• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next2000hdtv siyah kasa ve octagon 918hd

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hayir kesinlikle öyle demek istemedim

bi cok zamanda next test yazilimi önce veriyor , takip edersen

yukarda yazdigim gibi bu müsterilerin hanki ülkede olduguna ve o ülkenin isteklerine bagli

slm
    nbox

Yorum yap

neden olay tam tersi olmuyor neden next daha önce vermiyor almanlardan ne eksiği var nextin?

Yorum yap

arkadaşlar next 2000 hd tvyi ilk getirdiğinde hatırlayan arakadaş varsa gümrüğe takılmıştı koreden getirmişti 650 tane deniyordu.sonra cihazlar geldi satıldı hatta satılmadan önce forumda 3-5 tanede yazılım verilmişti.test eden arkadaşlar içindi.sonra aradan 4-5 ay geçti bir arkadaş ortagon hakkında bir başlık açmıştı ikiside aynı diye ondan sonra da diğer markalar hakkındada başlıklar açıldı.eğerki ortagon next ten önce çıksaydı niye next çıktıktan 5 ay sonra çıkıyor ve buraya aynı üründür deniyor.halbüki ortagon next ten önce çıkmış olsaydı almanyadaki arkadaşlar derdiki arkadaşlar bu cihaz next çıktığında bu bizde 5-10 aydır satılıyor denirdi.haksızsam haksızsın deyin.
        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
        VU+ SOLO 2
        Popcorn Hour A-210
        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

doğru söze ne denir

Yorum yap

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar next 2000 hd tvyi ilk getirdiğinde hatırlayan arakadaş varsa gümrüğe takılmıştı koreden getirmişti 650 tane deniyordu.sonra cihazlar geldi satıldı hatta satılmadan önce forumda 3-5 tanede yazılım verilmişti.test eden arkadaşlar içindi.sonra aradan 4-5 ay geçti bir arkadaş ortagon hakkında bir başlık açmıştı ikiside aynı diye ondan sonra da diğer markalar hakkındada başlıklar açıldı.eğerki ortagon next ten önce çıksaydı niye next çıktıktan 5 ay sonra çıkıyor ve buraya aynı üründür deniyor.halbüki ortagon next ten önce çıkmış olsaydı almanyadaki arkadaşlar derdiki arkadaşlar bu cihaz next çıktığında bu bizde 5-10 aydır satılıyor denirdi.haksızsam haksızsın deyin.
            Aynen sana katılıyorum bu cihazı ilk Next çıkardı ondan sonra diğer markalar çıkardı

Yorum yap

Bilindik bir fıkra bu işe çok uyuyor. Yumurtamı Tavuktan Tavukmu yumurtadan çıkar diye Horoza sormuşlar Horoz gülmüş ben vazifemi yaparım gerisine karışmam demiş Kısacası çekik gözlü kardeşlere teşekkür.
              NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

keşke next octagondan sonra çıksaydıda yazılımları octagondan önce çıksaydı

Yorum yap

Arkadaslar su uydu piyasasinda yillardir Nextstar uydu cihazlarini kullanirken birden bir iki marka cikar ayni model ayni ozellikler degisik marka adinda...

Sonrada nextten suphe duymaya baslarlar bilmem su marka yazilimi daha guclu.... vs...

Ben sunu soylemek istiyorum...

Asil yanlisligi yapan bu cihazlari ureten adamlar degisik kasalarda firmalara ulastirmazken boyle insanlarin kafalarini kurcaliyor...

Octagon vaybeee ne cihaz yapmis yazilim harika bilmem... ne

Sunu gonul rahatligiyla soyleyebilirim Turkey forumda Sab ve Golden interstar kullanicilari yana yana Next HD yazilimi cihazlarina atmak icin yardim ariyorlar...

Ben bu cihazlara kotu demiyorum sonucta ayni fabrikanin urunu...

BENIM KIZDIGIM NOKTA birseyler yaparsin etinle tirnaginla biryerlere gelirsin markayi marka yaparsin cihazi insanlara begendirirsin bu basaridir...

SONRADAN BIR KAC MARKA CIKIP AYNI MODEL CIHAZA KENDI MARKALARINI VURUP PIYASAYA SURUNCE onlarda bu basaridan pay alirlar

bazi arkadaslar ne aradiklarini bilmeyen arkadaslar ikilemde kalirlar....

MADEM OCTAGON POPULER TURK MARKASI SAHIPLERI TURKTUR TANIRIM...

neden almanyada yasayan turk vatandaslarimiz benden next marka uydu cihazi aliyorlar anlamiyorum octagon yokmu oralarda halbuki posta parasi bilmem ne derken cihazin fiyati artiyor...

Arkadaslar allah herkese nasip ettigini verir fazlasini degil...

Bugun ingiltereye ihracat yapiyor next, cezayire bir cok ulkeye lutfen yigidi oldurun hakkini yemeyin 15 yildir bu piyasada next vardi bu 2000 serilerini ilk cikaran marka next idi...

Ama bugun goruyorum baskalarida nemalaniyor ayni kasa model ile .... problem degil next her gecen daha da gucleniyor... bilen bilir...

Saygilar
                  nextstaravrupa

Ozur dilerim birsey unuttum x firma linux yazilimi cikaracakmis maliyetini biliyormusunuz siz allah askina bu yazilimi cikarip cihazlara entegre etmek bilmem ne kadar bin dolara mal olur....
                  bunlar sehir efsaneleri ben hayatimda ders aldigim bir hata yaptim bir arkadasin isine sor verdim kaytariyor diye yeni aldigim isci ondan beter cikti ulkenin kanunlarindan dolayi isten cikaramiyorum.... bunu neden soyledim GELEN GIDENI ARATIR bunu hicbir zaman unutmayin....

tesekkurler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X