• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Vidyo işleme:TS formatı(çevir,birleştir,kes,altyazı ekle...)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

welatoomm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    paylasım icin tesekkuler.program linki turkce ölü bilginize,bide converter leçevirdigim videoları sunny 14020 h pvr izleye bilirmiyim
    linkte ve türkçeleştirmede bir sorun yok sadece kurduktan sonra C:\Program Files\Winnydows\XviD4PSP5\languages klasörünün içine English.txt dosyasını tekrar kopyalayınız...ve programı kapatıp açınız..
    bu arada program için teşekkürler gerçekten de iyi performans gösteren bir program:bravo:
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

paylaşımın için teşekkürler.

Yorum yap

Olmuyor abi ses görüntüden önce geliyor.
        Nasıl çözecez bu olayı?

Yorum yap

gesi1974 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Olmuyor abi ses görüntüden önce geliyor.
          Nasıl çözecez bu olayı?
          Forumda Ultra Video Converter isimli program var. Bununla önce Mpeg2 formatına çevir, daha sonra MpegStreamClip ile .ts formatına çevirsin, ben uzun zamandır kullanıyorum bir problem yok.

Ultra Video Converter

Yorum yap

Eyvallah tasarım ustam.
            Kurdum, denedim .Sonuç ;görüntü kalitesi pazmada tek kelimeyle süper.
            Bu arada ustam,altın uçlu çok kaliteli bi scart kablo kullanıyom.görüntüde bazı kanallarda kumlama oluyor.Hani diyorum (nextSüperplus) component den bağlasam acep gözle görülür bi iyieşme olur mu?

Yorum yap

teşekkür ederiz arkadaşım güzel calışma hepsi bir arada artık böyle programlar ihtiyac oldu iyi calışmalar

Yorum yap

teşekkürler faydalı bir paylaşım

Yorum yap

Derli toplu, faydalı ve güzel bir çalışma...

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

bende windows 7 var dün programı kurup çalıştırdım ve gayet güzel kullanmım ama bugun kullandığımda hata verip kapanıyor nedenini bulmadım.?

Yorum yap

bilgisayarımdaki pvr de izlemem için ne yapmalıyım

Yorum yap

bilgisayarımdaki flmleri pvr de izlemem için ne yapmalıyım

Yorum yap

richman5353 Nickli Üyeden Alıntı
                            bilgisayarımdaki flmleri pvr de izlemem için ne yapmalıyım
                            Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Forumda Ultra Video Converter isimli program var. Bununla önce Mpeg2 formatına çevir, daha sonra MpegStreamClip ile .ts formatına çevirsin, ben uzun zamandır kullanıyorum bir problem yok.

Ultra Video Converter
                            cevabı üstad vermiş daha önce bu adımları gerçekleştir izlersin
                            [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                            www.next.com.tr

Yorum yap

eline sağlık....

Yorum yap

paylasim icin tesekkürler.Hocam cok süper bir Video Converter,Denedim cok hizli , görüntü ve ses kalitesi fevkaledenin Fevkinde.

SÜPER bir calisma olmus Ellerine ve Emegine saglik.

Saygilar;

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X