• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 10000 UHD 4K uydu alıcısı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

cihazı kullanıyorum. fakat next her zaman ki gibi destek konusunda yine android cihazına sahip çıkmıyor. vod' larda dizi bölümünde bir kere mahsus eklemeler yapılmış fakat yeni bölümler yayınlanmasına rağmen vod guncellenmediği için bu yayınları seyredemiyoruz. yazık güzel bir cihaz fakat bu cihazların satın alınma sebebi vod gibi en önemli uygulamanın guncel tutulması gerekiyor fakat sonuç ortada....

Yorum yap

Next 10000 UHD için Tandberg düzeltilmiş MICAM uygulaması BAKKAL'a eklenmiştir, uygulamayı yükledikten sonra key güncellemeyi unutmayınız.
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Ustam MICAM var amma emuyu bulamadim ben lutfen yardim ederdiniz. Onceden tesekkurler.
        Nextmachina3d , Super&Combo Motorlu 160sm MOTORLU CANAK 105.5east (--==--) 18west
        TOPLAM-54-UYDU

Yorum yap

bugün kontrol ettim. VOD' a dizi bölümünde guncellemeler yapılmış. Vatanım sensin eklenmiş. İçerdenin yeni bölümü eklenmiş. Next e tesekkurler.

Yorum yap

Arkadaslar hazir softcaminiz yokmu cihaz icin? cihazin icine chrome ile baglandim ici cok karisik bir biss sifreyi cozurken digeri acilmaz.
            Nextmachina3d , Super&Combo Motorlu 160sm MOTORLU CANAK 105.5east (--==--) 18west
            TOPLAM-54-UYDU

Yorum yap

mgcamd_1.45 icerisindeki softcam.key dostasini yukledim biss kanallari cozdu.
              TOPLAM-54-UYDU

Yorum yap

İyi günler bu 4k uydu alıcısı güzelmi destek ver yazılım nasıl, yoksa Next machina süper 3d veya next 2000 inetrnet machinami alayım hangisini tavsiye edersiniz

Yorum yap

Arkadaslar yeni cihaz icin oneriniz ne dir hem teknik destek hemde kullanim bakiminda malum bizler dobratech ve pandora madurlariyiz yine 6 ay icinde unutulan cihaz almak istemiyoruz.. simdiden ustalara onerileri icin tessekur ederimm
                  Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

Next Machina 3D. Gerçi ben kullanmadım ama yorumlar çok olumlu. Tabii Next'ten soğumadıysanız.
                    Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                    DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

sene 99 dan beri nextciyim next makinalari cok iyi ama destekleri cok kotu birkac gun destek verip sonra hic yokmus gibi makinayi unutmalari biraz ters ve asla hicbir urunlerinin arkasinda durmadilar durmuyorlarda dobratech next tarihinin en pahali urunu ne oldu cop..Ve bundan sonra cikacak urunlerinde sonu ayni zaten burda USTALAR olmasa nextin yuzune bakanda olmaz..

Yorum yap

Bu arada Next Machina 3D bir cok cesiti varmis super cift tunerlisi slimi hangisi acaba net olarak onerdiginiz cihaz bizi epey goturebilecek..

Yorum yap

En son 2000 hd minix modeli çıktı.Modul dsmart filbox kullanmıyorsan 2000 hd yi tercih edebilirsin

Yorum yap

IptvSolutions Nickli Üyeden Alıntı
                            En son 2000 hd minix modeli çıktı.Modul dsmart filbox kullanmıyorsan 2000 hd yi tercih edebilirsin
                            Next Machina 3D Uydu Alıcı (1080p Full HD) Black bu nasil ustam yeni cikmis sanirimatla:

Yorum yap

Dediğiniz doğru ama 2001-2012 yılları arasında eski bir Next kullanıcısı olarak, yeri ayrı bende de.
                              Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                              DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

bu cihazda pip özelliği varmı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X