sanırım abi.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X