• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000FTA USB boot etmiyor?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-2000FTA USB boot etmiyor?

selam,
    babamin yukarda belirtmis oldugum cihazi var fakat bugün calismiyor calisdirmak istedigimde boot etmek istiyor ve ekranda sadece bir yuvarlak görüntüsü geliyor ve öyle kaliyor, yeniden softe yüklemeye calisdim fakat baglanti bilene kuramiyorum sanirim boot etmediginden dolayi bu sorunu gidermenin bir yolu varmi acaba?

Dreambox 7020Si & Next YE-2000 FTA USB

Cihazınızı arkasından açıp kapatınız...Eğer düzelmezse boot modunda güncel yazılımı yükleyiniz...

Yorum yap

arkasindan kapatip acmayi deniyorum fakat ekranda boot gösteriyor iki defa daha sonra yukardaki resimdeki yuvarlak görüntü gelip kaliyor.
      boot modunda nasil yükleme yapacagim?

Yorum yap

BURADA tarif edildiği gibi BOOT modunda yazılım yükleyin düzelir.
        Resim sizi aldatmasın, CIS modelin resmidir

Yorum yap

tsk ederim simdi aynen uyguladim ve calisdi.

Yorum yap

selam,
            bugün tekrar ayni sorun ile karsilasdim, ve tekrar boot modunda tekrar yükledim fakat yükleme isi basarili sekilde bitdikden sonra kapatip acdim bu sefer tamamen bozuldu sanirim.
            ekranda 0030 sonra 001c ve 1 geldikden sonra tekrar basdan yapiyor bir iki defa tekrarliyor daha sonra ekran tamamen karariyor ve birsey olmuyor.

Yorum yap

atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              selam,
              bugün tekrar ayni sorun ile karsilasdim, ve tekrar boot modunda tekrar yükledim fakat yükleme isi basarili sekilde bitdikden sonra kapatip acdim bu sefer tamamen bozuldu sanirim.
              ekranda 0030 sonra 001c ve 1 geldikden sonra tekrar basdan yapiyor bir iki defa tekrarliyor daha sonra ekran tamamen karariyor ve birsey olmuyor.
              dostum yüklemenin bitmesini bekle END yazısından sonra menu kendiliğinden açıldığında herhangi bir işleme başla
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

suan yükleme yapamiyorumki usta, boot modusa´da giremiyorum malesef.

ekran suan tamamen karanlik arada sira ekran kisa kisa zamanli olarak yanip sönüyor.

Yorum yap

sn.adsız77 inin belirttiği sorun bende de var ancak bende rs232 kablo yok usbden yazılımı yükleyebilirmiyim.

Yorum yap

kablo´suz basaramazsin yüklemeyi, mecburen boot modusuna girmen gerekiyor.

Yorum yap

kablo aldım ancak bağlantı kuramadım bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

yukarıda verilen resimdeki gibi ekran gelmekte ancak stblink programı ile bağlanmaya çalışırken hata veriyor

Yorum yap

erosxman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        kablo aldım ancak bağlantı kuramadım bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

yukarıda verilen resimdeki gibi ekran gelmekte ancak stblink programı ile bağlanmaya çalışırken hata veriyor
                        kullandığınız comport başka sistemlerı kumanda etmemeli
                        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          kullandığınız comport başka sistemlerı kumanda etmemeli
                          Başka sistemler derken ne demek istediniz?Aynı sorun bendede varda

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X