• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Stream Yazılımlarda Kanal Arama (Şebeke) Sorunu...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Stream Yazılımlarda Kanal Arama (Şebeke) Sorunu...

Cihazımda stream yazılım ( BM-8200CI_HW-12.01.A5_Fech-BİN yazılımı ) mevcut.Cihazımda otomatik arama yapamıyorum.Otomatik aramadan kastettiğim türksatın otomatik arama için werdiği frekansı demek istiyorum.
    11734 H 3291 denedim olmadı.Ayrıca 12731 V 3333 bunuda denedim sonuç aynı.Yalnızca tek kanal buluyor.Kendilerini yani.Önceden bu kanal üzerinde arama yaptığım zaman bütün kanalları tarar ve yeni kanal gelmişse otomatik eklerdi...
    Sizlerden yardım bekliyorum.Acaba bu stream yazılımdanmı kaynaklanıyor yoksa bilmediğimiz arama mı war ? Teşekkürler...

12733 V 3333 frekansını girdikten sonra bu frekanstan değil de uyduyu şebeke arama açık olarak taratmayı deneyin.Olmazsa hazır kanal listelerinden birini yükleyin.Bazen stream yazılımları böyle azizlikler yapıyor.
    Hazır kanal listesi bulamazsanız veya yüklemek istemezseniz kullanmadığınız tüm uyduları silip şebeke arama açık olarak tekrar arama yaptırınız.Çünkü yazılımlarda cihazın tp kapasitesi dolabiliyor.yeni tp leri bu yüzden bulmuyor.

Yorum yap

tskler deneyeceğim.

Yorum yap

stream tps au.yazılımlarında şebeke taramada kanallar bulmuyor maalesef, yazılımla alakalı bir sorun olsa gerek ya manuel eklenecek yada hazır kanal listesi atılacak cihazlara...
        Forum Kuralları

Yorum yap

konu başlığı düzeltildi...
          Forum Kuralları

Yorum yap

mpl dostum tskler...

Yorum yap

hazır kanal editörü ile kanalları yükleyebilirsin.burdanhttp://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=26713

Yorum yap

dostum buda olmazsa tum tp lerı sıl sagdece su tp lerı yaz 12731 v 03333

11734 h 03291

12140 v 04444 bu tplerı ekle ve 12731 sec sebeke aramayı acık yap emın ol kanalları bulacakdır kolay gelsın...
                BY_CR!M!NAL

Yorum yap

malesef durum değişmiyor ne yaptıksa yazılım epg ye cevap vermiyor bu yazılımı kullanamıyoruz.
                  next machina 3D süper hiremco turbo 4k

Yorum yap

Arkadaşlar asıl sorun şu.
                    Stream de 2 tür arama var.
                    Biri manuel arama burada ilgili TP de aradığımızda sadece o TP yi arıyor.
                    Otomatik arama seçeneğinde ise Türksat uydusu seçilemiyor.
                    Bence sorun bu ?
                    Türksat uydusunu otomatik aramadaki uydu listesine nasıl getiririz ?

Yorum yap

kardeş yazılımlardan kaynaklanıyor evet çoğu yazılım 12.01 a5 lere uyar
                      ama bazı kodlar varki uyum sağlamaz mach1 usta bunları iyi bilir
                      emu kodları mesela şimdiki herşey güzel sadece şebeke sorunu
                      ve bazen binde 1 donma arkadaşım çözümü cihazın kendi yazılımını at
                      daha iyi olur bence zaten açılan kanal yok kolay gelsin

Yorum yap

arkadaşlar bu sorunu hep yaşıyoruz ama önemli olan yazılımın çalışması şikayet nedir anlayamadım 10 dakikanızı almaz tkır tıkır çalışııııyor tşk ler...

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...569#post213569
                          isteyen buradan hazır kanal atabilir...
                          Forum Kuralları

Yorum yap

arkadaşlar ben yazılım atıyorum kanal listesi atınca hiç sorun yok bir şey önemli yazılımı aldığın yerde hemco editör ile yada kaon sunny editör ile at diye yazar kolay gelsin

Yorum yap

zubo09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşlar ben yazılım atıyorum kanal listesi atınca hiç sorun yok bir şey önemli yazılımı aldığın yerde hemco editör ile yada kaon sunny editör ile at diye yazar kolay gelsin
                              bir üstteki link'e kanal editörü eklenmiştir...
                              Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X