• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus Serisi Cihazlara Yazılım Yükleme Talimatı. (Resimli)

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

burhal06 Nickli Üyeden Alıntı
    yazılımı yüklerkende aynısını yapıyor benim sormak istediğim com u görmüyor yani softcam keyi atayım dedim olmuyor error yazıyor birde cihaz ınf serisinden ilginize tşk teknoka..

ilk olarak rs232 kablonuzu kontrol ediniz,

cihazı stb konumuna(uzaktan kumanda ile kapatınız) alınız,

com seçmeden key yükleme (yeşil anahtar) tuşuna basarak güncel key dosyasını seçiniz, yükleme başlıyacaktır.

saygılar.
    www.teknoshare.com

Yorum yap

rs 232 kablosunu gittim kontrol ettirdim çalışıyor dediler cihazı stb konumuna aldım her iki şıkkı da denedim ama yani cihaz görmüyor ne yapmalıyım 609 yazılımını gittim kendim attırdım tv ciye benim yaptığımın aynısını yapıyor ama ben kendi pc de yapmaya çalışıyorum error diyorr.. saygıılarrrr...

Yorum yap

TEKNOKA hocam;
        cevabınız için teşekkür ediyorum, farkındayım birinci mesajda FMB cihaza 5512 yi yükle diyorsunuz ama ben bu sorun başıma gelikten sonra araştırıken bu siteyi keşfettim, maalesef dosyayı aldığım sitede sizin açıkladığınız kadar detaylı ve açık bir şekilde açıklama olmadığından böyle bir hata yaptım.

Yorum yap

burhal06 Nickli Üyeden Alıntı
          rs 232 kablosunu gittim kontrol ettirdim çalışıyor dediler cihazı stb konumuna aldım her iki şıkkı da denedim ama yani cihaz görmüyor ne yapmalıyım 609 yazılımını gittim kendim attırdım tv ciye benim yaptığımın aynısını yapıyor ama ben kendi pc de yapmaya çalışıyorum error diyorr.. saygıılarrrr...
          kablo sağlam ise pc'nin com çıkışlarında bir problem olabilir, sorun pc den olabilir, görmeden ve uğraşmadan buradan ne yazsam boş

kurthasan Nickli Üyeden Alıntı
          TEKNOKA hocam;
          cevabınız için teşekkür ediyorum, farkındayım birinci mesajda FMB cihaza 5512 yi yükle diyorsunuz ama ben bu sorun başıma gelikten sonra araştırıken bu siteyi keşfettim, maalesef dosyayı aldığım sitede sizin açıkladığınız kadar detaylı ve açık bir şekilde açıklama olmadığından böyle bir hata yaptım.
          yukarıda çözümünü azda olsa yazdım, denedinizmi ? cihazı kurtardınızmı ?
          www.teknoshare.com

Yorum yap

Teknoka hocam; yükleme yapmak mümkün değil, yükleme yapmak için elimdeki tek materyal RS232 olduğu için ki onada ulaşılamıyor. Galiba servis yolu gözüktü.
            Saygılar

Yorum yap

Sayın üstatlar öncelikle selam ben next ye 2000cı plus cihaza yazılım atmak istiyorum cihazın arkasında "ye 2000cı plus 031292994" yazıyor acaba hangi yazılım ve bootu yüklemem gerekiyor cevaplarınız için şimdiden teşekkürler buarada cihazın ön panelinde ch+ tuşuyok fmb yada infmi bilmiyorum

Yorum yap

tşk teknoka yapmaya çalıştım ama her denemede olmadı başka yerde atılıyor yazılım ile softcam key evet com cıkışlarında olabilir arıza com da ise o arızayı nasıl anlarız hocam şimdiden saygılar....

Yorum yap

Next YE 2000 CI Plus (FMB) Yazılımı

merhaba sayın arkadaşlar!yukarda ki yazılımı yüklemem için gerekli yazılımları ve loaderi nerden bulabilirim.Teşekkürler.

Yorum yap

seewas Nickli Üyeden Alıntı
                    Next YE 2000 CI Plus (FMB) Yazılımı

merhaba sayın arkadaşlar!yukarda ki yazılımı yüklemem için gerekli yazılımları ve loaderi nerden bulabilirim.Teşekkürler.
                    niçin 1. mesaja bakmayı denemiyorsunuz ?

yazılımlar için Next Plus Serisi önemli başlıklara bakınız.
                    www.teknoshare.com

Yorum yap

hocam soft cam i nası atacaz yapamadım yazılımı yukledim ama

Yorum yap

tamam hocam hallettim ellerinize saglık

Yorum yap

teknoka hocam çok güzel yazılım yüklemişsin ama malesef bende o kadar kolay olmadı serr hatası verdi bott attıktan sonrada -off diye bir yazı çıktı bu nasıl düzelir saygılar cihaz ye-2000 plus

Yorum yap

ARNAVUT Nickli Üyeden Alıntı
                            teknoka hocam çok güzel yazılım yüklemişsin ama malesef bende o kadar kolay olmadı serr hatası verdi bott attıktan sonrada -off diye bir yazı çıktı bu nasıl düzelir saygılar cihaz ye-2000 plus
                            buraya bak sen yanlış yazılım atıyosun cihazına heryerede yazmana gerek yok hem http://www.mach1digital.com/mach1for...t=13247&page=4

Yorum yap

teşkurler ustat

Yorum yap

Yazılım Versiyonu FME 501 b
                                5512 yi yükleme çalışıyorum.Sistem Belirtilen dosyayı bulamıyor. Com da eror yazıyor. Yardım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X