• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Ye 19500 HD Superior / G-Share ve Açtığı Kanallar.

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

barışcan51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gshare 4 gündür çalışmıyor.Bilgi verilirsw seviniri.saygılarımla
    sorunuzun cevábini asadaki link de @marmara59 son mesaj da calistigini belirmis ve nasil yapildigini anlatmis

http://www.mach1digital.com/mach1for...t=58978&page=3

Yorum yap

arkadaşlar yutelsat 16 doğu uydusunda albaia ve tring paketleri açılmıyor ayrıca server dolduğunda bilgi nereden alınıp uzatılacak bilgi için teşekkürler

Yorum yap

sayın üye arkadaşlar bu soruma cevap vererecek yokmu bilgi için teşekürler

Yorum yap

onurkolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar yutelsat 16 doğu uydusunda albaia ve tring paketleri açılmıyor ayrıca server dolduğunda bilgi nereden alınıp uzatılacak bilgi için teşekkürler
          16 derece bende olmadığı için cevap veremeyeceğim. Diğer sorunuzun cevabını ben de merak ediyorum.Ancak sanırım 1 yıllık süre dolunca uzatamayacağız. Çünkü "1 yıl hediye" şeklinde satılıyordu.

Yorum yap

sayın üye arkadaşlar bu soruma cevap vererecek yokmu bilgi için teşekürler

g sahrede süren bitince yapacagın tek şey ücretli server bulacan cihazın kendi açtıgı g sahrede bitince yenilemek için yeni cihaz alman gerek albaia ve tring paketleri g sahrede sorunsuz çalışıyor sorun yok yani modeminni resetle cihazını arka dügmeden kapat aç düzelir

Yorum yap

şampiyon teşekkürler

Yorum yap

arkadaşlar öncelikle herkese selam..ben daha bugün kayıt oldum foruma..1 hafta oldu next 19500 aldım kanal geçişleri çok kötü bunu düzeltme imkanımız varmı..birde 19 e astra uydusu kullanıyorum burada izleyebileceğim şifreli kanallar hangisidir(server kullanmıyorum) yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

Yorum yap

ozayarda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar öncelikle herkese selam..ben daha bugün kayıt oldum foruma..1 hafta oldu next 19500 aldım kanal geçişleri çok kötü bunu düzeltme imkanımız varmı..birde 19 e astra uydusu kullanıyorum burada izleyebileceğim şifreli kanallar hangisidir(server kullanmıyorum) yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla
                  öncelik kullanmis oldugun cihazin modeline güncel yazilim yükleyin.

daha sonra da güncel sofcam cihaziniza yükleyin.

astra 19° da acilan kanal ve frekans lar listesi.

Canal Digitaal {19.2°E}

ORF / Austriasat {19.2° E}

Canalsat {19.2° E}

TNTsat {19.2° E}

Yorum yap

üstad tşk ederim yalnız serversiz izlenebiliyor dimi bu kanallar.

Yorum yap

Öncelikle forumumuza hoş geldiniz.

Sizin cihazınızda ücretsiz server( G-share ) var, evinizde internet var ise cihaz ile bağlantı yapıp Astra uydusu ve diğer uydulardaki çoğu kanalı da izleyebilirsiniz.
                      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                      www.next.com.tr

Yorum yap

evet

Yorum yap

arkadaşlar birde kanal kaydettikten sonra görüntüde kaydetmiş olduğum görüntü 4-5 parçaya bölünüyor ve genelde görüntülerde donma oluyor 4gb usb kullanıyorum nedeni nedir..saygılarımla

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Öncelikle forumumuza hoş geldiniz.

Sizin cihazınızda ücretsiz server( G-share ) var, evinizde internet var ise cihaz ile bağlantı yapıp Astra uydusu ve diğer uydulardaki çoğu kanalı da izleyebilirsiniz.
                            hoşbulduk ama üstad internetim yok..yinede diğer arkadaşımın dediği gibi serversizda izleyebilirm o halde..bu arada bir kaç hafta başınızı sorularımla ve sorunlarımla ağrıtabilirim şimdiden anlayışınız için tşk ederim..saygılarımla

Yorum yap

collo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              evet
                              öncelikle tekrar tşk ederim kardeşim yalnız son bir sorunumu daha iletecem şimdilik tabi güncelleme yaptıktan sonra bazı kanallar gidiyor ve tekrar arama ve sıralama yapmak zorunda kalıyorum bunu önlemenin biryolu varmıdır..

Yorum yap

öncelikle tekrar tşk ederim kardeşim yalnız son bir sorunumu daha iletecem şimdilik tabi güncelleme yaptıktan sonra bazı kanallar gidiyor ve tekrar arama ve sıralama yapmak zorunda kalıyorum bunu önlemenin biryolu varmıdır..
                                var usb yedek alma ama en saglik olani yeni den arama yapman bence.

kolay gelsin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X