• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 9000 plus ve next 2000 cıs plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 9000 plus ve next 2000 cıs plus

Arkadaşlar bende 9000 var son yazılım yüklü tüm kanalları seyrediyor idim.Sonra 2000 cıs süper plus da aldım.9000 de seyrettiğim kanalları mesela xxxx viwenleri 2000 de seyredemiyorum.Sorun bendemi cihazdamı?key yüklüyorum diğer tps leri çözüyo multileri çözüyo wivenleri çözmüyor Şimdi 9000 de aynı kanalı çözmüyor.son yazılımı yükledim soft attım olmadı sort atmadın yazılım yükledim gene olmuyor
    yardımmmmmmmmmmmmmmmmmm

bahsi geçen kanalları 9000 'de paylaşımdan mı çözüyorsun?

Yorum yap

9000 cihazın nedir ? ultramı yoksa sadece ci'mi ?

Yorum yap

o kanallar 9000 de paylaşımla seyrediliyor.şu an emuyla aktif değiller yani.bazen birtanesi pazargünleri fta ya geçiyordu reklam amaçlı.1 aydır bakmıyorum durum nedir.malüm ramazan.
        --------Eller bene beg diyormuş nedim,
        ben senin bene bir ola deyişini istirem.
        ---------

Yorum yap

9000 xcam ultra ve 2000cıssuper plus iki adet next cihazım var
          elbette ramazan dolayısıyla bakmıyordum.Geçenlerde yazılım yükledikten sonra bakayım dedim o kadar uğraşa rağmen olmadı.Şimdi bir cihaz alıyorsun epey para veriyorsun şifreli kanallarında seyretmek istiyorsun
          9000 xcam ultra ile normal olarak seyrediyordum paylaşım falan değil
          2000 cıs plus ile hiç bir zaman seyredemedim

Yorum yap

ancak cardshareden izleye bilirisn 9000 dede shareden izliyordursun 9000de izlerken arkasına eternet takılımı sen eğer shareden izliyorsan ip no değişmiş olabilir kontrol etmeni tavsiye ederim.
            NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
            NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
            D-SMART NEXT 9500 X CIS
            NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

şimendifer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Şimdi bir cihaz alıyorsun epey para veriyorsun şifreli kanallarında seyretmek istiyorsun
              Peki cihazı satan kişi şu şu şifreli kanalları bedava ve sürekli izleyeceksin diye bir garanti verdi mi? :nono:

Yorum yap

Garanti değil adını bile anamazlar çünkü zaten bizim yaptığımız şifre çözme işi ilegal bir işlemdir........Selamlar......

Yorum yap

şimendifer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  9000 xcam ultra ve 2000cıssuper plus iki adet next cihazım var
                  elbette ramazan dolayısıyla bakmıyordum.Geçenlerde yazılım yükledikten sonra bakayım dedim o kadar uğraşa rağmen olmadı.Şimdi bir cihaz alıyorsun epey para veriyorsun şifreli kanallarında seyretmek istiyorsun
                  9000 xcam ultra ile normal olarak seyrediyordum paylaşım falan değil
                  2000 cıs plus ile hiç bir zaman seyredemedim
                  yok öyle bişey.seyretsek biz seyrederiz.bendede 9000xcam ultra var.hatta serverler bile kapalı test amaçlı veriliyor zaten.zannedersem serverlerden biri açık ama dediğim gibi cihazı yedekte tutuyorum.2000 süperle idare ediyoruz.iki makinada da emuyla seyredemezsin o kanalları.sözün kısası.anca share ile
                  --------Eller bene beg diyormuş nedim,
                  ben senin bene bir ola deyişini istirem.
                  ---------

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X