• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İdman TV, İçtimai TV ve Hotbirddeki Lider TV 117.26 Ve 122.59 Yazılımı ile OK.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• LASTSAMURAI Nickli Üyeden Alıntı
    hala cevabımı bulamadım ? Ustalardan yardım bekliyorum saygılar..
    Açmıyorsa malesef yapacak bir şey yoktur, yazılımın düzeltilmesini bekleyeceksiniz.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Açmıyorsa malesef yapacak bir şey yoktur, yazılımın düzeltilmesini bekleyeceksiniz.
      @tasarım üstadım cevabınıza teşekkürlerimi sunarım insallah en kısa zamanda bu malum azeri kanallarını izleme fırsatımız olur ...Yazılımı sabırsızlıkla bekliyoruz..
      Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

• 1.Mesajda rustavi ve georgia 1 tv nin frekans değerleri değiştiğinden bi.ss değerleride değişti.. softcam güncellendi..

Yorum yap

• Selam arkadaslar.Ben de ufak bir yardim rica ediyorum.Kullandigim receiver Next 2000 cx super plus usb..Idman tv ve ictimai tv yi acamayinca burada anlatilan yontemi denemek istedim.Fakat soyle bir sorun olustu.Makinam gayet guzel eski yazilimi kabul ediyor.Boot edince ekranda belirttigi gibi 122 ile aciliyor.(122.59 yukledim) Fakat emu bolumune baktigimda sadece 4-5 tane biss *** goruyorum.128 yazilimindaki biss ***'lerin hemen hepsi silinmis oluyor.Daha sonra guncel ***'leri tekrar yuklemek istiyorum.*** dosyasini secip guncelle dedigimde guncelleme basarili diyor boot ediyor fakat ***'lerde bir degisiklik olmuyor.Hem *** dosyasiyla hem de kdb dosyasiyla ayri ayri denedim fakat bir degisiklik olmadi.Bunun sebebi ne olabilir ve nasil bir cozum onerirsiniz.Yardimlar icin simdiden tesekkurler..

Yorum yap

• Hallowed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Selam arkadaslar.Ben de ufak bir yardim rica ediyorum.Kullandigim receiver Next 2000 cx super plus usb..Idman tv ve ictimai tv yi acamayinca burada anlatilan yontemi denemek istedim.Fakat soyle bir sorun olustu.Makinam gayet guzel eski yazilimi kabul ediyor.Boot edince ekranda belirttigi gibi 122 ile aciliyor.(122.59 yukledim) Fakat emu bolumune baktigimda sadece 4-5 tane biss *** goruyorum.128 yazilimindaki biss ***'lerin hemen hepsi silinmis oluyor.Daha sonra guncel ***'leri tekrar yuklemek istiyorum.*** dosyasini secip guncelle dedigimde guncelleme basarili diyor boot ediyor fakat ***'lerde bir degisiklik olmuyor.Hem *** dosyasiyla hem de kdb dosyasiyla ayri ayri denedim fakat bir degisiklik olmadi.Bunun sebebi ne olabilir ve nasil bir cozum onerirsiniz.Yardimlar icin simdiden tesekkurler..
            Güncel softcam yüklemesini nereden yaptınız 1 nolu mesajdan mı ? verilen emuları kendiniz kumandadan da girebilir ve bu şekilde deneyebilirsiniz.
            [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
            www.next.com.tr

Yorum yap

• Guncel softcam dosyasini next ile ilgili malum siteden almistim.Hatta dosya 128 yaziliminin icinde gelen softcam dosyasiydi..Belki uyumsuzluk yaratmis oldugu icin guncellememistir.1 no'lu mesajdaki dosyayla denemedim.ama normalde yazilimdan bagimsiz olarak en guncel softcam dosyasindaki ***'leri guncellemesi gerekmiyormu?

Yorum yap

• karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                verilen emuları kendiniz kumandadan da girebilir ve bu şekilde deneyebilirsiniz.
                Bu arada asil problem su: sorun emulari elle girmek degil.Son yazilimla beraber emu'da yuzlerce *** varken eski yazilima donunce emu'da sadece 5 tane *** kaliyor.Dolayisiyla son yazilimla izleyebildigim ntv spor,ntv,trt1,trt3 gibi kanallari bile izleyemiyorum.Bu yuzden de en son yazilima geri donmek zorunda kaliyorum.

Yorum yap

• Hallowed Nickli Üyeden Alıntı
                  Guncel softcam dosyasini next ile ilgili malum siteden almistim.Hatta dosya 128 yaziliminin icinde gelen softcam dosyasiydi..Belki uyumsuzluk yaratmis oldugu icin guncellememistir.1 no'lu mesajdaki dosyayla denemedim.ama normalde yazilimdan bagimsiz olarak en guncel softcam dosyasindaki ***'leri guncellemesi gerekmiyormu?
                  128.08 yazılımı ile biss sisteminde değişiklikler oldu. bıss S-ID bölümü eklendi.bu yüzden bu yazılımı kullananlar son güncellenmiş sıd değerleri eklenmiş dosyaları kullanmak durumundalar.
                  www.next.com.tr

Yorum yap

Bu arada asil problem su: sorun emulari elle girmek degil.Son yazilimla beraber emu'da yuzlerce *** varken eski yazilima donunce emu'da sadece 5 tane *** kaliyor.Dolayisiyla son yazilimla izleyebildigim ntv spor,ntv,trt1,trt3 gibi kanallari bile izleyemiyorum.Bu yuzden de en son yazilima geri donmek zorunda kaliyorum.

Eski versiyonlu softcamleri denediğinizde de mi bu şekilde?
                    www.next.com.tr

Yorum yap

Eski versiyonlu softcamleri denediğinizde de mi bu şekilde?
                      Evet.122 yazilimini yukleyince uzerine hangi softcam'i atarsam atayim guncelleme basarili diyor ama emu bolumunde bir degisiklik olmuyor.Hala daha once orada duran 4-5 biss'i goruyorum ve daha once izleyebildigim kanallari acabilecek yeni biss'ler eklenmiyor.

Yorum yap

• Hallowed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Evet.122 yazilimini yukleyince uzerine hangi softcam'i atarsam atayim guncelleme basarili diyor ama emu bolumunde bir degisiklik olmuyor.Hala daha once orada duran 4-5 biss'i goruyorum ve daha once izleyebildigim kanallari acabilecek yeni biss'ler eklenmiyor.
                        Şimdi tekrar eski yazılımı denedim.

122.59 yazılımını yükleyince biss menüsü bu şekilde:

Güncel softcam yüklediğim zaman ise biss menüsü bu hale geldi :

Bu duruma göre siz softcami yükleyememişsiniz demek oluyor.( burada önemli olan eski versiyonu yüklemek.)
                        www.next.com.tr

Yorum yap

Şimdi tekrar eski yazılımı denedim.

122.59 yazılımını yükleyince biss menüsü bu şekilde:

Güncel softcam yüklediğim zaman ise biss menüsü bu hale geldi :

Bu duruma göre siz softcami yükleyememişsiniz demek oluyor.( burada önemli olan eski versiyonu yüklemek.)
                          1.no'lu mesajdaki 31 mart tarihli softcam dosyasiyla denemedim.Benim denedigim 128 yazilimiyla gelen softcam dosyasiydi.Bir iki tane de baska tarihlere ait softcam denedim ama hicbiri 122 yazilimina ait degildi.belki yazilim-softcam uyusmazligindan kaynaklanmistir.1 nolu mesajdaki softcam dosyasini indirip denerim en kisa zamanda.Umarim duzelir.Yardimlariniz icin cok tesekkurler.Eger yine bir sorun cikarsa buraya yazip tekrar yardiminizi isteyebilirim..

Yorum yap

1.no'lu mesajdaki 31 mart tarihli softcam dosyasiyla denemedim.Benim denedigim 128 yazilimiyla gelen softcam dosyasiydi.Bir iki tane de baska tarihlere ait softcam denedim ama hicbiri 122 yazilimina ait degildi.belki yazilim-softcam uyusmazligindan kaynaklanmistir.1 nolu mesajdaki softcam dosyasini indirip denerim en kisa zamanda.Umarim duzelir.Yardimlariniz icin cok tesekkurler.Eger yine bir sorun cikarsa buraya yazip tekrar yardiminizi isteyebilirim..
                            Ok. dediğim gibi 1. nolu mesajdaki softcami yada
                            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48038

bu linkteki softcam yazan dosyayı yükleyebilirsiniz.
                            softcam VER20 olanı yüklemeyiniz.

bu şekilde sorunsuz izlenebiliyor. takıldığınız bir yer olursa yine yardımcı olurum Kolay gelsin.
                            www.next.com.tr

Yorum yap

Ok. dediğim gibi 1. nolu mesajdaki softcami yada
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48038

bu linkteki softcam yazan dosyayı yükleyebilirsiniz.
                              softcam VER20 olanı yüklemeyiniz.

bu şekilde sorunsuz izlenebiliyor. takıldığınız bir yer olursa yine yardımcı olurum Kolay gelsin.
                              Evet 1 no'lu dosyayi yukleyince hersey duzeldi.Emu'lar guncellendi.Fakat Idman TV'yi daha once izlemedigim icin belirli bir saatten sonra kapanip kapanmadigini bilmiyorum.Su an eskiden trt kapaninca cikan surekli sinyal sesi ve kirmizi-sari-yesil-mavi cubuklardan olusan kanal kapali goruntusu var Yarin mac oldugu bir saatte tekrar kontrol edicem.ama simdilik hersey guzel gorunuyor.Tekrar cok tesekkur ederim..

Yorum yap

Evet 1 no'lu dosyayi yukleyince hersey duzeldi.Emu'lar guncellendi.Fakat Idman TV'yi daha once izlemedigim icin belirli bir saatten sonra kapanip kapanmadigini bilmiyorum.Su an eskiden trt kapaninca cikan surekli sinyal sesi ve kirmizi-sari-yesil-mavi cubuklardan olusan kanal kapali goruntusu var Yarin mac oldugu bir saatte tekrar kontrol edicem.ama simdilik hersey guzel gorunuyor.Tekrar cok tesekkur ederim..
                                Geçmiş olsun iyi seyirler
                                www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X