• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

(Çözüldü) Diitürk play güncelleme sorunu yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• (Çözüldü) Diitürk play güncelleme sorunu yardım

cihazımda 1.6 kuruluydu ve diğitürk play eklentisi vardı bu akşam maçı seyretmek için açtığımda yeni güncerlleme var deyip play storeye yönlendiriyor buraya geldiğimde cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor. 1.7 yi yükledim durum aynı şekilde diğitürk playi play storeden indiremiyorum lütfen yardımcı olurmusunu

http://wetektr.com/WeTek/index.php?d..._3.0.1b305.apk bunu manuel atıp kur bakalım.

Sevgiler...

Yorum yap

ustam manuel nsıl kuracam kısaca anlatabilirmisiniz

Yorum yap

vıdeosunu buldum şimdi yapmaya çalışacam söyle bir durum var videoya baktım orda google crome var benim cihaza bunu yükleyeyim dedim onda bile aynı şekilde uyumsuz diyor acaba benim cihazdan kaynaklı bir sorun mu var

Yorum yap

yükledim fakat ben diğitürkplay üyesi olduğum için dilediğin yerde olduğundan bu apk malesef üyelik bilgilerim eşleşmedi

Yorum yap

İkisinin farklı olduğunu bilmiyordum, özür olsun.

Bu sanırım http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...Play_4.0.1.apk .

Sevgiler...

Yorum yap

tşk ederim ustam bunu yükledim ve oldu sorun giderildi tekrar teşekkürler

Yorum yap

Selamlar bu uygulama Next pandora için olumu ? Aynı sorun Next pandora cihazımda yasıyorum.

Yorum yap

Denemeden bilemeyiz.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X