• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OpenPLUS 2.3 Gigablue 800 SE Plus

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• OpenPLUS 2.3 Gigablue 800 SE Plus

OPENPLUS 1.1 - YAYINLANDI

Openplus is a firmware from TV decoders (DTT/SAT/CABLE) based on open source software Enigma2.
    OPENPLUS is based on open source code enigma2 published by OpenAtv and other authors.
    This image does not contain keys, emulators or other systems that allow viewing without a active subscription.

Openplus consists of a set of software from multiple authors with various licenses are available on each package.
    All code generated by the team of Open-Plus, is licensed under GPL.
    As indicated in the license this software comes with no guarantee.

Bugs y cambios de 1.0 Final a la 1.1 Final

Funciones destacadas:
    - Adaptacion Skin Openplus y Mymetrix.
    - Implantacion del nuevo enigma2 Oe.
    -Traducciones actualizadas en Español de enigma2
    - Skinparts para skin OpenplusHd y Metrix-lb
    -Iptv Movistar (podras visionar y crear lista de canales de movistar tv)
    -Lista Movistar Iptv (para vlc y .m3u)
    -Lista Astra e Hispasat openplus con equivalencias actualizadas (solo Movistar)
    -Epg 7 dias de Movistar iptv y la posible visualizacion del Picon con Picons Astra
    -Mayor informacion
    -Traducción Gigablue VDF control y AutoboquetsMaker

GB800SEPLUS 29/01/2016

http://feeds.open-plus.es/openplus/1...160129_usb.zip

OpenPLUS-2.3 umarım yakın erimde Vupluslar içinde çıkar.Çünkü bunun ömrü multibootta kısa oldu:Bir kaç eklenti (kanal listesi-CamdManager-Skin-Media)yükleyip te restart edince küstü birdaha da açılmadı...Sanki "Mahalle baskısıyla" açılmış gibiydi...

Yorum yap

rselturk Nickli Üyeden Alıntı
      OpenPLUS-2.3 umarım yakın erimde Vupluslar içinde çıkar.Çünkü bunun ömrü multibootta kısa oldu:Bir kaç eklenti (kanal listesi-CamdManager-Skin-Media)yükleyip te restart edince küstü birdaha da açılmadı...Sanki "Mahalle baskısıyla" açılmış gibiydi...
      kardeş ben yükledim herhangi bir sorunla karşılaşmadım sende neden öyle oldu anlamadım
      VATANA ASKERE UZANAN
      HAiN VE DÜŞMAN ELLER
      KIRILSIN.

Yorum yap

arif özcan Nickli Üyeden Alıntı
        kardeş ben yükledim herhangi bir sorunla karşılaşmadım sende neden öyle oldu anlamadım
        Merhaba dost!..Olsaydı zaten süpriz olurdu:Çünkü siz cihazın flashına, bense çok farklı bir cihazın multibootuna kurdum..(Vu+UNO-OpenSpa multiboot)

Gerçi bu sorun cihaz kaynaklı değil;çünkü GB cihazın pek çok modeline ait bacup var multibootumda.Bu yazılıma özgü bir durum.Belkide deneme sürümü...

Yorum yap

Merhaba dost!..Olsaydı zaten süpriz olurdu:Çünkü siz cihazın flashına, bense çok farklı bir cihazın multibootuna kurdum..(Vu+UNO-OpenSpa multiboot)

Gerçi bu sorun cihaz kaynaklı değil;çünkü GB cihazın pek çok modeline ait bacup var multibootumda.Bu yazılıma özgü bir durum.Belkide deneme sürümü...Sonra sizde multiboota kurmuş olsanız bile nihayetinde sizin cihazın bir yazılımı...Ama ben bu imajeyi seviyorum.Umarım bizim cihazlara da gelir..:dedeeee:

Yorum yap

rselturk Nickli Üyeden Alıntı

Gerçi bu sorun cihaz kaynaklı değil;çünkü GB cihazın pek çok modeline ait bacup var multibootumda.Bu yazılıma özgü bir durum.Belkide deneme sürümü...Sonra sizde multiboota kurmuş olsanız bile nihayetinde sizin cihazın bir yazılımı...Ama ben bu imajeyi seviyorum.Umarım bizim cihazlara da gelir..:dedeeee:
            burdan cihazına göre imageyi indirebilrsin.

http://images.open-plus.es/
            VATANA ASKERE UZANAN
            HAiN VE DÜŞMAN ELLER
            KIRILSIN.

Yorum yap

burdan cihazına göre imageyi indirebilrsin.

http://images.open-plus.es/
              Arif Özcan dostteşekkürler.Dün gece imajeyi indirip kurdum.Bu arada GBlue yazılımının neden açılmadığını da öğrenmiş oldum.Zira aynı hatayı UNO cihazımda da verdi.
              NEDENİ:Kanal geçişlerini klasik sistemden
              E2 ye çevirmek için Pauli Plugini kurmuştum.O da meğer eski versionmuş.Yenisini yükleyince hiç sorun kalmadı.İlginiz için teşekkürler dost...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X