• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HDTV DigiTv Auto Yazılımları 13.05.09

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

emu açıksa emu k.eye girin resetleyin k.eyleri kanal üstünde açılıncaya kadar bekleyin

Yorum yap

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      emu açıksa emu k.eye girin resetleyin k.eyleri kanal üstünde açılıncaya kadar bekleyin
      sayın hocam önce ilginiz için teşekkür ederim.emu bölümünden 00 la başlayan satırı sildim ama 01 ile başlayan satırı ne yaptımsa silemedim.neyse yine kanalların üzerine gelip 15 dakika bekledim ama açılma yok sadece siyah ekranda beyaz alt yazılar çıkıyor.

2.defa yeniden usb den yükledim ve kanal üzerinde bekledim kanallar açıkdı.acaba 1. yazılımı şifreyi silmeden yaptığım içinmi başarısız oldu anlamadım.

sayın hocam tekrar teşekkür ve saygılarımı sunarım.iyi geceler.
      BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
      ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

sağolun üstaadlar.tşk...

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sayın hocam önce ilginiz için teşekkür ederim.emu bölümünden 00 la başlayan satırı sildim ama 01 ile başlayan satırı ne yaptımsa silemedim.neyse yine kanalların üzerine gelip 15 dakika bekledim ama açılma yok sadece siyah ekranda beyaz alt yazılar çıkıyor.

2.defa yeniden usb den yükledim ve kanal üzerinde bekledim kanallar açıkdı.acaba 1. yazılımı şifreyi silmeden yaptığım içinmi başarısız oldu anlamadım.

sayın hocam tekrar teşekkür ve saygılarımı sunarım.iyi geceler.
          Autoyu 12723 frekansı üzerinde yaparsanız daha kısa zamanda açılır yayınlar.

Yorum yap

arkadaşlar öncelikle yazılım için tşk ederim ama ben bu yazılımı usb flaşh diskle yüklemeye çalıştım tam yarım saattir yükleniyor lütfen bekleyin diyor ne yapmam gerekiyor ustad lardan yardım lütfen

Yorum yap

urgen_suleyman Nickli Üyeden Alıntı
              arkadaşlar öncelikle yazılım için tşk ederim ama ben bu yazılımı usb flaşh diskle yüklemeye çalıştım tam yarım saattir yükleniyor lütfen bekleyin diyor ne yapmam gerekiyor ustad lardan yardım lütfen
              cihazi arkadan kapa ve ac.

Yorum yap

Teşekkür ederiz.

Yorum yap

emeği geçenlereteşekkür ederim

Yorum yap

Hayırlı olsun arkadaşlar. Emeği geçen herkese çok tşk.

Yorum yap

Elinize sağlık arkadaşlar.

Bu arada son yazılımlar geçmiş yazılımların yamalarını da kapsıyor mu?

Yorum yap

malesef yazilimlar veriliyor fakat yanindan guzel bir aciklama verilmiyor (ornegin yenilikler)

Yorum yap

akin Nickli Üyeden Alıntı
                          malesef yazilimlar veriliyor fakat yanindan guzel bir aciklama verilmiyor (ornegin yenilikler)
                          digitv auto size bir şey ifade etmiyormu....

Yorum yap

her yazılım atmamızda fabrika ayarına dönüş yapılıyormu.tşk...

Yorum yap

Ben doğuda yaşıyorum 120 cm canak var ve bu kanallar (t2 bean hariç) izlenmiyor.

Yorum yap

son yazılımda tv globo açılmaz oldu izleyebilen varmı keyleride değişmedi
                                fakat nedense artık açılmıyor diğer bir başka marka cihazımda sorunsuz açılıyor
                                eski yazılıma döndüm düzeldi.ustaların dikkatine.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X